Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה כרגע, היא שקרסו כביכול רכשו ממני את הרכב שלי והתבצעה עסקת טרייד. שזה אומר שההלואה על הראשונה של האיביזה כוסתה ובמקומה נפתחה הלוואה חדשה באותו החשבון.

כעת אני נאלץ לבטל את ההלוואה החדשה ולפתוח שוב הלוואה עבור האיביזה ללא התנאים שקיבלתי מלתחילה מול סיאט. כמובן, שזה לא יעניין כלל את חברת קרסו מוטורס.

לא הבנתי, קרסו כבר לקחו ממך את הרכב הקודם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנתי, קרסו כבר לקחו ממך את הרכב הקודם?

לא לקחו, כי בפועל לא הגעתי להחלפה.

כשהגעתי וראיתי את מה שראיתי, החלטתי לוותר.

הם מבחינתם פעלו לפי סדר הנהלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אבל אחרי קריאה של השרשור הזה אני בחיים לא ארכוש רכב מקרסו.

לא רק בגלל הסיכוי להיתקל במקרה מזלזל כמו שתיאר פותח השרשור, אלא גם כי אני לא רוצה ש"חברים של עמרי" ידעו את כל הפרטים על העיסקה האישית שעשיתי מול היבואן ואז יבואו להטיח בי האשמות במקרה כזה או אחר.

זה הדבר שהכי בלט לי לעין במשך כל הסיפור הזה.

זה נחמד שיש מועדון, ונחמד אפילו יותר שחבריו מנסים לעזור.

אבל עצם העובדה שאדון עמרי מרשה לעצמו לחלוק מידע עם אנשים שאינם עובדי קרסו, לגבי טיפול שוטף בלקוח, שנמצא בעיצומו, אצלי אישית מדליק 3 נורות אדומות.

אם עמרי רוצה לתת תגובה, ולשתף אותנו בנקודת המבט שלו אנחנו נשמח. אבל לחלוק מידע ופרטי אירוע עם צד ג' ולהמשיך להסתתר בצללים מרגיש לי סופר מלוכלך.

זה הדבר היחיד שצרם לי בשרשור. שירות טוב/רע כבר נתקלנו. פותחי שרשור שכן/לא מסלפים דבר כבר ראינו. פאנבויז של מותגים/אנשים גם נתקלנו, אבל השיט הזה הזוי מבחינתי.

תארו לכם תביעה רפואית שבה הרופא משתף מידע על התובע בפורומים או בקבוצות וואצפ.

אני לא יודע אם מידע רכישה סודי לפי חוק, אבל לפתוח עסקאות שלך מול לקוחות מעיד במקרה הטוב על פחד ומגננה ובמקרה הרע על חוסר מקצועיות משווע.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי. הם טוענים שזה מידע שהם הסיקו לבד מהודעתו של פות"ש אך משום מה הם ידעו לומר שהנזק נגרם עקב בלם יד שלא הורם.

הזוי.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי. הם טוענים שזה מידע שהם הסיקו לבד מהודעתו של פות"ש אך משום מה הם ידעו לומר שהנזק נגרם עקב בלם יד שלא הורם.

הזוי.

זה גם לא מסתדר כ"כ ולי אישית נראה שקר גס. נזק בחלק הקדמי עקב בלם יד. נו באמת... שכחו להרים בלם יד ומה? קפצו מהדלת והאוטו החל להדרדר? יותר סביר לדעתי שהרכב פגש איש שינוע מתלהב יתר על המידה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מה שאני הייתי מנחש, אבל אני מעדיף להשאיר ספקולציות מחוץ לשרשור.

בכל מקרה, הם טוענים שאין להם מידע פנימי אבל בהודעה אחרת הם חלקו מידע שכזה (בין אם הוא הגיוני או לא)

אצטט את ההודעה הרלוונטית עליה אני מדבר (על מנת לחסוך לאנשים חיפוש אחורה):

"

ביררתי קצת אודות ההתרחשות. אכן, הייתה מכה קלה שהרכב חטף עקב טעות אנוש (בלם יד שלא הורם ששבר מעט את הפגוש. הכל תוקן למצב כמו חדש), מיד עם האירוע פות״ש עודכן לגבי הכל ותיאמו איתו את המשך ההתנהלות והטיפול."

***בכוונה ציטטתי "ידנית"

עריכה אחרונה על ידי Guy_25
נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מבין איך נגרם נזק שמחייב החלפת רדיאטור ואיך קבעו שזה חצי אחוז - מעניין אם אפשר לחלוק את זה פה. ההסבר של אי הרמת בלם יד הוא קצת מביך.

ומה שעוד מעניין, זה שלפני אי אלו עמודים - נדמה לי שמונה - כתב מישהו שסלבה (המגיב בלהט לטובת קרסו) קיבל סט בלמים מקרסו. עכשיו, סלבה בטח יגיד שהוא לא חייב לנו כלום, אבל אולי יסכים לספר לנו אם למשל מדובר במתנה ליום הנישואין או החלפת חלק פגום?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא וואראדי איזה שרשור.

מהסרטון לא רואים שפשופים, מכסה מנוע באופסייד, או סווירלים. פאק איט, למעשה לא רואים כלום חוץ מהג'יפה על השמשה. זה לא שאני לא מאמין לפות"ש, אבל לא ראיתי שום דבר מזה (אני מפספס משהו?).

הוחלט על פשרה שמקובלת על הלקוח? מעולה. החליט לא לקבל את הרכב בסופו של דבר? זכותו, שלא ייקבל. קשה לי לקבוע שהלקוח צודק, פשוט כי לא ראיתי על מה הבאזז, אבל שוב, זכותו. חבל גם שאין שום תגובה מהיבואן שתשפוך קצת אור מנקודת מבט נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם לא מסתדר כ"כ ולי אישית נראה שקר גס. נזק בחלק הקדמי עקב בלם יד. נו באמת... שכחו להרים בלם יד ומה? קפצו מהדלת והאוטו החל להדרדר? יותר סביר לדעתי שהרכב פגש איש שינוע מתלהב יתר על המידה.

ועוד ברכב אוטומטי :-)

מזל שלא כתבו שהניעו בדחיפה על הילוך שני...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב ששמו על N כדי "לקצר" זמנים ולא הרימו בלם יד, בלם היד חשמלי? אם כן אז בכלל התירוץ לא תופס.

אינני מבין איך נגרם נזק שמחייב החלפת רדיאטור ואיך קבעו שזה חצי אחוז - מעניין אם אפשר לחלוק את זה פה. ההסבר של אי הרמת בלם יד הוא קצת מביך.

ומה שעוד מעניין, זה שלפני אי אלו עמודים - נדמה לי שמונה - כתב מישהו שסלבה (המגיב בלהט לטובת קרסו) קיבל סט בלמים מקרסו. עכשיו, סלבה בטח יגיד שהוא לא חייב לנו כלום, אבל אולי יסכים לספר לנו אם למשל מדובר במתנה ליום הנישואין או החלפת חלק פגום?

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D657243&share_tid=657243&share_fid=28771&share_type=t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת משנה מה התירוץ של קרסו לתאונה?

כאילו מה אתם רומזים, שמישהו מהצוות עשה סיבוב דאווין עם האוטו ודפק אותו?

ברור שהיתה פה רשלנות במטען של הרכב, לא משנה בלם יד או כל דבר אחר, הם מודים שהיתה רשלנות מצידם וזה פחות הנושא לדעתי של השרשור.

אותי מעניין מה קרסו מתכוונים לעשות עם הרכב, הוא עומד כעת למכירה במחיר מופחת דרך הטרייד אין שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש להם לעשות איתו?! ינסו להעיף אותו בכמה שפחות הפסד.

הרכב כנראה יטייל בין הסוכניות או יוצע לסוכן שיצליח להעיף אותו איזה בונוס.

אחרי הכל, פראיירים לא מתים...

ותמיד יגיע זה שפחות פדנט/מבין/בדיוק הוציא רשיון ובוער לו...

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההנחה על הרכב גבוהה אז זו לא בהכרח עסקה כזו רעה. על פניו זו לא נראית תאונה שפוגעת בנוחות או בביצועים של הרכב וגם מבחינה אסתטית, גם אם הרכב לא כמו חדש זה לא משהו שעין שהיא לא פדנטית במיוחד תשים לב אליו בכלל.

בקיצור, הכל תלוי בגילוי נאות ושקיפות מצד קרסו ובגודל ההנחה, אישית זו לא עסקה שהייתי שולל על הסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להעלות נקודה אחרת - כל פעם שמישהו מעלה סרטון של קבלת רכב באירופה, ומראה איך עוברים איתו על כל הרכב עושים לו סיור הדרכה ולא יודע מה, כולם פה רושמים "איזה יופי איזה השקעה חבל שזה לא בארץ".

אבל כשלקוח מקבל רכב מלוכלך, בחוץ, בצורה ביזיונית אשכרה יש פה אנשים שאומרים שזה סתם תלונה, איך אפשר לצפות שיהיה פה רמה אם אנשים אשכרה לוקחים את הצד של היבואן במקרה הזה?

בדרך כלל אלו אנשים בעלי אינטרס שמטרתם היחידה זה למצוא פגמים בתלונת הלקוח/פות״ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...