Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה יצוגית נגד סוברו.

shus2000
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזמנתי, אבל ביטלתי היום את ההזמנה

הזמנה במחיר מלא?

אל תשלול את הרכב בגלל מספר כתבות, הרכב מעולה.

מה שכן לקנות סובארו במחיר מלא מהיבואן זה די התאבדות כלכלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ביטלת? כי איזה עיתון פרסם כתבה מטעם מישהו אינטרסנט? שים לב שפה דיברו על 1600. לי יש רכב כזה עם מנוע 2000 ולשכן שלי מנוע 1600 ולאף אחד מאיתנו אין אכילת שמן. לשכן נוסף פורסטר 2000 וכן רכב זה לשלי xv 2000 ואף אחד מהם לא אוכל שמן. כן כן ארבע דוגמאות בשכונה פלצנית שבה רוב התושבים נוסעים בסובארו וחלקם באלפא :-)

בכל מקרה אצלך זה מנוע חדש. שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAR72,

מבלי להתיחס למקרה הספציפי הזה, קצת מגוחך להגיד "מי אלה האלפים האלה שמתלוננים בארץ ובעולם? אני ובן דודה שלי מצד גיסתי בחיים לא היו לנו בעיות..."

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא מדברים על הטורבו 2500 סמ"ק שהיה ב XT וב STI שהיה הולך ראש מנוע ב 60000 ק"מ.

הלך לי מנוע ב 60.000 ק"מ בפורסטר טורבו - הוחלף מנוע לחדש מהקופסא, ואז שוב ב 100.000 .

הסתבר שהיה בעיה במנוע 2500 טורבו שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAR72,

מבלי להתיחס למקרה הספציפי הזה, קצת מגוחך להגיד "מי אלה האלפים האלה שמתלוננים בארץ ובעולם? אני ובן דודה שלי מצד גיסתי בחיים לא היו לנו בעיות..."

היו פה ארבעה שהתלוננו. הבאתי ארבעה רכבים בלי בעיות. יש עוד שני xv בשכונה, אבדוק גם אצלם.

בלי קשר, תשובת האקלים בזויה ומקורה להערכתי בסתם מוסכניק שלא היתה לו תשובה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוצת התביעה הייצוגית שמתארגנת יש קצת מעל 4 אנשים ובקבוצת הייצוגית שזכו בארה"ב היו אפילו יותר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ביטלת? כי איזה עיתון פרסם כתבה מטעם מישהו אינטרסנט? שים לב שפה דיברו על 1600. לי יש רכב כזה עם מנוע 2000 ולשכן שלי מנוע 1600 ולאף אחד מאיתנו אין אכילת שמן. לשכן נוסף פורסטר 2000 וכן רכב זה לשלי xv 2000 ואף אחד מהם לא אוכל שמן. כן כן ארבע דוגמאות בשכונה פלצנית שבה רוב התושבים נוסעים בסובארו וחלקם באלפא :-)

בכל מקרה אצלך זה מנוע חדש. שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

אצלי בעבודה לפחות 4 אנשים התלוננו על אכילת שמן מופרזת והנושא בטיפול מול מחלקת שירות לקוחות של הייבואן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים!!!

ייעוץ דחוף!!!

לא קראתי את כל הכתבות האלה עד לפני אתמול, הבעיה היא ששלשום הזמנתי סוברו אימפרזה הצבק 2000. בסוכנות אמרו שהדגם החדש יצא לפני חודשיים ושאין בו שום בעיות. הם מישהו מחברי הפורום המכובדים קיבל\קנה סוברו בחודשיים האחרונים? האם בעיית השמן עדיין קיימת?

יכול לבטל את ההזמנה עד מחר (ראשון)בערב.

תודה מראש

טוב שביטלתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לצריכת שמן כן או לא.

שאר היבואנים, צריכים ללמוד מסמל"ת, איך מטפחים אצל הלקוחות, כזאת הערצה עיוורת למותגים שלהם.

כשהמצמד נדפק באלפא אז: "הנהג רכב על המצמד"

כשסובארו צורך שמן: "4 מכוניות שאני מכיר לא צורכות שמן"

כשדשבורד מתפוצץ: "הנהג לא שם כיסוי נגד השמש"

מדהים.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...