Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שתגובת קרסו מרגישה מתחמקת לבסוף מתברר שהוא לקח את הרכב מכאן שאין רלוונטיות לשרשור שנראה כי הפך לדיבורי סרק. אין פה עניין של צודק או לא צודק, או שלמובילי דעה יש אינטרס (אני לא מאמין שזה נכון) או אפילו שקרסו או אדם לא בסדר. בסופו של דבר אדם לקח את הרכב ולא פרסם אותו מיד למכירה - אז הכל בסדר. כולם מרוצים. לדעתי? אפשר לנעול.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למרות שתגובת קרסו מרגישה מתחמקת לבסוף מתברר שהוא לקח את הרכב מכאן שאין רלוונטיות לשרשור שנראה כי הפך לדיבורי סרק. אין פה עניין של צודק או לא צודק, או שלמובילי דעה יש אינטרס (אני לא מאמין שזה נכון) או אפילו שקרסו או אדם לא בסדר. בסופו של דבר אדם לקח את הרכב ולא פרסם אותו מיד למכירה - אז הכל בסדר. כולם מרוצים. לדעתי? אפשר לנעול.

לאף אחד ממובילי הדעה אין שום אינטרס כאן.

לי, אישית בלי קשר לפעילות שלי באתר יהיה יותר נחמד לדעת שהיו 2 צדדים שרבו ובסוף מרוצים, בטח ובטח כשהם חברי המועדון שלי.

לסיכום: אתה צודק בתגובה שלך ובסיכום

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות של היבואן לא תקינה ב-100%.

אסור היה לו למסור מידע לגורם שאינו קשור באופן ישיר למקרה, אלא להגיב בעצמו.

העובדה שפותח השרשור לא עדכן מדוע לקח את הרכב בסוף, למרות כל ההד מסביב לא מוסיפה לו נקודות זכות.

סליחה על הטרחנות, אבל בעברית תקנית צריך לרשום ״פגוש״ ולא ״טמבון״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור יש שיישא "דברי סיכום" מטעמו

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שפות"ש יחזור לפה...

אני מנחש שהעובדה שהוא החליט לקחת בסוף את הרכב, היא תוצאה של סיכום מחודש כלשהו עם היבואן כשאחד הסעיפים בו הוא "תהיה בשקט ותפסיק להגיב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה שאני הייתי די נחרץ לגבי הבחור, אבל לא ירדתי לגינויים כמו "אידיוט" כפי שהוא עשה.

אבל עובדתית אני לא רואה שום סיבה להתנצל כי נראה שצדקתי לגבי מטרות השרשור.

אין לי שום קשר לקרסו, למעט רכב אינפיניטי, וכל מה שכתבתי היה לפי דעתי האישית ונסיוני שמבוססים על מקרים דומים בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שונה במאומה משאר האשכולות הנפתחים עם כותרות "דפקו אותי בחברה...", "לא קונה יותר...", "כנסו דחוף הרכב החדש...".

לדעתי חובה להבא לאפשר אשכולות מסוג להתגלגל בתנאי שהמשתמש ישתף אותנו במידע שנסגר מול החברה כי אחרת זה משרת בצורה אגואיסטית את פותח האשכול בלבד.

אפשרות נוספת פשוט לא להגיב לאשכולות מסוג זה ולתת לאשכול למות מוות טבעי ככה נעצור אולי את האגואיסטים :-P

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שמטרתו הייתה לשפר עמדות.

אפשרות סבירה בהחלט, היא שלאור ההלוואות שלקח על הקליאו ועל הרכב הקודם, לבטל את העסקה עם קרסו משמעותה להיכנס לבור כלכלי שיהיה לו קשה לצאת ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההלוואה שלקח על הקליאו אפשר להחזיר אם לא רכש את הרכב.

צפיתי בסרטון שלו מספר פעמים ולא הצלחתי לזהות שום רווחים שונים. אם היה רוצה להראות רווחים, היה מצלם תמונות ברורות.

אם הרווחים כל כך הפריעו לו, למה בסוף רכש את הרכב?

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר גם שהמטרה היתה שחרור לחצים. וזה די טוב לפורום - תראו כמה תגובות וטראפיק זה הביא. אז שיפרוק כמה שהוא רוצה.

תגובת החברה היתה די מבישה, שהרי היא סותרת את דוח הטיפול ברכב...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההלוואה שלקח על הקליאו אפשר להחזיר אם לא רכש את הרכב.

צפיתי בסרטון שלו מספר פעמים ולא הצלחתי לזהות שום רווחים שונים. אם היה רוצה להראות רווחים, היה מצלם תמונות ברורות.

אם הרווחים כל כך הפריעו לו, למה בסוף רכש את הרכב?

ללא התנאים שקיבל כאשר קנה את הרכב הקודם. מסתמן מחלק גדול מההודעות פה שאנשים מגיבים בלי לקרוא הכל וזו הבעייה.

אני מציע לחלק מהכותבים כאן, ללמוד איך נוצרות כתות ואיך נוצרת אמונה וסגידה למשהו דמיוני, יש לי הרגשה שתמצאו הרבה מן המשותף.

פשוט הזוי ההגנה שקיבל כאן היבואן ומישהו מסויים בפרט. בכל תחום יש פנבוייז, בכל תחום יש אנשים שיאהבו או יעריצו משהו כנגד כל ההגיון וזה מובן. אבל מה שהיינו עדים אליו בתחלילת השירשור זה פשוט סגידה בעלת אופי של קנאות דתית או אינטרס אחר. אין לי הסבר אחר למה שקראתי בתחילת השירשור.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...