Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול שלג ונחלים מחר בבוקר בצפון - המלצות?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שעברנו את ה"סערה" הגדולה, מזג האוויר מתחיל להתבהר, וזה נראה כזמן טוב לטיול של שבת בבוקר.

כרגע התכנון הוא לנסוע לכיוון החרמון, על מנת להגיע לקראת 8:00 (האתר סגור, מה שאומר שהכבישים באזור לא אמורים להיות עמוסים), ולשלב את זה עם כמה כבישים מעניינים (למשל כבישים 7, 2 ו-1 לפי האתר של דרייבלוג'יק) ונופים יפים בדרך.

משם להמשיך מערבה לכיוון נהריה (דרך כבישים 4 ו6) והביתה.

יש המלצות לנקודות ספציפיות שכדאי לעצור או להגיע אליהן על מנת לראות נחלים עם זרימה יפה, כבישים ונופים מעניינים ואולי קצת שלג? אין בעיה לעשות עיקוף במידת הצורך או לשנות את המסלול.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאין אתה יוצא?

נשמע כאילו מרבית הזמן תהיו בכבישים, לא יהיה לכם הרבה זמן לטייל.

האם אין זרימות בהרי ירושלים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי מרטיט שתמצא בירושלים בגשם חזק (לא שלג) זה אולי מילוי זמני של מאגר בית זית. וואו.

בחזרה לצפון:

לפי כמויות הגשמים, מפל סער אמור להיראות יפהפה כהרגלו בתנאים האלה.

למפל רסיסים אפשר להגיע אחרי הליכה קצרה בבוץ, זה כבר תלוי בכם.

שלג יש רק בחרמון, לא ברמה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצאים מאזור זכרון, ככה ירושלים לא ממש בכיוון.

עד החרמון זה כשעתיים נסיעה (ללא עצירות), אז 6 שעות אמורות להספיק לטיול עם עצירות, נופים וטיולים רגליים קצרים.

תודה על ההמלצות לגבי המפלים - נבדוק אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצאים מזכרון? ציינת את כבישים 1 ו-7, אז חשבתי שאשדוד או אשקלון.

אני מניח שאתה כבר על הכביש, אז לא אקשקש יותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-80 אחוז מהשאלות על יעד בפורום מושמטת משום מה נקודת המוצא... נו שיהיה. אשמח לתמונות. :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי בבוקר הייתי במפל סער בקושי היה מים

כי עוד לא החלה "הסופה" ..

ממה ששמעתי מחברים שהיו שם היום,היתה זרימה יפה מאוד,אבל גם ריכוז ענק של אנשים,וכמובן פקקים עוד יותר ענקים מכל האיזור החוצה

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מתעלק על השרשור...

יש כאן חברי פורום שגרים ברמה ויכולים לתת דיווח אם ירד שלג?(מתכנן לעלות בשבת עם הילדים למען יראו את הפלא הלבן :wink:)

לחלופין - יש מצלמות מהרמה שיכולות לתת תמונה בלייב?

תודה לעוזרים!

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור...

יש כאן חברי פורום שגרים ברמה ויכולים לתת דיווח אם ירד שלג?(מתכנן לעלות בשבת עם הילדים למען יראו את הפלא הלבן :wink:)

לחלופין - יש מצלמות מהרמה שיכולות לתת תמונה בלייב?

תודה לעוזרים!

תומר

בסופ"ש האחרון לא היה שלג בגולן פרט למג'דל שמס, סופ"ש הזה אשתדל לעדכן בלייב לגבי השלג

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור...

כמו שאחרים אומרים,ע"מ להגיע לחרמון צריך לצאת ממש מוקדם (אמצע הלילה) בשביל להיות שם סביב 7 בבוקר וקצת,אחרי מתחילים להתגבש הפקקים וזה סיוט של ממש

בהנחה שאתה יוצא מהמרכז..

יחד עם זאת,מבטיחים שבסופש יירד גם בירושלים,וגם בהרי הצפון,אם באמת יהיה ככה,אתה יכול להסתפק במג'ד-אל-שאמס,או לחלופין לקפוץ לצפת.

אומנם לא כמות כמו החרמון,אך אותו אפקט וחינם ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירושלים - לא ולא, צפת - גבולי, סבירות גבוהה שלא.

יש תחזיות של אמצעי התשקורת, ויש תחזיות של חזאים מקומיים, מקצועיים, נטולי פניות וללא צורך נואש לייצר רעש למען התעבורה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

בשביל להראות קצת לבן לילדים (לא נשמע טוב)איזור הר בנטל יעשה את העבודה?(כמובן בתנאי שיירד שלג)

אני מדבר על קצת להשתעשע בשלג,לא משהו היסטרי.

תודה!

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעשה את העבודה אם יורד שלג בריא גם בעמק למטה. האזור המישורי צפון-מזרחית להר ודרומית לכביש 98 נוח לגישה ובטוח להסתובבות.

http://www.panoramio.com/photo/115737892?source=wapi&referrer=kh.google.com

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...