Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוזרים בתשוקה - המכוניות שהיינו מחזירים לחיים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחזיר את delorean dmc-12

כמובן עם מנוע מעודכן מבחינת הספק (לא של קונצרן PRV - רנו וולוו פיזו)

הרכב הזה גם היום איפה שיש אחת כזו אנשים עוצרים מצלמים ונהנים אפילו שהיא לא מכונית על, עדיין אנשים מתלהבים

[ATTACH=CONFIG]505695[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]505697[/ATTACH]

איזה כיף להיות פיית המשאלות!

יצא לי לאחרונה להיות קצת בדרום קליפורניה, ובהזדמנות שהיתה קפצתי ל-DMC California לראות סוף סוף דלוריאן אמיתיות, גם אם כאלו שלא משתמשות בפלוטוניום ואין להן flux capacitor.

משיחה קצרה עם בעל המקום התברר (לפחות לטענתו) שבשנה הבאה יתחילו כנראה בייצור מחודש שלהן, בכמויות קטנות (משהו עם פטור מכל מיני דרישות של בטיחות, זיהום אוויר ומה לא ליצרנים קטנים). הבעיה היא שהמחיר צפוי להיות סביב 150,000$, והאמת שלא המשכתי לשאול עם איזה מנוע הן יגיעו ואם יש תוכנית להביא אותן לישראל אחרי ששמעתי את המחיר :shock:

בכל אופן, תמיד אפשר לקנות אחת יד שניה, הן נמכרות סביב סכום צנוע של 30K-40K (בדולרים, כמובן, לפני מיסים).

להלן, דלוריאן אמיתיות בכל מיני פוזות:

DSC03184.JPGDSC03187.JPGDSC03188.JPGDSC03192.JPGDSC03193.JPGDSC03194.JPG

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף להיות פיית המשאלות!

יצא לי לאחרונה להיות קצת בדרום קליפורניה, ובהזדמנות שהיתה קפצתי ל-DMC California לראות סוף סוף דלוריאן אמיתיות, גם אם כאלו שלא משתמשות בפלוטוניום ואין להן flux capacitor.

משיחה קצרה עם בעל המקום התברר (לפחות לטענתו) שבשנה הבאה יתחילו כנראה בייצור מחודש שלהן, בכמויות קטנות (משהו עם פטור מכל מיני דרישות של בטיחות, זיהום אוויר ומה לא ליצרנים קטנים). הבעיה היא שהמחיר צפוי להיות סביב 150,000$, והאמת שלא המשכתי לשאול עם איזה מנוע הן יגיעו ואם יש תוכנית להביא אותן לישראל אחרי ששמעתי את המחיר :shock:

בכל אופן, תמיד אפשר לקנות אחת יד שניה, הן נמכרות סביב סכום צנוע של 30K-40K (בדולרים, כמובן, לפני מיסים).

להלן, דלוריאן אמיתיות בכל מיני פוזות:

[ATTACH=CONFIG]505713[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]505714[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]505715[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]505716[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]505717[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]505718[/ATTACH]

אכן פיית משאלות :beerchug:

חבל שהמחיר זה מה שימנע מהרכב הזה לעשות קאמבק

ואכן המשומשות שומרות על טווח מחיר קבוע וגבוה גם

אני הייתי מחזיר את הVR6 ובטוח את ה106 GTI.

אתה מחזיר אותי לימים הזויים VR6 :) לא יכול לשכח שנכנסתי לסוכנות הדר והיחידה שהיתה במלאי

היתה יפייפיה לבנה באולם התצוגה שכמובן הוזמנה 8)

נהמת ה V6 היתה מדהימה - אהבה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מחזיר את delorean dmc-12

כמובן עם מנוע מעודכן מבחינת הספק (לא של קונצרן PRV - רנו וולוו פיזו)

הרכב הזה גם היום איפה שיש אחת כזו אנשים עוצרים מצלמים ונהנים אפילו שהיא לא מכונית על, עדיין אנשים מתלהבים

[ATTACH=CONFIG]505695[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]505697[/ATTACH]

כבר יש: http://www.newdelorean.com/

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולסווגן קווארדו - עם..:wink:, מנוע 1750CC טורבו וממסרה של ג'ולייטה ירוקה.

כך היא תראה (אהבתי אותה, כי היא הייתה יותר גבוהה מהשירוקו, של היום)

660665-46.jpg660663-46.jpg

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחזיר את הVR6

זה מוזר, כי בארץ (מה שהיא אז, יענו מגזין "אוטו") השפריצו על הרכב ניטים, אבל כשהגעתי לאנגליה הקונצנזוס התייחס ל-VR6 כרכב כושל דינמית, למרות המנוע המעולה, כמו ה-GTI דור 3 עליה התבססה.

הקוראדו VR6, זה כבר סיפור אחר לגמרי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו.

לא לא ! (וממש ממש לא).

אם כבר - אז את האבא שלה, דהיינו את האלפא סוד !

הדור הראשון של ה 33 היה אוטו נהדר, לא נחות בהרבה מהסוד מבחינה דינמית, זה שבא אחריו היה כבר לא פחות מאוטו מחורבן, והיו לי כל השלוש. אבל אני אם זה תלוי בי מחזיר רק אוטו אחד, מולטיפלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר זקן אז הייתי מחזיר את הפז'ו 505 בגירסאות המנועים החזקות יותר. אחר הרכבים הכי נוחים שנסעתי בו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הרשימה המוחלטת, הבלעדית, והטובה ביותר ללא עוררין :

205GTI 1.6 \ 1.9 CC

GOLF VR6

ואם לבחור אחת בלבד : 205GTI 1.6

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעולה.

כיף לקרוא, לי באופן אישי אין ממש איזה חלום ילדות שהייתי מחזיר (אולי כי צעיר מידי).

מה שאני יכל לחשוב עליו זה אולי רכבים שהופיעו במהיר ועצבני הראשון כגון S2K, סופרה וכו...

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...