Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי ה''ללא שריטות או מכות'' אם הוא תיקן את האוטו, אז הוא יטען שהכוונה שלו הייתה שבמצב הנוכחי שלו הרכב ללא שריטות או מכות. נכון שיהיה ראוי לציין זאת במעמד המכירה, אבל זו החלטה שלו.

.

נו, עם רציונל כזה אפשר גם לפרסם "ללא שריטות" על רכב ששוקם מטוטאל לוסט והורכב מ 5 שילדות שונות של 4 יצרני רכב שונים.

ההודעה היא שיקרית!

נקודה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר הבנו שפותח השרשור אינו בחור תמים.

אבל המודעה היא כבר שקרית. וגם מטומטמת שכן חד משמעית בדיקת רכב לפני קנייה בהחלט תציין בליקויים החלפת טמבון. רואים את סימני הפירוק והרכבה.

ברגע שלא יספר על המכה, שולית ככל שתהיה, וזה יעלה בבדיקה הוא ייצא פיתה ואו שהרכב לא יימכר לאותו הקונה או יימכר בהנחה גדולה לאור אי גילוי נאות מראש...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, עם רציונל כזה אפשר גם לפרסם "ללא שריטות" על רכב ששוקם מטוטאל לוסט והורכב מ 5 שילדות שונות של 4 יצרני רכב שונים.

ההודעה היא שיקרית!

נקודה!

חד משמעי יש פה חוסר מוסריות. אין לי ויכוח על זה כלל. אם הייתי מגלה דבר כזה במעמד רכישת הרכב, גם אם הוא יחד בעולם, לא הייתי קונה כי אני לא אוהב שמסתירים ממני ושמנסים ליפות את המציאות.

אני אומר שפשוט לא הבכרח הוא כתב משהו שיקרי. אם היה כותב שהרכב מעולם לא עבר תיקון כזה או אחר אזי המצב היה אחרת כמובן.

לפעמים תמצא גם מודעות של רכבי אספנות אשר כתוב שאין עלייהם שריטה, הריי ברור שבמצב הזה הרכב עבר שיקום והכוונה היא למצבו הנכוחי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שהבדיקה תגלה משהו בכלל.

מי שעשה מנזק שולי פיל היה הבעלים בעצמו - הוא גם דאג להביא את השמאי שהגיש דוח שהנזק מגיע ל-6% מערך הרכב.

שיאכל את מה שבישל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעי יש פה חוסר מוסריות. אין לי ויכוח על זה כלל. אם הייתי מגלה דבר כזה במעמד רכישת הרכב, גם אם הוא יחד בעולם, לא הייתי קונה כי אני לא אוהב שמסתירים ממני ושמנסים ליפות את המציאות.

אני אומר שפשוט לא הבכרח הוא כתב משהו שיקרי. אם היה כותב שהרכב מעולם לא עבר תיקון כזה או אחר אזי המצב היה אחרת כמובן.

לפעמים תמצא גם מודעות של רכבי אספנות אשר כתוב שאין עלייהם שריטה, הריי ברור שבמצב הזה הרכב עבר שיקום והכוונה היא למצבו הנכוחי..

זאת היתממות אבל אחת שיכולה לעבוד אולי רק על ילדים שקונים רכב ראשון, שאר האנשים היותר סבירים יראו זאת כשקרנות נטו לא משנה כמה נתפלפל סביב הנושא, זה לא רכב אספנות, הקונטקסט של המודעה חשוב מאוד, מדובר ברכב ספורטיבי יקר מאוד וחדש שנושא התאונות והמכות רגיש עבור קהל הקונים במיוחד, כשבנאדם מציג את הרכב כנקי לחלוטין (ללא שריטות/מכות/תאונות וכו׳) אז לבנאדם שקורא את זה עולה תמונה של רכב ללא שום עבר, שולי ככל שנראה לך, לכן כשהוא יגלה בבדיקה או בתקווה על ידי המוכר עצמו עוד לפני שכן עבר על הרכב משהו, התמונה שתעלה היא של שקר/ חרטטנות חד וחלק.

יש כאלו שיסלחו על זה כי הם רוצים את הרכב ובסוף זה באמת לא קטסטרופה אבל יש גם כאלו שירדו מהרכב ומהבנאדם.

בכל אופן הטענה של ״זה מצב הרכב כרגע״ לא עובדת על אף אחד עם היגיון סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי זה פסול לרשום את זה כשאתה יודע בבירור שהוחלפו לרכב חלקי חוץ גם אם זה ממכה מזערית.

אבל, אם נחשוב על האדם הסביר שהוא לא צדיק גדול אלא איפשהו באמצע בין כל הסוחרים של פשפשוק רכב לבין הצדקנים שכתבו פה, כנראה שהמוכר הינו סביר יחסית. כמו כן זה נהוג בתרבות המודעות, לא אומר שזה בסדר אבל זה קיים. כל המודעות של ''לא חסר בורג'', ''ברמת בורג'' ועוד.

ייתכן גם שמי שפונה אליו לגבי הרכב הוא כן מפרט את מה שהיה בפניו ולא רצה לכתוב את כל הסיפור במודעה על מנת לא להרתיע אנשים.

מה שכן האינטרנט זוכר הכל ככה שקשה להעלים את אשר היה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה שיש פה מקרה מני רבים שכמעט כל מודעה של רכב ספורטיבי מתגלה כשקרית. יש מלא רכבים שמפורסמים כחדשים ובמציאות שבורים והפוכים. במקרה בחור יצא באמת פיתה כי רוב חולי נהיגה מכירים את הפורום ומן הסתם מכירים את המקרה. ובן אדם שנסע כל החיים על קורולה ולא מכיר את פורום , לא קם יום בהיר אחד וקונה רנו rs.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה רגעים על צורת ניסוח ישראלית:

אנשים שכותבים "ללא תאונות, מכות או שריטות" לרוב מתכוונים ש:

הרכב לא עבר תאונות קשות - וכרגע אין על הרכב מכות, מעיכות או שריטות (במילים אחרות הם פשוט אומרים לך שהרכב נראה חדש).

בגדול - הרכב לא באמת עבר "תאונה". קיבל מכה קטנה בבונדד.

הפגוש והפלסטיקה קצת נשברו, אבל בתמונות רואים בבירור: שום דבר לא נפגע. לא הקצוות של הקורות, לא המעבה, לא התושבות וגם לא המגן הפנימי שעשוי אלומיניום (הבחור טוען שהוחלף רדיאטור, לא ברור אם זה מעבה או רדיאטור מים - בתמונות לא רואים נזק).

כמה פלסטיקים נשברו וחלקי פלסטיק בפנים ניזוקו - זה דבר דיי שכיח במכוניות מודרניות. איזורי הספיגה אכן סופגים בקלות כל מכה - ונשברים, זה התפקיד שלהם. אני בטוח שהרבה דברים הוחלפו (שאולי היתה בהם נגיעה קטנה, שלא משפיעה על יכולתם) רק בשביל שהלקוח יהיה מרוצה שקיבל 100% ולא 99.9%.

נראה שעיקר הנזק הוא בחלק התחתון של הפגוש, אולי מאבן שפה של מדרכה או אפילו בזמן ירידה מהמובילית (בכל זאת, לרוב מדובר ברכבים מאוד נמוכים וזווית מעט חדה של עליה או נטישה של הרמפה מהמשאית - יכולה לגרום לכזה נזק.

עיקר הבעיה במקרים כאלו היא פסיכולוגית - ופחות ברכב. במקרה הזה באמת אפשר להחזיר מצב לקדמותו בצורה מעולה.

איציק

כתיבה יפה.

כבר הבנו שפותח השרשור אינו בחור תמים.

אבל המודעה היא כבר שקרית. וגם מטומטמת שכן חד משמעית בדיקת רכב לפני קנייה בהחלט תציין בליקויים החלפת טמבון. רואים את סימני הפירוק והרכבה.

ברגע שלא יספר על המכה, שולית ככל שתהיה, וזה יעלה בבדיקה הוא ייצא פיתה ואו שהרכב לא יימכר לאותו הקונה או יימכר בהנחה גדולה לאור אי גילוי נאות מראש...

איך הלך במכירה שלך באמת? שלך היתה ללא מכות / החלפות? כי לפעמים רכבים, גם חדשים, כן חוטפים פה ושם. מדרכות, רכבים אחרים, וכו'. ובבדיקה לפעמים רושמים, לפעמים לא, או כי זה שולי או כי בכלל לא מזהים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים, מי כמוכם יודעים (מי שעקב אחרי השרשור מההתחלה) שאני הייתי הראשון שנכנס בפותח השרשור והתנגחתי איתו ועם עוד כמה חברי הפורום פה.

אבל אני חייב לומר לכם שהקונה שיש לפותח השרשור הוא חבר טוב שלי שאני אישית המלצתי לו על הרכב הזה! אני אישית נסעתי איתו לבדוק את הרכב הנ"ל, בדקתי אותו חיצונית ומכאנית והרצתי סריקת דיאגנוסטיקה והרכב יצא תקין לחלוטין! אני חייב לומר שקרסו עשו עבודת תיקון יוצאת מן הכלל ואין כל זכר לנזק שהיה ברכב.

ברכב הנ"ל הטמבון מתפרק בצורה כזאת שבחיים אי אפשר לדעת אם הוא פורק או לא, כמו כן כל החלקים שהוחלפו שם הם חלקי פלסטיקה לרוב בעלי משמעות שולית שלא משפיעים בשום צורה על מצב הרכב.

לדעתי זו עסקה מצויינת לאור העובדה שיש התחייבות מצד קרסו על קנייה של הרכב במחיר מחירון.

כן פותח השרשור לא התנסח בצורה טובה ונכונה במודעת מכירה ואפשר היה לנסח יותר טוב, אבל אני בתור אחד שהכיר את הסיפור מקרוב לא נרתעתי ממה שהיה רשום וממה שהיה ברכב ולמרות הכל המלצתי לחבר על הרכב הנ"ל, כי התיקון שהיה שם לא משפיע בשום צורה על המצב של הרכב לא חיצונית ולא מכאנית.

כמו כן הרכב נבדק במוסך פחחות וצבע וחוץ מתיקון צבע בטמבון לא הצליחו לראות כלום גם כשהעלו על הליפט.

לסיכום, לדעתי חבר שלי עשה עסקה טובה בתור מי שחיפש רכב ספציפי כזה שלא נמכר יותר ואין אותו הרבה על כבישי מדינת ישראל.

ולא אני לא מושתל של קרסו ולא אני לא חבר של פותח השרשור ואין כל קשר לאף אחד מהם.

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכיר את המקרה מהפורום וחושב שהרכב פסול בגלל מה שקרה לרכב / בגלל התנהגות המוכר/ יקר מדי/ , לא יתקשר.

מי שלא מכיר , יתקשר , יקח לבדיקה, יגלה בבדיקה שהוחלף טמבון ורק אז יחליט האם לפסול את הרכב או לא.

בנתיים המודעה מושכת ( את אלה שלא מכירים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים כמה שאתה צודק! זה כאילו שאתה מדבר מניסיון, נגיד ממש מהשבועות האחרונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים, מי כמוכם יודעים (מי שעקב אחרי השרשור מההתחלה) שאני הייתי הראשון שנכנס בפותח השרשור והתנגחתי איתו ועם עוד כמה חברי הפורום פה.

אבל אני חייב לומר לכם שהקונה שיש לפותח השרשור הוא חבר טוב שלי שאני אישית המלצתי לו על הרכב הזה! אני אישית נסעתי איתו לבדוק את הרכב הנ"ל, בדקתי אותו חיצונית ומכאנית והרצתי סריקת דיאגנוסטיקה והרכב יצא תקין לחלוטין! אני חייב לומר שקרסו עשו עבודת תיקון יוצאת מן הכלל ואין כל זכר לנזק שהיה ברכב.

ברכב הנ"ל הטמבון מתפרק בצורה כזאת שבחיים אי אפשר לדעת אם הוא פורק או לא, כמו כן כל החלקים שהוחלפו שם הם חלקי פלסטיקה לרוב בעלי משמעות שולית שלא משפיעים בשום צורה על מצב הרכב.

לדעתי זו עסקה מצויינת לאור העובדה שיש התחייבות מצד קרסו על קנייה של הרכב במחיר מחירון.

כן פותח השרשור לא התנסח בצורה טובה ונכונה במודעת מכירה ואפשר היה לנסח יותר טוב, אבל אני בתור אחד שהכיר את הסיפור מקרוב לא נרתעתי ממה שהיה רשום וממה שהיה ברכב ולמרות הכל המלצתי לחבר על הרכב הנ"ל, כי התיקון שהיה שם לא משפיע בשום צורה על המצב של הרכב לא חיצונית ולא מכאנית.

כמו כן הרכב נבדק במוסך פחחות וצבע וחוץ מתיקון צבע בטמבון לא הצליחו לראות כלום גם כשהעלו על הליפט.

לסיכום, לדעתי חבר שלי עשה עסקה טובה בתור מי שחיפש רכב ספציפי כזה שלא נמכר יותר ואין אותו הרבה על כבישי מדינת ישראל.

ולא אני לא מושתל של קרסו ולא אני לא חבר של פותח השרשור ואין כל קשר לאף אחד מהם.

לא חושב שמישהו התווכח או טען שהרכב לא ראוי לקנייה, אין שום סיבה שלא יהיה במצב מצויין הרי מה שקרה לו לא היה באשמתו ולא מעיד עליו, יתכן גם שהוא סופר פדנט עם הרכבים שלו.

כל הדיון הוא נטו סביב ניסוח המודעה.

שחבר שלך יתחדש ויהנה, אני בטוח שמדובר ברכב מצויין ומזן שנהיה יותר ויותר נדיר בארץ. הוא קנה אגב במחיר הנדרש במודעה?

אם כן אז לא הערכתי את הביקוש באופן נכון בכלל :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן פותח השרשור לא התנסח בצורה טובה ונכונה במודעת מכירה ואפשר היה לנסח יותר טוב

לא התנסח טוב מכוון לטעות. זאת לא הייתה טעות, אלא הטעייה. יכול מאד להיות שמה שקרה לרכב (ושבעטיו נפתח השרשור הזה) באמת שולי, ורוב הסיכויים שזה באמת כך, אבל לבוא ולצעוק כאן מחד, ואחר כך לכתוב מה שכתב במודעת המכירה זה פאתטי. ברכות לקונה, ברכות למוכר (שוב, הכל הרי היה בולשיט), אבל גם אם זה כשר, אתה יודע את ההמשך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, כמו שרשמתי שהיה אפשר להתנסח יותר טוב אבל אני אישית לא רואה שום בעיה ולי זה לא מפריע כלל.

לגבי המחיר אז זה מעל המחירון, כמה מעל אז התבקשתי לא לפרסם אז אני אכבד את בקשת החבר.

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה.

איך הלך במכירה שלך באמת? שלך היתה ללא מכות / החלפות? כי לפעמים רכבים, גם חדשים, כן חוטפים פה ושם. מדרכות, רכבים אחרים, וכו'. ובבדיקה לפעמים רושמים, לפעמים לא, או כי זה שולי או כי בכלל לא מזהים.

נמכרה תוך כשבועיים לבסוף במחיר שביקשתי.

אצלי הייתה החלפת מגן תחתון בעקבות רוכב אופניים חשמלים שככה"נ נפל על הרכב והשאיר חור קטן (כנראה מידית המעצור) אבל השמאי קבע כי אין על כך ירידת ערך... אגב בבדיקות כן זיהו כמובן.

מה שכן זה מתחבר לדיון אחר שהיה בפורום על איכות הבדיקות - כאשר כותבים החלפת חלקי מרכב בעלי משמעות נמוכה אבל תחת אותה הרובריקה של שלדה וכד' זה פשוט טמטום.

במקרה של פותח השרשור - כנראה שהשאלה האם כוונתו הייתה להסתיר או שבשיחת הטלפון עם הרוכש הפוטנציאלי כן עדכן.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...