Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות כתבה היום בידיעות על ממרח שוקולד השחר - היש כאן אוכלי השוקולד הנ"ל

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 2360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסתכלתי. כל מה שצירפת חסר משמעות מבחינת איכות. האם התכוונת להגיד בריא (או פחות מזיק)? אז אין שום דבר בריא יותר בשחר. אם התכוונת איכותי כמו מוצרים איכותיים, אז WELL, בנוטלה יש 13 אחוזי אגוזים, שזה משהו שאשכרה מזין (שוב, לא שזה משנה), לעומת השחר שאין בו שום דבר מזין.

אני זוכר שהיתה באיזשהו שלב פרסומת שניסתה להציג את נוטלה כמשהו מזין. מהר מאוד היא נעלמה לבלי שוב.

אבל בגירה צודק. ממרח הוא לא משהו שאנחנו צורכים בכמויות אבסולוטיות גדולות, אז זה לא אסון.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי זה אנחנו?

כי לא חסרים ילדים ש-5 מתוך 6 ימים בשבוע הסנדוויץ שהם מביאים לבית הספר או הגן הוא ממרח כזה או אחר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם זבל.

גם לא טעים בשום צורה. עדיף את הממרח דג מאיקאה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים ילדים ש-5 מתוך 6 ימים בשבוע הסנדוויץ שהם מביאים לבית הספר או הגן הוא ממרח כזה או אחר.

וכמה מתוך נפח הכריך הוא ממרח?

לא צריך להיות נביא זעם בעניינים הללו.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, נעשה לך שרות לציבור, מצא את ההבדלים...

השחר : סוכר, שמנים מהצומח, קקאו (7.4%) אבקת חלב נוכרי, אבקת מי גבינה, חומר מתחלב (לציטין סויה) ונילין, חומר טעם וריח.

נוטלה: סוכר, שמן צמחי, אגוזי לוז (13%), אבקת קקאו דל שומן (7.4%), אבקת חלב רזה (6.6%), אבקת מי גבינה, חומר מתחלב (לציטין (סויה)), חומר טעם וריח.

מחכה לתובנות שלך.

או שאמרח לך נוטלה על הכובע, שלא יהיה יבש...:wink:

מה שכן, ההבדל המוחשי לאיכות המוצר דווקא בנתונים התזונתיים.

בשחר 504 קלוריות אל מול 540 בנוטלה.

בשחר 25.5 שומן לעומת 31.6 בנוטלה.

בשחר 7.3 שומן רווי לעומת 11 גרם בנוטלה.

בשחר 2.5 מ"ג כולסטרול אל מול 4 בנוטלה.

שאמשיך?

בצבא בשטח שהיינו רעבים מי שם לב לקלוריות :roll:

"ממרח קקאו סתמי" ביד אחת, פרוסת לחם ביד השניה - מעיכה של הבקבוק וכיסוי של פרוסת לחם נוספת והנה מה שמחזיק אותך לכמה זמן :lol:

היום לא נוגע בדברים הללו שיש בהם יותר שומן וסוכר ממרכיבים אמיתיים של אוכל כמו קקאו וכו.

משום מה ממרחית של עלית אף פעם לא הצליח להכנס ולהתברג בתור ממרח עממי 8)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה מתוך נפח הכריך הוא ממרח?

לא צריך להיות נביא זעם בעניינים הללו.

ועכשיו אתה כבר מגיע למצב שאתה טועה ומטעה. כי השמנה זו מחלה (גם סכרת). אחת הסיבות להשמנה היא ארוחות לא מזינות של ילדים.

זו לא נבואת זעם. זה חינוך. חינוך שצריך להטמיע. זה שהורים אומרים "אבל כמה כבר ממרח יש בכריך" ואחר הצהריים בבית "כמה כבר יש בשקית במבה קטנה". זה חוזר על עצמו 5-6 פעמים בשבוע, למשך חודשים. זו בעיה.

שוב, אתה לא מתמקד בטיעון שלי אלא פשוט הולך סביב ומעלה נקודות חדשות ולא רלוונטיות.

כמה טבק יש בסיגריה? אז מה אם ילד יעשן רק 3 שאכטות ביום? אפילו לא סיגריה שלמה.

אתה לוקח את זה לכיוון מאוד קיצוני של נבואות זעם. זה לא מה שאמרתי ומתחיל לכאוב לי להסביר את עצמי, כי המסרים שלי מאוד ברורים. הבעיה בהבנת הנקרא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו אתה כבר מגיע למצב שאתה טועה ומטעה. כי השמנה זו מחלה (גם סכרת). אחת הסיבות להשמנה היא ארוחות לא מזינות של ילדים.

זו לא נבואת זעם. זה חינוך. חינוך שצריך להטמיע. זה שהורים אומרים "אבל כמה כבר ממרח יש בכריך" ואחר הצהריים בבית "כמה כבר יש בשקית במבה קטנה". זה חוזר על עצמו 5-6 פעמים בשבוע, למשך חודשים. זו בעיה.

כן, ברור.

אבל אם תיקח אדם שנהנה מתזונה מאוזנת ומגוונת, אבל מורגל למרוח את כריכיו באחד מן הממרחים הללו, אפילו על בסיס די קבוע, כנראה שלא תהיה לזה השלכה מרחיקת לכת עליו.

אם זה רק חלק מתזונה שאינה מאוזנת באופן כללי - עניין אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבנים.

stage_detailseite_streichcreme_01.jpg

זה נמכר בארץ? כי אם זה כמו הוופלים שלהם, זה אמור להיות טוב.

אגב גם הממרח שוקולד פרה של עלית סבבה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר יקר יותר/צנצנת קטנה יותר.

גם קוקאין.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטן, יקר ואותו "רעל" בדיוק, רק שיש אפילו פחות קקאו משני הקודמים כי הקקאו מופיע אחרי אבקת חלב רזה ואבקת מי גבינה בעוד שבשחר ובנוטלה זה לפני.

על עניין טעם כמובן לא מדבר.

רכיבים: סוכר, שמנים צמחיים (שמן כותנה, שמן חמניות, שמן אורז),אגוזי לוז (13%), אבקת חלב רזה, אבקת מי גבינה (חלב), קקאו, תמצית לתת שעורה (מכיל גלוטן), חומרי טעם וריח טבעיים (וניל),חומר מתחלב לציטין סויה, מלח, תבלינים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...