Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הדרך היחידה לחיבור לוחית רישוי היא עם ברגי פח?

ZiggyMan
שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
אבל זה לא כמו לקדוח בדלת/בגג/שמשה קדמית.

זה לקדוח בחתיכת פלסטיק במקום נסתר מהעין,וגם זה לצורך התקנה חיונית (אם כי מרושלת).

יש גבול לכמה קטנוני אפשר להיות.

אם לא היו חורים מוכנים, אולי אתה צודק.

אבל יש לך הכנה מקורית שברור שלזה היא נועדה ובכל זאת שמים ז' על הרכוש שקנית בכמה עשרות אלפי שקלים שלא לדבר על מאות, וקודחים בורג פח מעפן שאפילו לא מיועד לזה, כי הטמבון מפלסטיק.

אולי לך זה לא מפריע, אבל זה מאד מציק לאנשים שאכפת להם מהפרטים הקטנים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לזרוק פה חוויה אישית שקרתה לי בנושא.

רכשתי לא מזמן Audi A3 יד שנייה מחברת אוטודיל. הרכב כמובן הגיע עם לוחיות של אוטודיל והדבר הראשון שעשיתי הביתה הוא כמובן פירוק המסגרות המזעזעות האלו. כשהורדתי אותן שמתי לב שב"ספוג", המקום הייעודי ללוחית הרישוי, יש אכן מקומות ייעודים לברגים. אממה? את הבחור באוטודיל זה לא בדיוק עניין, אז הוא קדח איך שהוא רואה לנכון ויצר עוד שני חורים חדשים.

כשהייתי בטיפול לרכב אצל צ'מפיון אתמול, ניצלתי את ההזדמנות והתגנבתי למחסן חלפים שלהם לרכוש מסגרת חדשה. לא רציתי את הזבל שנמצא בחנויות בתחנות דלק, והנחתי שזה יהיה יותר זול אצלם. רכשתי זוג עם הכיתוב של ה"קידמה באמצעות טכנולוגיה" (אעלק...) ועם הסמל של האאודי. הבאתי אותם לבחור כי ביקשתי ממנו להתקין אותם רגע.

מסתבר שכמו שציין פה אחד האנשים בעמוד הראשון - המסגרת ללוחית מותקנת ראשונה לחורים הייעודים, אז מכניסים את המספר פנימה ו"נועלים" עם השפה התחתונה של המסגרת (איפה שרשום את הכיתוב של האאודי).

אחרי שנפל לי האסימון פשוט צקצקתי לעצמי בראש על רמת החאפריות בארץ ונאנחתי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הטכנולוגיה הנוכחית, מצלמות, ביומטריה, GPS ומה לא, הלוחיות המכוערות האלו צריכות לפנות מקום לעיצוב ובכלל, מה יגידו רוכבי הדו שנוסעים עם שלט שנראה מרחוק כמו בובספוג, או הארדטייל שחייב להרכיב מפרש פח צהוב ומסוכן בצד הכלי ? זה לא מופרך וחייבים להפטר מהלוחית הזו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הלוחית מחוברת עם בורג רגיל, יש הכנה בפגוש.

לא מזמן החלפתי לוחית במכון רישוי, הצלחתי לעצור את המתקין ברגע האחרון מלחבר עם בורג קודח.

בדיוק מה שקרה לי בשנה שעברה בטסט, רק שאצלי מדובר על הלוחית האחורית שיושבת על הדלת החמישית (כלומר לא על פלסטיק). הקדמית עם ברגי פח בטמבון פלסטיק.

המתקין במכון הופתע מהדרישה העקשנית שלי וכנראה חשב שאני סתם טרחן שמסביר לו שקידוח בפח הרכב יכול להוביל להתפתחות חלודה, אבל לא השארתי לו ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם אפשר לדרוש פיצוי, שיפוי ותיקון על דבר כזה.

אני מגיע לסוכנות, ואומר שלא בא לי בטוב חורים בפח. מבחינתי זה כמו לקבל רכב שקדחו לו באמצע הדלת.

אני מסכים עם נושא השרשור הזה ולדעתי זו לא קטנוניות.

יש מקום יעודי לברגים, נדרש להשתמש בהם.

הבעיה היא שלבוא בתלונה לא יעזור.

ממש לאחרונה חוויתי מקרה ששמו לי בטסט מדבקה מאחורי הרכב בטמבון וכשהסרתי אותה היא הורידה צבע.

הגעתי עד לבית משפט עם זה מרוב שקיבלתי עצבים, לא ניצחתי במשפט, השופט החליט "לחנך אותי" כי לדעתו יצאתי קטנוני מידי.

בפועל לפי דיני נזיקין נגרם לי נזק, יכולתי לערער והכל, אבל יצאה לי הרוח מהמפרסים כבר וויתרתי, הבנתי שבישראל יש לגיטימציה תרבותית להיות:

א: חאפר

ב: לזלז בזולת

• מבאס 1

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לאחרונה חוויתי מקרה ששמו לי בטסט מדבקה מאחורי הרכב בטמבון וכשהסרתי אותה היא הורידה צבע.

הגעתי עד לבית משפט עם זה מרוב שקיבלתי עצבים, לא ניצחתי במשפט, השופט החליט "לחנך אותי" כי לדעתו יצאתי קטנוני מידי.

בפועל לפי דיני נזיקין נגרם לי נזק, יכולתי לערער והכל, אבל יצאה לי הרוח מהמפרסים כבר וויתרתי, הבנתי שבישראל יש לגיטימציה תרבותית להיות:

תדביק לשופט מדבקה של טסט על האוטו רצוי מהסוג של המדבקות הגדולות כמו שאני רואה "טסט בעכו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הטכנולוגיה הנוכחית, מצלמות, ביומטריה, GPS ומה לא, הלוחיות המכוערות האלו צריכות לפנות מקום לעיצוב ובכלל, מה יגידו רוכבי הדו שנוסעים עם שלט שנראה מרחוק כמו בובספוג, או הארדטייל שחייב להרכיב מפרש פח צהוב ומסוכן בצד הכלי ? זה לא מופרך וחייבים להפטר מהלוחית הזו !

אחד הדברים היותר מרגיזים ששמעתי, ועוד אחרי בית משפט. ממש מאכזב לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתיים-שלוש האחרונות כל הרכבים של צ'מפיון מגיעים עם לוחית אחורית במסגרת שמתחברת לחיבורים הייעודיים.

חבל שלקח להם כל כך הרבה זמן להביא מסגרות עם פאנל אחורי שמאפשרות את זה :roll:

אצלי ברכב כל הטמבון האחורי מלא חורים, כי כל פעם שהחליפו לוחית או שמו מסגרת פשוט קדחו חורים במקום אחר. זוועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הרכב שדובר עליו בהודעה הפותחת הוא של צמפיון, והוא חדש לגמרי. שום פאנל ושום מסגרת. אולי הליסינג החליפו.

בדיוק מה שקרה לי. אכן החליפו בליסינג. יש בצ׳מפיון את המסגרות שמתחברות למקום הייעודי, זה עולה בערך 10 שקלים למסגרת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשורה חדשה לאוהבי הדוג. אושרה פחית הרבה יותר קטנה לאופנועים. (כמו הגודל של הכלים עד 50 סמק היום).

פעם ראשונה נראה לי שבטסט בעל הרכב ירצה להחליף את הלוחית ולא הכתבה של המכון.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו הנושא, גם לי יצא ״לזכות״ במסגרת פרסום ללוחית הרישוי אחרי שביקרתי במוסך מורשה של טויוטה.

נכנסתי למוסך עם לוחיות רישוי ללא שום דבר שעוטף אותן, אך כשניגשתי לקבל את האוטו בחזרה גיליתי שהמוסכניקים הגדילו ראש, הסירו את לוחיות הרישוי והרכיבו אותן לתוך מסגרות הנושאות את שם המוסך בגאווה.

לזכותם ייאמר שלפחות לא קדחו חורים חדשים והשתמשו בחורים היעודיים ללוחיות... לפחות זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמת לי להסתקרן, מה הסיכוי שתשלח לי את הפסק דין או פרטים שאני אמצא את הפסק דין, באתר מערכת המשפט

מעוניין לקרוא את כל מה שהיה שם, ואת ה"חינוך" של השופט (אני בהלם)

אם בא לך, תוכל לפרסם אותו פה, ולא לשלוח רק לי בפרטי, רק קח בחשבון יש שם פרטים מזהים נראה לי (תעודת זהות שלך)

ואני לא מכיר דרך לערוך קבצי פסק דין על מנת לצנזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו הנושא, גם לי יצא ״לזכות״ במסגרת פרסום ללוחית הרישוי אחרי שביקרתי במוסך מורשה של טויוטה.

נכנסתי למוסך עם לוחיות רישוי ללא שום דבר שעוטף אותן, אך כשניגשתי לקבל את האוטו בחזרה גיליתי שהמוסכניקים הגדילו ראש, הסירו את לוחיות הרישוי והרכיבו אותן לתוך מסגרות הנושאות את שם המוסך בגאווה.

לזכותם ייאמר שלפחות לא קדחו חורים חדשים והשתמשו בחורים היעודיים ללוחיות... לפחות זה...

זה פשוט חוצפה. אני כבר רגיל לעניין הזה אז אני תמיד מבקש במכונות רישוי וכד' לא לשים לי את המדבקות/לוחיות שלהם, אבל זו פשוט חוצפה שאין כדוגמתה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...