Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא, אתה צריך לקבל אותו בחלקים, ולהגיד תודה אם נתנו לך שובר למסטיק בזוקה בתור פיצוי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא ניסה הכל לא מסתדר עם לקבל רכב שלא נראה טיפ טופ לפחות מבחינת ניקיון חיצוני, מילא תיקון שלא יצא 100% קשה להאשים אותו ואולי מהבחינה הזו הוא באמת ״ניסה הכל״, אבל למה הרכב לא היה נקי?

אני במקומו כשהוא יודע שכבר פישלו מספיק הייתי בעצמי שוטף מהר בצורה חיצונית את הרכב במקרה הזה במידה ולא היה להם זמן בשישי לפני הסגירה רק בשביל שהלקוח הספציפי הזה לא יראה אותו ככה, הרי המקרה גם ככה רגיש מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עקבתי אחרי השרשור, אבל לגבי רדיאטור. בקליאו וגם בקפצ'ור הוא יושב על בולמי גומי וקליפסים מפלסטיק שנשברים בכל נגיעה. לכן אין זה מוזר שצריך להחליף רדיאטור. זה באמת לא מעיד כלום על עוצמת המכה.

לגבי סקריו שוט של התכתבות בווצאפ צריך להגיד מי הנמען. אם זה איש מכירות בסוכנות זאת לא בדיוק תד=גובת קראסו. אם זה מנהל חטיבה או פונקציה דומה בקאליבר דומה זאת כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא ניסה הכל לא מסתדר עם לקבל רכב שלא נראה טיפ טופ לפחות מבחינת ניקיון חיצוני, מילא תיקון שלא יצא 100% קשה להאשים אותו ואולי מהבחינה הזו הוא באמת ״ניסה הכל״, אבל למה הרכב לא היה נקי?

כשאני אספתי את הרכב שלי מהסוכנות בירושלים נאלצתי לחכות יותר משעה, למרות שתיאמתי אתם מראש. בדיעבד התברר לי שהסיבה היתה שהרכב לא היה נקי חיצונית. אחרי ששטפו אותו קיבלתי אותו ועדיין הוא לא היה נקי כל כך, כולל קקי של ציפורים על הרכב. זה לא היה נעים אבל לא נורא. לעומת זאת אילו היו שריטות או פגמים בצבע הרכב, זה כבר סיפור אחר לגמרי. לכלוך אפשר לשטוף, שריטות ופגמים אי אפשר לשטוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, מה היתה תגובת קרסו לכל הסיפור?[/QU

[ATTACH=CONFIG]510088[/ATTACH]

אני מניח שבגלל החג מחלקת השירות עוד לא הגיבה כי ממה שאני מבין הוא עשה את כל מה שבסמכותו. מציע לחכות למחר לתגובה מסודרת כשכל המערכות עובדות ובעלי הסמכות נמצאים ויכולים לבדוק את הכל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי. הם טוענים שזה מידע שהם הסיקו לבד מהודעתו של פות"ש אך משום מה הם ידעו לומר שהנזק נגרם עקב בלם יד שלא הורם.

הזוי.

לא אתפלא, שהנזק נגרם מעובד שינוע שהשתולל עם האוטו.

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון שפות"ש העלה לא הצלחתי לזהות רווחים לא אחידים וגם לא שפשוף על הפנס, אבל אני מניח שהפגמים שהוא ראה נמצאים שם. לצערי רמת תיקוני הפחחות של מוסכים מורשים הרבה פעמים מאכזבת מאוד, ואני כותב את זה מניסיון מר אחרי תיקוני פחחות אצל מספר יבואנים שונים.

כיוון שמדובר ברכב ספורטיבי יקר יחסית, יש לשער שמרבית הרוכשים יהיו פדנטים ויתעקשו לקבל רכב במצב מושלם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור. לדעתי הפות"ש פתח שרשור שיימינג רגיל כדי לשפר פוזיציות ולסחוט עוד קצת מקרסו. ברגע שנותנים לך התחייבות לקניה במחיר מחירון אין בעיה עם ירידת ערך. אם הוא לא מרוצה מהתיקון אני מציע שיקח כסף חזרה. מה גם שאחרי צעד כזה של הוצאת לכלוך אין כבר דרך חזרה ולקחת כסף חזרה זאת אופציה היחידה של לרדת מהעץ ולשמור על הכבוד. הריבית ששילם תהיה דמי לימוד שלא קונים רכב מכסך שאין ואם לוקחים הלוואות אז יש לזה משמעויות.

מחר אני אשלח מישהו לעומרי שיקח את האוטו. שיחזירו לו את הכסף וילך לשלום. יש מספיק אנשים שירצו ב160 או פחות את הקליוא RS האחרונה שנשארה מהקצבה של השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור. לדעתי הפות"ש פתח שרשור שיימינג רגיל כדי לשפר פוזיציות ולסחוט עוד קצת מקרסו. ברגע שנותנים לך התחייבות לקניה במחיר מחירון אין בעיה עם ירידת ערך. אם הוא לא מרוצה מהתיקון אני מציע שיקח כסף חזרה. מה גם שאחרי צעד כזה של הוצאת לכלוך אין כבר דרך חזרה ולקחת כסף חזרה זאת אופציה היחידה של לרדת מהעץ ולשמור על הכבוד. הריבית ששילם תהיה דמי לימוד שלא קונים רכב מכסך שאין ואם לוקחים הלוואות אז יש לזה משמעויות.

מחר אני אשלח מישהו לעומרי שיקח את האוטו. שיחזירו לו את הכסף וילך לשלום. יש מספיק אנשים שירצו ב160 או פחות את הקליוא RS האחרונה שנשארה מהקצבה של השנה.

גם אם אתה חושב שהוא צודק או לא, בשורה התחתונה הוא עדיין לקוח.

וזה לא עניין שלך או של בית העסק מאין הלקוח משיג את המימון שלו.

מה אכפת לבית העסק מאיפה מגיע הכסף?!

היה ראוי שבמקום להצהיר שהוא יקבל את כספו בחזרה על גבי הפורום להגיע איתו להסכם ולהימנע מראש מכל הלכלוך הזה.

יכול להיות שהמדיניות של חברת קרסו היא לא להגיב על גבי הפורום, אך תגובות משליחיה הלא רשמיים אינה מוסיפה לה כבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזאת התגובה שלך בתור מוביל דעה בפורום אתה צריך להתבייש.

למה לא הגבת רק לגופו של עניין , איזה זכות יש לך בכלל לבקר את פותח השרשור על הדרך שבה רכש את הרכב, מאיפה לך לדעת מה יש לו ומה אין לו, אולי בא לו להשקיע את כספו במשהו אחר מי אתה שתשפוט? סליחה אבל כל התרד הזה כבר איבד פרופרציה.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזאת התגובה שלך בתור מוביל דעה בפורום אתה צריך להתבייש.

למה לא הגבת רק לגופו של עניין , איזה זכות יש לך בכלל לבקר את פותח השרשור על הדרך שבה רכש את הרכב, מאיפה לך לדעת מה יש לו ומה אין לו, אולי בא לו להשקיע את כספו במשהו אחר מי אתה שתשפוט? סליחה אבל כל התרד הזה כבר איבד פרופרציה.

כמות החיילים כאן פשוט מטורפת...

בנאדם נכנס לי לכיס, ****** .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שחברי הפורום יחליטו האם פותח השירשור הוא טלית שכולה תכלת או לא- היבואן מוזמן לתת תגובה רשמית ואז נוכל לקבל את תמונת המצב משני הצדדים וכל אחד יחליט כראות עיניו.

בלי קשר לזה, לפחות לרגע זה עד שאין לנו תגובה מהיבואן- רבים כאן חושבים שהיו פגמים רבים במיקרה של פותח השירשור שלא היו צריכים לקרות מהתחלה בקבלת רכב חדש (שמהתחלה נימכר רק במיספרים בודדים ויש לו מועדון).

מה שיבואן צריך לקחת בחשבון הוא שלא משנה איך הוא יסגור את העניין מול הלקוח- זה נושא שולי כבר ושייך לעבר, הנושא החשוב בהרבה שעליו להילחם הוא דעת הקהל, כי מישם יבואו ההזמנות החדשות והמוניטין, לכן תגובה רישמית חשובה מאוד, אחרת הדיון הזה לפחות כפי שהוא עכשיו סתם ישאר ככתם למוניטים שלהם וחבל.

חג שמח ומבורך לכל חברי הפורום, סעו רק בדרכים טובות :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...