Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות כתבה היום בידיעות על ממרח שוקולד השחר - היש כאן אוכלי השוקולד הנ"ל

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 2360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ממרחים טובים/בריאים יותר מהשחר/נוטלה וכו' 4ך נושא האשכול הוא טעם שונה בשחר מיניון לעומת שחר קדם מיניון.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עד שלא חדר לשוק נוטלה, אי שם בשנות ה90, השחר השתמשו בתערובת דוחה

ונטולת חלב בכלל! הקמצנים האלה לא טרחו להוסיף טיפת חלב/אבקה ומכרו לנו את הזבל הזה.

.

פשוט עובדתית לא נכון!!!

1. המתכון של השחר מעולם לא שונה ולפחות עפ"י בעלי החברה, לעולם לא ישתנה.

2. אני או-טו-טו בן 50, כבר מגיל צעיר מאוד אני זוכר את הבדיחה על הרכיב של השחר שנקרא "אבקת חלב נוכרים" והיינו צוחקים, מה, חולבים נוכרי עד שיוצא חלב ואז עושים מזה אבקה?

ככל הנרארה חלק מכם כ"כ שטוף אנטי אוטומטי לתוצרת ישראל שאתם ממציאים עובדות שלא היו ולא נבראו נגד מוצר הבית שלכם שבהרכבו לא שונה בכלום מנוטלה (למעט האגוזים).

יותר טעים לכם נוטלה? אהלן וסהלן, אבל מפה ועד להמציא שטויות?

תבדקו לפני שאתם מקלידים.

חסרים לי פה רק המחרימים הסידרתיים מהשמאל שיגידו "הבעלים תומך במפעל ההתנחלויות אז אנחנו מחרימים..."

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם- מבחינתי ממרח השחר הוא עירבוב סוכר+מרגרינה+קצת קקאו לצבע.

בעעעע, לא מבין מה הבעיה להכין מימרח טעים בהרבה בעצמכם? לוקחים חמאה טעימה, קצת סוכר והרבה קקאו ומכינים מימרח שוקולד טעים בהרבה!

ככה אני אכלתי שהייתי קטנטן לפני ~25 שנה :-).

אגב, גם לנוטלה אני אוהב להוסיף ככוס אחת של קקאו הולנדי איכותי, יוצא מימרח מדהים לחובבי השוקולד המריר.

אני מכין חמאת בוטנים עם מלח, קקאו (מריר מאוד) ותסקלו אותי אבל אני מת על מייפל. המייפל האיכותי קצת יקר אבל שווה את זה. יוצא ממרח מטורף. רק שאני לא שם אותו על לחם אלא על גלידה. עשיתי את עצמי רעב.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם ממציאים עובדות שלא היו ולא נבראו נגד מוצר הבית שלכם.

הסתכלתי ברחבי הבית שלי. לא מייצרים שם שום ממרח.

אין לי אנטי אוטומטי לישראל, אני פשוט לא מייחס שום חשיבות לזה שמוצר כלשהו הוא מישראל או לא.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגללכם הילדים קיבלו היום לבית הספר לחמניה טריה מהמאפייה + נוטלה.

שיהנו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר וכבר התחלתם: בתקופה שהתגוררתי באחת ממדינות סקנדינביה, פיתחתי התמכרות קשה לוופל מופלא שנקרא הנוטה. דמיינו וופל עם פררו רושה בפנים... כזה. בתקופות הקשות הייתי מחסל חבילה שלמה של הדרעק הזה (9 או 12 חתיכות, לא זוכר במדוייק) ביום. ממליץ בחום בביקורכם הקרוב באחת ממדינות אירופה המערבית - אתם עוד תקללו אותי.

hanuta.jpg

* פררו רושה, נוטלה, הנוטה - כולם מוצרים של קונצרן פררו האיטלקי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנרארה חלק מכם כ"כ שטוף אנטי אוטומטי לתוצרת ישראל שאתם ממציאים עובדות שלא היו ולא נבראו נגד מוצר הבית שלכם שבהרכבו לא שונה בכלום מנוטלה (למעט האגוזים).

אני יותר מאשמח להעדיף מוצר תוצרת הארץ על תוצרת חוץ, אבל רק בתנאי שהוא באיכות יותר גבוהה או לפחות זהה למוצר המיובא.

לקנות מוצר נחות רק כי הוא תוצרת הארץ אני לא עד כדי כך פטריוט. אם המוצר המיובא יותר איכותי מתוצרת מקומית, עדיף את המוצר המיובא, כמו שעדיף קוקה קולה על קריסטל, נסקוויק על שוקולית, נוטלה על השחר, LM על טיים, סובארו על סוסיתא.

ואם כבר, ממרח שוקולד פרה של עלית גם עדיף על נוטלה והשחר, וגם תוצרת הארץ.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הסתכלתי ברחבי הבית שלי. לא מייצרים שם שום ממרח.

זה כי לא שכחו להוריד את המים היום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי לא שכחו להוריד את המים היום.

קראת את מחשבותי!

פשוט בגירה נפגע מספיק כשהשוותי את המוצר לנסורת (לזכותו ייאמר שזה באמת תיאור שיותר הולם גלידה של רוסים) אז ויתרתי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פעם טעמתי תחליף בשר של טבעונים שהזכיר לי נסורת.

אישית אני נמנע ממוצרים "בטעם של" ומעדיף את המקור. 30 שניות במיקרו ויש לך שוקולד נוזלי למרוח על מה שבא לך.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שום תצורה של חלב במרכיבים של השחר בשנות ילדותי (יליד 70)

ולא מצאתי ברשת לצערי, את האיזכור לנוסחה בשנים אלו, וגם לא תמונה.

ועדיין אני זוכר היטב, לא היה שם מרכיב חלבי. קקאו נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם טעמתי תחליף בשר של טבעונים שהזכיר לי נסורת.

אישית אני נמנע ממוצרים "בטעם של" ומעדיף את המקור. 30 שניות במיקרו ויש לך שוקולד נוזלי למרוח על מה שבא לך.

עשית את זה באמת?

שלחת את הילדים עם זה לבית ספר?

כי היה להם שוקולד קשיח בתוך הסנדביץ.

ועדיין אני זוכר היטב, לא היה שם מרכיב חלבי. קקאו נטו.

מצטער, אתה לא זוכר טוב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עשיתי את זה לעצמי לא לילדים רחמנא לצלן. כל הקטע לאכול את זה שזה חם, כמו קרואסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שוקולד קשה בתוך לחם, אצל השוויצרים זה נחשב לסנדוויץ׳ תקני.

כן, זה יבש וקשה ללעיסה בדיוק כמו שזה נשמע. קטע מוזר כזה.

לגבי שטיפת הרעל האוטומטית שאנשים פה מוכנים לעשות לעצמם ולמוחם הצעיר - מצטרף לאנחות של בגירה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...