Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון קופרה 290 חדשה (2018) - שרשור מתגלגל

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וככה סתם הוא אמר לך? מידע כזה יכול לגרום לכך שכל מי שירצה להזמין עכשיו את לאון , לא יזמין כי ירצה לחכות למתחית פנין ואז הם יתקעו אם מלאי של דגם הישן. או שאני מפספס משהו?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 285
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המידע מגיע ממנהל מכירות ארצי של סיאט, שאמר שבוודאות עד אוקטובר יהיה אפשר להזמין את הדגם החדש.

תהיה מתיחת פנים\חידוש ללאון הרגילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה קודם יציגו את הסיאט לאון החדשה, ואח"כ את הלאון קופרה שבמבוססת על המראה שלה. ההבדל בניהם במיתוג אחת סיאט לאון והשנייה לאון של חטיבת הקופרה.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מלאי ואי אפשר להזמין כרגע. מה שהיה במלאי עבר לאוטודיל.
דיברתי על לאון רגילה לא קופרה. גם אין במלאי?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגילה יש במלאי, אבל הרגילה כבר קיבלה 'מתיחת פנים' - מערכות בטיחות מקוריות, קוקפיט דיגיטלי בחלק מהדגמים וכו'.

הדברים האלה לא הגיעו לקופרה (אני חושב שהיו כמה 3 דלתות שכן הגיעו עם זה). אז הקופרה צריכה לקבל את העדכון בעיקר, ועל הדרך כנראה שיהיו עוד כמה שינויים. זה ממה שהבנתי, קח בערבון מוגבל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זה תהיה לאון קופרה עם סמל של סיאט, עם מערכות בטיחות מקוריות וקוקפיט דיגיטלי, שאמורה להגיע ברבעון האחרון של 2018. המותג קופרה זה סיפור אחר שייקח עוד שנה שנתיים אחרי זה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זה תהיה לאון קופרה עם סמל של סיאט, עם מערכות בטיחות מקוריות וקוקפיט דיגיטלי, שאמורה להגיע ברבעון האחרון של 2018. המותג קופרה זה סיפור אחר שייקח עוד שנה שנתיים אחרי זה.

בדיוק !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזו אחת לפחות שאני יודע עליה בארץ, עם קוקפיט דיגיטאלי וכו'. אני לא חושב שזה שינוי כלשהו בדגם, רק המתיחת פנים הנוכחית תגיע אולי עם תוספות שיש בחו"ל כמו זו שכבר הגיעה.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני ראיתי משהו עם שחורה 3 דלתות שיש לו קוקפיט דיגיטלי ( הבחור מאזור אשדוד), כמו כן יש לו קופרה 300 לא 290 ( רשום על הסמל מאחורה 300.

הבנתי ממנו שהיא יבוא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שאני ראיתי היא לא יבוא אישי, אלא יבוא צ'מפיון. 3 דלתות 290 מתיחת פנים. אם אני לא טועה היא גם עם מערכות בטיחות מקוריות. לבעלים שלה קוראים דניאל למיטב זיכרוני, והוא טוען "שהיה לו מזל".

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברה שנה והגיע הזמן לחדש את ביטוח הרכב שלי ולהפתעתי קיבלתי הודעה מכלל שהם אינם מבטחים יותר את הקופרה.

עברתי להראל ולשמחתי הביטוח המקיף זול יותר משמעותית מהקודם (4600 במקום 6500)

לתשומת לב הרוכשים החדשים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שאני ראיתי היא לא יבוא אישי, אלא יבוא צ'מפיון. 3 דלתות 290 מתיחת פנים. אם אני לא טועה היא גם עם מערכות בטיחות מקוריות. לבעלים שלה קוראים דניאל למיטב זיכרוני, והוא טוען "שהיה לו מזל".

מה זה ייבוא צמפיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...