Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם לא ראיתי את הרכב ואני אפילו לא שמאי.

אבל אני יכול לקבוע שהקביעה של השמאי של קרסו לא מחוברת למציאות.

איך אתה שואל?

פשוט. תשאל את עצמך אם אתה היית לוקח את הרכב הזה בהנחה של חצי אחוז?

אני לא.

רוב אנשים לא.

זאת אומרת שהקביעה לא תואמת את המציאות.

אני החלטתי לעצום עיניים וללכת עם הרכישה בכל זאת כל עוד הרכב יוצא פיקס, ממנהל החטיבה נאמר לי שעד שהוא לא יוצא פיקס הוא לא יימסר, מה שמצחיק שהוא בעצמו לא עבר עליו לפני המסירה.

החצי אחוז הזה פחות עניין אותי בכל מה שקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כבר הוצאת 170K על רכב כל כך נחשק מבחינתך, למה בכלל הסכמת לתיקון תאונה? האם לחסוך 5K שח בכלל משחק תפקיד כאשר שילמת כל כך הרבה על רכב חדש?

דפקו את הרכב? שלום. ביטול. או תביאו אחד חדש או תחזירו את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא ראיתי את הרכב ואני אפילו לא שמאי.

אבל אני יכול לקבוע שהקביעה של השמאי של קרסו לא מחוברת למציאות.

איך אתה שואל?

פשוט. תשאל את עצמך אם אתה היית לוקח את הרכב הזה בהנחה של חצי אחוז?

אני לא.

רוב אנשים לא.

זאת אומרת שהקביעה לא תואמת את המציאות.

טרם ראיתי פירוט של הנזק. לא מצד פות״ש ולא מצד קרסו, גם לא ראיתי את מצב הרכב ופירוט לאחר התיקון.

מדובר על הדגם האחרון של טרופי בארץ וללא משלוח עתידי. לכן, במידה והתיקון היה בסדר הייתי מצפה לפיצוי כספי תואם.

לגבי מה שכתבת על קביעת השמאי, תפקיד השמאי לקבוע את גובה ירידת הערך ולא לחשב ערך לפיצוי עבור עוגמת נפש.

לגבי גובה הפיצוי - שוב, בלי תמונות, בלי פירוט התיקון ודו״חות השמאים אנחנו מתעסקים בספקולציות בלבד.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם, כמו שאתה רואה רוב האנשים פה תומכים בך שלא לקחת את הרכב אבל בכל זאת, למה אם אתה אומר שהכל מתועד אתה לא מעלה את כל מה שיש לך? אתה חושש מתביעה או משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי די לחפש בן אדם בקטנות, תעלה הוכחות או תמונות או כל דבר אחר.

אתם יכולים לא להאמין ולהמתין לתגובה של קרסו (שכנראה לא תגיע לפי ההתנהלות שלהם בזמן האחרון -מניסיון אישי-) ואז להגיב.

אישית אני מסכים עם פותח השרשור לכל אורח ההתנהלות שלו.

שם כסף (והרבה כסף) על רכב חדש, מקבל שיחה, יש נזק (וואלה.. מוכרים לו חצי אחוז ירידת ערך... נשמע בקטנה!) בוא נתקן, לא הייתם מסכימים? אני הייתי מסכים אם היו מציגים לי את זה ככה!

ואז אתה מגיע לאסוף את הקליאו ששילמת עליה כלכך הרבה ומגלה נזק הרבה יותר משמעותי מחצי אחוז, שבנוסף תוקן בצורה חובבנית? (בהנחה שפותח השרשור מספר אמת).

מצטער, ככה לא מתנהלים. במיוחד לא ברכבים מהסוג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Doron z

אני לא מתרגש לא חושש ולא סופר את כל המקורבים הלקקנים שהגיבו כאן בשרשור.

מצלמה לא יכול להוציא הסבר והוכחות לכך שאיזורים בפרונט לא יושבים טוב, מה שהעין והיד כן יכולים לזהות.

אני פתחתי את הפוסט הזה אך ורק בכדי להזהיר את הבא אחרי שיבדוק טוב לפני רכישה כי אני אישית ירדתי מהעניין.

ולא לפתוח בשיימינג כי ציינתי בפירוש שהכל יכול לקרות וגם לבנאדם שהתנהלתי מולו לא היה ברוב התהליך הקבה מה לעשות בנידון.

אני צרפתי צילום מסך של השמשה הקדמית שתראו לפחות איך הרכב הגיע לסוכנות.Screenshot_2018-09-29-16-41-45.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש פה טיוח וסילוף של דברים ...יש לי הרגשה שאחרי שהודיעו לו על המקרה הוא ניהל איתם משא ומתן ולבסוף הסכים על התיקון ועל גובה הפיצוי.

מצטער אבל משהו פה מסריח והוא לא מציג את כל התמונה במיוחד לאור ההיכרות עם קרסו והנפשות שמטפלות בך כשיש לך בעיה בטרופי.

אתה מטעם היבואן? יש לך מידע נוסף? יש לך הרגשות או שאתה מכיר את הנפשות, כי איך שזה מצטייר, נראה שאתה עם מידע פנימי.

וכל קו אפשר ליישר, תאמין לי שיש לי ניסיון רב בפחחות וצבע, כן אולי זה ייקח יותר מכמה שעות אבל בסופו של דבר מיישרים הכל.

אולי אתה תסכים לקבל רכב חדש אחרי כמה שעות של פחחות ועבודה. אני לא הייתי מסכים.

גם אם ארעה תקלה, ותקלות קורות ולשמחתנו זה לא דיני נפשות, אפשר לתקן, להציג באופן שקוף וגלוי ללקוח, ולהציע פתרונות. ונניח שהפתרונות מוסכמים - אופן מסירת הרכב אינה מקובלת איך שלא תהפוך את זה.

אפשר גם לקחת את הרכב החדש שלך לשטיפה בתחנת פז הקרובה ולבקש שינקו גם בפנים, אבל השאלה היא האם זה נחוץ כשאתה מקבל רכב חדש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם אתה בן אדם מסכן זה מה שיש לי לומר לך.

בהתחשב בעובדה שאתה סוכן ביטוח ובטח ראית פעם או פעמיים בחיים שלך דוח שמאי ויכלת בקלות לבדוק עלויות ולמרות הכל הסכמת לתיקון וירית לעצמך ברגל ועכשיו אתה מחפש אשמים.

התנהגות ילדותי ובכיינית.

ולכל השאר אתם שוכחים עובדה חשובה מאוד! הוא הסכים לקבל את הרכב!!! לא עמדו לו עם אקדח ליד הרכה.

אני לא הייתי מסכים אבל הוא כן הסכים ובטח אחר כך הבין את גודל הטעות ועכשיו מחפש איך לצאת מזה.

וכשראיתי את השרשור עשיתי שיעורי בית ומהיכרות עם מנהל המותג שעוזר ועזר להמון אנשים היה נראה לי חשוד כל הסיפור הזה ולכן ביררתי ולא רשמתי דברים ללא ביסוס.

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הוצאת 170K על רכב כל כך נחשק מבחינתך, למה בכלל הסכמת לתיקון תאונה?

כי בהתחלה הוא עכשיו שהרכב לאחר תיקון יהייה 100 אחוז כמו רכב חדש מבחינה חיצונית ולא כמו רכב ממגרש 'גרוטאות'. הבחור טעה והחליט לעלות פוסט עם עובדות

המצביעות על התנהלות קולקלת של הנוגעים בדבר מבחינת הייבואן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש איך לצאת מהעסקה הזאת כשהבנת את גודל הטעות שלך לפחות תודה בזה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, דבר אחד אני לא מבין. כאשר מדובר על רכב שקשור לקונצרן צ'מפיון אף אחד לא מבקש תמונות והוכחות בחוצפה העוברת את הטעם הטוב.

כולם פה נציגים של קרסו ? או שאני טועה ?

מה שמפתיע רוב המשתתפים באשכול הכניסו את פותח האשכול למצב מגננה למרות שהוא לא אשם בכלום אלא רצה להוציא ממכיסו סכום כסף של 170K על רכב חדש.

הזוי...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור יש פה מגיבים מטעם קרסו, לא צריך להתחכם ולהסתתר מאחורי שמות, בואו תתנו את הצד שלכם בעניין.

אתם אומרים שהוא הסכים לקבל את הרכב אחרי התיקון, סבבה הוא לא מכחיש את זה, הוא גם רצה את הרכב והסכים לפיצוי שהצעתם, מה שהוא מלין עליו זה מה שקרה כשהוא בא לקחת את הרכב אחרי התיקון, איך שהוא היה נראה באותו היום לטענתו לא עמד בסטנדרטים של מסירה של רכב חדש ויקר.

האם אתם מכחישים את הטענות ואתם טוענים בעצם שביום המסירה הרכב היה פרפקט ללא אף פגם?

בואו תסבירו באמת את כל המצב.

אגב יהיה יותר נחמד אם נציג של קרסו יגיב לטענות באופן רשמי דרך משתמש בפורום אבל נסתדר עם מה שיש.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלבה,

הובטח לו תיקון ראוי .

לא קוים -אז מה עכשיו?

דווקא אני מעריך מצד היבואן את השקיפות .

ומעריך מצד אדם את ה "זרימה" .

היבואן פישל פה... אז עכשיו אדם צריך לשתוק כי פעם הוא הסכים לזה?

נ.ב תוריד אגרסיות,כולה רנו... גם בשביל פרארי לא הייתי נלחם ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה אתם חח

אני בסה"כ בעלים של טרופי אחת כזו ולא פעם ולא פעמיים קיבלתי שירות מקרסו ועמרי בפרט, שירות מדהים שיוצא מגדר הרגיל וככה גם שאר בעלי קליאו אר אס.

לכן לי אישית היה נראה מוזר כל הסיפור הזה ולכן נכנסתי לדיון ואני לא מייצג לא את קרסו ולא את עומרי אלא רק את עצמי ורושם מהחוויה האישית שלי עם קרסו ועומרי.

מקס רשמתי מה הלאה מה אני הייתי עושה במקומו, דורש תיקון חוזר ולבנתיים מבקש רכב חילופי ומגיע לקבל אץ הרכב עם שמאי מקצועי שיעריך את טיב התיקון ורק אז מקבל.

כן רשמתי כבר שזה לא נעים ומבאס אבל זה מה יש זה המצב שהוא נכנס אליו בעצמו ואף אחד לא הכריח אותו! אני במקומו לא הייתי מסכים לזה! נקודה!

ומקס זה לא משנה אם זו פרארי או רנו זה רכב שמשלמים עליו ממיטב כספך ואתה מצפה לקבל את הטופ שבטופ גם אם זו רנו. במקרה של פותח השרשור הטעות שלו הייתה שהוא הסכים וברגע שהוא הסכים זה כבר סיפור אחר לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...