Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון קופרה 290 חדשה (2018) - שרשור מתגלגל

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלום שלי להביא את הרכב הזה..

אפשר להסתדר עם העלויות שלו וההוצאות השוטפות על משכורת שנעה בין 10–15 נטו?

אני בן 26 אגב

וסתם בדקתי ביטוח עולה לי בסביבות 8.

ברור שאפשר להסתדר כי רוב האנשים בגילך (ובכלל) חיים ממשכורת נמוכה יותר. חלקם גם מגדלים ילדים...

אבל ממש ממש נראה לי כמו רעיון גרוע. זה לשים את הרכב גבוה גבוה בסדר העדיפויות.

ואני לא נכנס לשטויות כמו חסכון, דיור ובריאות.....

גם אם אתה מניח את הזוטות הללו בצד ונוקט בגישת "לחיות את הרגע", עדיין רכב צנוע יותר (בחצי או שליש מחיר) יפנה לך הרבה מאוד כסף לאיכות חיים: חופשת סקי, אלכוהול, מסיבות, נופש בחו"ל וכו וכו.

מנוי שנתי למועדון גולף זה פלוס מינוס 14,000 ש"ח. אפשרי, אבל יקר. משום מה בני 26 שמרשים לעצמם לוקסוס כזה הם כאלו שבאמת יכולים לספוג זאת בקלות, אבל רכבי ספורט זה מגנט לכאלו שדוקא מוטב שימנעו מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 285
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברור שאפשר להסתדר כי רוב האנשים בגילך (ובכלל) חיים ממשכורת נמוכה יותר. חלקם גם מגדלים ילדים...

אבל ממש ממש נראה לי כמו רעיון גרוע. זה לשים את הרכב גבוה גבוה בסדר העדיפויות.

ואני לא נכנס לשטויות כמו חסכון, דיור ובריאות.....

גם אם אתה מניח את הזוטות הללו בצד ונוקט בגישת "לחיות את הרגע", עדיין רכב צנוע יותר (בחצי או שליש מחיר) יפנה לך הרבה מאוד כסף לאיכות חיים: חופשת סקי, אלכוהול, מסיבות, נופש בחו"ל וכו וכו.

מנוי שנתי למועדון גולף זה פלוס מינוס 14,000 ש"ח. אפשרי, אבל יקר. משום מה בני 26 שמרשים לעצמם לוקסוס כזה הם כאלו שבאמת יכולים לספוג זאת בקלות, אבל רכבי ספורט זה מגנט לכאלו שדוקא מוטב שימנעו מזה.

אני אגיד לך מה,אני חולם להיא את הרכב הזה כבר שנים

ועכשיו בגיל הזה שאין התחייבויות ילדים משכנתה אני חושב שזה בסדר

אני מתכוון גם להיות איתו שנה שנתיים להנות חחנו להגשים חלום ולחזור לרכב רגיל יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמוד. אתה חושב שאחרי שנתיים עם לאון קופרה אתה תוכל לחזור ל"רכב נורמלי" מרצון? יש אנשים שחיים שלמים לא מסוגלים לשנמך.

וברצינות, בתכלס, זה הגיל לעשות את השטויות האלה. במקסימום איבדת 40-50 אלף שקל במהלך השנה הזו. אז תקנה דירה בגיל 47 ולא 36, או תוליד ילד ב-32 ולא 31. אתה לא מתקיים ממשכורת מינימום שתאלץ אותך להיכנס להלוואות וחובות למשך שנים קדימה בשביל רכב כזה. כשתהיה בן 50 (אני מנחש) השנה הזאת תהיה חסרת משמעות לחלוטין, אבל כמות הבחורות שהעמסת, זה משהו שאף אחד לא יוכל לקחת ממך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמוד. אתה חושב שאחרי שנתיים עם לאון קופרה אתה תוכל לחזור ל"רכב נורמלי" מרצון? יש אנשים שחיים שלמים לא מסוגלים לשנמך.

וברצינות, בתכלס, זה הגיל לעשות את השטויות האלה. במקסימום איבדת 40-50 אלף שקל במהלך השנה הזו. אז תקנה דירה בגיל 47 ולא 36, או תוליד ילד ב-32 ולא 31. אתה לא מתקיים ממשכורת מינימום שתאלץ אותך להיכנס להלוואות וחובות למשך שנים קדימה בשביל רכב כזה. כשתהיה בן 50 (אני מנחש) השנה הזאת תהיה חסרת משמעות לחלוטין, אבל כמות הבחורות שהעמסת, זה משהו שאף אחד לא יוכל לקחת ממך.

לא הבנתי פה אם אתה ציני או לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום שלי להביא את הרכב הזה...

חשבתי להביא שנה 16/17.

להביא לאן?

משום מה נראה לי שלאון זה לא בדיוק pussy magnet

חכה תראה איך הן מגיבות כשהדבר הזה מתחיל להפליץ...

...האוטו, לא שלומי...:wink:

• מעניין 1

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיכול להגשים חלום ומפספס את ההזדמנות להגשים את החלום עלול להתחרט.

לך על זה תגשים חלום ותהנה!

כסף בא וכסף הולך...

בעיקר הולך. הכל טוב ויפה אבל במציאות הנוכחית כדאי להסתכל קדימה ורחוק.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה תראה איך הן מגיבות כשהדבר הזה מתחיל להפליץ...

...האוטו, לא שלומי...:wink:

:lol:

אצלי בד"כ התגובה באה מהן בהאצה חזקה, אבל אף אחת לא מוכנה למה שבא בטיולים (חיוך מטומטם לפעמים צחקוק, שעובר ל"משוגע תוריד אותי עכשיו!" (כנראה צריך קודם לקחת אותן ללונה פארק ולראות איך התגובות שם... :wink:)

על טעם וריח ; לטעמי כל לאון FR/קופרע מרשימה יותר חיצונית מ"עוד" A3.

מסכים איתך, אבל יש שטוענים שחסר את הסמל "הנכון".

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע הזמן הזמן לנפץ את הסטיגמה הזו על בנות ורכבים מי שיודע ''להעמיס'' גם סובארו לאונה צבע בז' לא תעצור אותו, לעומת מי שלא יודע גם לה-פרארי לא תעזור לו (מקסימום ינצלו אותו לשופינג בשרונה) כשאני עם החברה באוטו, רק קולות ההתלהבות שלי גורמות לה להסתכל על רכב מיוחד שעובר לידנו וזה הדבר הזכור לי מקודמותיה, כנ''ל אמי ואחותי.

כמובן שיש יוצאת מן הכלל ככאלו שאוהבות רכבים כמו שאנחנו אוהבים, אבל אני מאמין שהן נדירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי פה אם אתה ציני או לא..

החלק הראשון היה קצת בצחוק, השני רציני לגמרי.

טייפן, אתה לא בכיוון. חברה או אמא או אחות לא יתלהבו מאוטו, אבל בחורה בת 20 תרגיש הרבה יותר נינוחה לזרום אלייך הביתה אם כשתצאו מהפאב תיכנסו לתוך משהו שנראה מגניב מאשר לתוך פולו שנת 94 שהריפוד גג מלחך לה את הראש בכל במפר ויש ריח של זקנות מהמזגן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...