Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סוף מעשה במחשבת תחילה.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהתגובה מדודה וזהירה, ושומרת על כבודו של פות"ש שהוא לקוח שלהם.

בעיניים שלי - היתה כאן התנהלות סבירה של היבואן (שאלוהים יציל אותי מזה שאני אומר משהו טוב על קרסו) ונסיון סחיטה של הלקוח לקבל משהו שלא ברור מהו.

הלקוח טופל לפני, בתוך ואחרי השרשור הזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקוח טוען שהוא לא לקח את הרכב, קרסו הגיבו שהוא כן. רק לי לא ברור מה קורה כאן?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקוח פירסם שהוא לא לקח את הרכב ב01/10

בתגובה של קרסו ציינו שב04/10 הרכב נלקח

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין על התגובה, חייב לציין מאוד מאופקת... לי אישית רק הפריע הטענה ששומרים על הפרטיות כי לפי כל יודעי הדבר זה ממש לא הנראה ככה.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה חושבים על ראש רגוע - במה כרוך הביטול והזמנת רכב אחר = שוב ממון, התרוצצויות, המתנה לרכב . חשב ולקח את רנו. אולי קיבל עוד הטבות ( בשקט ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שמהניסיון הצנוע שלי עם רנו "ספורט" (אשר נגמר אחרי נסיעת מבחן קצרה), התקבל אצלי הרושם כי מדובר במותג עם התנהלות לא ממש מקצועית, בטח ביחס למותג ספורטיבי.

הגעתי ביום שישי אחד לנסיעת מבחן בקליאו RS, אשר נקבעה מראש לסניף בראשון לציון. מעבר לעובדה שהרגשתי שהם עושים לי טובה שנותנים לי את הרכב לסיבוב קצר עד הסופרלנד וחזרה (נסיעה של כ-20 דקות), הנציג שהתלווה אליי לא ממש הכיר את הדגם והרכב היה עם בלמים גמורים.

אם זאת הגישה שלהם ללקוחות פוטנציאליים, אז לא ממש מפתיע אותי שזה גם קורה בתהליך מסירת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היה פותח את השרשור אחרי. עכשיו זה סתם נראה כמו הוצאת קיטור על המקלדת.
האמת, יש על מה להוציא קיטור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגובתם זו של קרסו, הייתה מתקבלת (אפילו באיחור).

ללא התגובות הבלתי רשמיות של הפאנבויז, אשר נראה שלפחות אחד מהם אוחז ב"מידע פנים"

אז הכל היה נראה אחרת, ואני לפחות הייתי פחות נחרץ בתמיכתי בפות"ש.

לדעתי, במקרה הזה, הפאנבויז עשו לקרסו יותר נזק מתועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהתגובה מדודה וזהירה, ושומרת על כבודו של פות"ש שהוא לקוח שלהם.

בעיניים שלי - היתה כאן התנהלות סבירה של היבואן (שאלוהים יציל אותי מזה שאני אומר משהו טוב על קרסו) ונסיון סחיטה של הלקוח לקבל משהו שלא ברור מהו.

הלקוח טופל לפני, בתוך ואחרי השרשור הזה.

ולדעתי בשביל טנגו צריך שניים ועכשיו אחרי שהגיעו לעמק השווה כולם פוליטיקאים מאופקים.

כמו תמיד עולה השאלה שאין לה תשובה: מה עם אלו שלא פותחים שרשורים בקארספורום?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אני חושב שהתשובה לזה נמצאת בהודעה של ahbarony, שכבר חצי שנה נוסע עם חלק פגום וקיבל את הרכב באיחור של כמה חודשים.

מעניין האם היה שם פיצוי כלשהו.

באוקטובר שנה שעברה הזמנתי רכב. בדצמבר הוא הגיע לארץ. לא הייתי לחוץ לקחת בדצמבר, אבל בינואר פירסמתי רכב הקודם למכירה וכעבור חודש מכרתי.

הרכב החדש עוכב במכס 4 חודשים. כך שקיבלתי אותו תכל'ס באפריל במרום ינואר. חודשיים הייתי בלי רכב. הוא גם ניזוק במכס. קיבלתי את הרכב וחיכיתי לחלק אחד מחו"ל חודש והשני עדיין לא הוחלף. אני נוסע ככה. אולי בטיפול הקרוב אחליף את הניקל עם הגומיה.

ראית אותי פותח שרשור רפש על דלק מוטורס? חרא קורא גם ברכבים הרבה יותר יקרים. השאלה מה מטרות שלך? כי פתיחת שרשור כזה לא מקדמת אותך לשום מקום חוץ משיפור פוזיציה במשא ומתן מול יבואן. אבל יש למטבע שני צדדים. כשלוחצים יותר מדי הדברים נשברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, יש על מה להוציא קיטור.

בהחלט, אבל אם הוא בסוף לקח את הרכב, כנראה שהשד לא כזה נורא (מבחינתו).

בהחלט יש מצב שהוא קיבל עוד תמריץ כדי שיקבל את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...