Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 206 - קרטועים וצפצופים יחד עם קודי תקלות p0200 וp0300

TheTool
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

לפי הבנתי, לא תוכל לבדטק כוייל באמצעים פשוטים, יש כאלה שאמרים ע"י סקופ.

בכל אופן, השיטה הבדוקה והבטוחה, זה להצליב מול כוייל תקין.

בדיקות עם מברגים וכל מיני קומבינות, לא מומלצות.

פספוס מהכיוון שלך, אתה תקבל מכת חשמל כזאת שתהמם אותך לעזאזל, באחריות ומנסיון אישי (עם פלאג של מכסחת דשא, אל תשאל למה).

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע אני לא חמור.. לא הולך לשים את היד שלי קרוב לזה חחח חוץ מזה שאני לא מפחד ממכות חשמל :)

ברגע שהתקלה קורית אצלי - צילינדר אחד לא פועל כלל. ככה שאם זה באמת הכויל אני אמור לראות הצתה חלשה ביותר עד לא קיימת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני לא חמור.. לא הולך לשים את היד שלי קרוב לזה חחח חוץ מזה שאני לא מפחד ממכות חשמל :)

ברגע שהתקלה קורית אצלי - צילינדר אחד לא פועל כלל. ככה שאם זה באמת הכויל אני אמור לראות הצתה חלשה ביותר עד לא קיימת..

בס"ד

בכל אופן, שיהיה בהצלחה, ואל תשכח לעדכן.

וקח בערבון מוגבל את הבדיקה שלך, תנסה לבצע הצלבה עם כוייל תקין.

נ.ב: לא אמרתי שאתה חמור חלילה, משחקים עם כוייל ההצתה בהחלט נכנסים תחת ההגדרה, מעשה חמורות.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

נ.ב: לא אמרתי שאתה חמור חלילה, משחקים עם כוייל ההצתה בהחלט נכנסים תחת ההגדרה, מעשה חמורות.

השארת אותי מבולבל:loco::roflmao:

עריכה אחרונה על ידי TheTool
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים:

1. עכשיו התקלה החמירה וזה מקרטע כל הזמן ללא הפסקה.

2. הפלאגים הוחלפו לפלאגים אחרים שידוע שהם תקינים - אין שינוי.

3. הכוייל נבדק בארבעת היציאות שלו, באמצעות חיבור הפלאגים אליו כשהוא בחוץ

(2 פלאגים כל פעם) ונמצא שיש הצתה תקינה בכל ארבעת היציאות!!

אפשר ללמוד איך בדקתי

. עריכה אחרונה על ידי TheTool
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני פירוק המזרקים אז בזמן שהקירטוע קורה תנתק כל מזרק מהמתח שלו בתורו..אם אין שינוי בעבודת המנוע אז קח את אותו מזרק ותצליב אותו עם מזרק שבבדיקה שלו יש שינוי בעבודת המנוע שאתה מנתק אותו. לאחר ההצלבה תעשה את אותה בדיקה ותראה אם הקירטוע נדד למיקום שאליו הזזת את המזרק החשוד. כך תדע אם בכלל הבעיה היא באחד המזרקים. מעבר לכך עוד לפני הכל תבדוק שמגיע מתח לכל המזרקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזרקים בדגמים הללו אמינים למדי.. אמינים בכמה סדרי גודל מהקויילים. אני גם שם את ההימור שלי על אחד הקויילים שכושל

אם הוא היה מציין מנוע 1600 - הייתי מסכים איתך, אבל הוא לא ציין....

והנה, בתמונה האחרונה רואים מזרק של מנוע 1400 - שהוא מזרק גם כן מאוד אמין אבל בעקבות כשל באיטום של מתז המים, המזרק הזה סובל מידי פעם מ"גשם" שיורד עליו - מה שגורם לשוק תרמי לסליל של המזרק ומכאן הסליל מפתח סדק\נתק עם הזמן.

תקלה מאוד קלאסית של 206 1.4

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קראתי על הקטע עם המתזים, מה יכול להיות שיש נזילה בצינורות המתזים שמתחת למכסה מנוע?

ומאיפה כדאי לקנות מזרק אחר, 200ש"ח למזרק מפירוק זה מחיר הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קראתי על הקטע עם המתזים, מה יכול להיות שיש נזילה בצינורות המתזים שמתחת למכסה מנוע?

ומאיפה כדאי לקנות מזרק אחר, 200ש"ח למזרק מפירוק זה מחיר הגיוני?

האם אלו המזרקים ? 0__05b7fff49c6ecd.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב,שהייתי קונה מפירוק,אלא ניגש למכון להזרקות דלק ורוכש אחד משופץ/משפץ את שלי /אם בחברה חדש לא עולה הון תועפות הייתי שוקל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...