Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון קופרה 290 חדשה (2018) - שרשור מתגלגל

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 285
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חלום שלי להביא את הרכב הזה..

אפשר להסתדר עם העלויות שלו וההוצאות השוטפות על משכורת שנעה בין 10–15 נטו?

אני בן 26 אגב

וסתם בדקתי ביטוח עולה לי בסביבות 8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זאת אומרת 200K עבור הדגם של ה-5 דלתות.. ? :)

לא ממש. לא אם מדברים על מחיר על הכביש. צריך להוסיף רישוי, מיגון, ומצלמת רוורס/WAZE אם רוצים.

הכל ביחד על הכביש במחירון יצא אצלי 242K, אז אם מדברים על הנחה של 30K, מגיעים ל-212K על הכביש.

בלי וויז משהו כמו 209K כנראה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום שלי להביא את הרכב הזה..

אפשר להסתדר עם העלויות שלו וההוצאות השוטפות על משכורת שנעה בין 10–15 נטו?

אני בן 26 אגב

וסתם בדקתי ביטוח עולה לי בסביבות 8.

לא נראה לי רעיון טוב. עיקר העלות זה ירידת ערך שנגזרת בעיקר ממחיר הרכב. ברכב כזה מדובר על כ-2500 ש"ח בחודש רק ירידת ערך. על זה תוסיף עוד 1000 לביטוח/רישוי/טיפולים, וזה לפני דלק ובלאי של צמיגים ברקסים וכו'.

'אפשר להסתדר' - כן, אבל זה יעלה לך בהרבה ויתורים על דברים אחרים בחיים, שהם לרובנו יותר חשובים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי רעיון טוב. עיקר העלות זה ירידת ערך שנגזרת בעיקר ממחיר הרכב. ברכב כזה מדובר על כ-2500 ש"ח בחודש רק ירידת ערך. על זה תוסיף עוד 1000 לביטוח/רישוי/טיפולים, וזה לפני דלק ובלאי של צמיגים ברקסים וכו'.

'אפשר להסתדר' - כן, אבל זה יעלה לך בהרבה ויתורים על דברים אחרים בחיים, שהם לרובנו יותר חשובים.

חשבתי להביא שנה 16/17 יש לי איזה חבר שמוכר בסביבות 170.

שזה לא כזה בשמיים

מתכוון להיות איתה שנה להגשים חלום ולמכור ככה שאפדר נראלי להסתדר לא?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר להסתדר או לא - רק אתה יודע, כמה כסף פנוי יש לך בחודש וכמה מתוכו אתה מוכן 'להשכיב' על החלום. העלויות זה בערך מה שציינתי גם לרכב 16/17, קצת פחות ירידת ערך אבל לא משמעותי, מצד שני - כנראה שכבר תצא מתקופת אחריות, ואז עלולות גם להיות תקלות שיעלו עוד. צמיגים זה סדר גודל של 800-1000 ש"ח לאחד במקרה הטוב, קח גם את זה בחשבון.

טיפול זה בין 1000 ל-1500 ש"ח בלי ברקסים.

תלוי גם כמה ק"מ אתה מתכנן לעשות בשנה וכמה אתה כבד על הדוושה, כשלוחצים - זה עולה ביוקר בדלק. 1 ל-7/8 בנסיעה לא רגועה. תעשה חשבון ותחליט אם אפשרי ואם שווה לך את זה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי מעבר לעלות הרכב וירידת ערך מדובר על הוצאות של קרוב ל- 3000שח בחודש. במקרה של נהג צעיר/עם תביעות קרוב ל- 4000שח. תחזוקה שוטפת כולל צמיגים דלק וטיפול ראשון, נסיעה יומיומית לעבודה (אצלי סה"כ כ- 30קמ ליום) וטיולים בסופ"ש, אם תרצה להוסיף ביקורים במסלולי מרוץ, קח בחשבון עוד 300-400שח לביקור ותוספת כמה מאות לבלאי מואץ לצמיגים ובלמים וכן טיפולי ביניים מומלצים.

אם תרצה גם להשקיע בדיטיילינג, שטיפות ששומרות על הצבע וכו' גם כאן תהיה תוספת של כמה מאות בחודש. אם תתפתה לשפר את הרכב, השמיים הם הגבול...

הרבה מתפתים לאופציות הממון ה"נוחות" הקיימות היום, לא עומדים בתחזוקה של רכב כזה וזו הסיבה למה יש הרבה רכבי יד ראשונה למכירה.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מאיפה הבאתם את כל ההוצאות האלה..

טיפולים זה פעם בשנה ואני לא מתכוון כזה ללחוץ אולי בסופשים סיבוב עם עצמי וכאלה..

אני יותר אסע איתו לעבודה והביתה

נגיד ממון בחודש בסביבות 2000 שקל וזהו דלק בקטנה אם אני לוחץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מאיפה הבאתם את כל ההוצאות האלה..

טיפולים זה פעם בשנה ואני לא מתכוון כזה ללחוץ אולי בסופשים סיבוב עם עצמי וכאלה..

אני יותר אסע איתו לעבודה והביתה

נגיד ממון בחודש בסביבות 2000 שקל וזהו דלק בקטנה אם אני לוחץ

קיבלת פירוט מלא של כל ההוצאות הריאליות מאנשים שתכלס מחזיקים את האוטו, מתוך זה תיקח מה שרלוונטי לגביך, ובהתאם לקילומטרז' הצפוי תעשה את החשבון שלך. 2000 שח מימון בחודש בקושי מכסה ירידת ערך בלבד. אל תשכח שאם אתה קונה יד שניה ומחזיק שנה אתה מוכר רכב בן 3-4 ומאבד עוד ערך בגלל החלפת ידיים מהירה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת פירוט מלא של כל ההוצאות הריאליות מאנשים שתכלס מחזיקים את האוטו, מתוך זה תיקח מה שרלוונטי לגביך, ובהתאם לקילומטרז' הצפוי תעשה את החשבון שלך. 2000 שח מימון בחודש בקושי מכסה ירידת ערך בלבד. אל תשכח שאם אתה קונה יד שניה ומחזיק שנה אתה מוכר רכב בן 3-4 ומאבד עוד ערך בגלל החלפת ידיים מהירה.

טוב נראה כבר מה נעשה..

ייכול להיות שאקנה חדש יש מבצע באוטו דיל ראיתי על 2018 יד 0

ב200..הנחה רצינית

נראלי שעדיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יחידות נשארו באוטו דיל?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...