Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה יצוגית נגד סוברו.

shus2000
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שמשפיע על השמן וגורם לו להיות שחור ופחות מועיל עם הזמן זה בגלל שבזמן פעולת המנוע עקב לחצים בבוכנות חלק מהתערובת שנוצרה בפעילות הבוכנה מתערבבת עם השמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שמישהו כתב לפני, וחסך לי הקלדה ארוכה, טיעון היבואן מפגר. האקלים הישראלי הנורא הזה עוד זכור לי מעידן החלונות הנופלים של פולקסווגן. יצרנים בודקים דגמים במקומות הכי נידחים בעולם, חום קיצוני, קור קיצוני, מה לא. והנה, מדינה קטנה במזרח התיכון מצליחה להתעלות על כל החורים הללו על פני כדור הארץ. היינו נוסעים כולם בסקייטבורדים, רק שהעץ ממנו הם עשויים יתאים לאקלים שלנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהטמפרטורה החיצונית משפיעה על תהליך הקרור של השמן בכיבוי מנוע. במדינות חמות הוא חם יותר זמן ,כשהמנוע כבוי,וזה משפיע על תכונותיו.

אני חושב שכל קשר בין מה שכתבת לבין המציאות מקרי בהחלט. לכל שמן יש שני מספרים - גבוה ונמוך, והם אומרים - על קצה המזלג - כמה השמן צמיגי בשני סוגי טמפרטורות. הראשון מדבר על שמן קר והשני על שמן בטמפ' עבודה. מה זה אומר? שהשמן ששמים לך בטיפול, אמור "לדעת" לעבוד בדיוק בטווח הטמפ' בישראל. אלא אם כן שמו לכולם שמן שמתאים יותר לאיסלנד מאשר לישראל, ואז השמן באמת לא מתאים לאקלים הישראלי, אבל לא בגלל שהוא לא מתאים לאקלים הישראלי, אלא כי מישהו ממש ממש טיפש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם הסיפור עם יבואן אלפא-רומאו והבעיות ב-TCT, עכשיו יבואן סובארו... מה יהיה עם היבואנים פה?

:hihi::wave:

בעיות ב- TCT? כי לבחור אחד היתה בעיה? רק לסבר את האוזן אני כבר רכב שלישי עם TCT... שמעתי גם שהרכבים שלהם בכלל מחלידים והשלדה מתפרקת...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנוח דעתך, לא כתבתי שיש תקלה סדרתית.

התכוונתי לבעיות מהן סבל הבחור באותו מקרה נקודתי שדובר עליו כאן לא מזמן.

זה שכלל מיטו והתנהלות קלוקלת מצד סמל"ת.

הרכבים כבר לא מחלידים, תודה לאל. הג'וליה מפגינה אמינות מופתית ומוחלטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר שוב : יש בסיס כימי לטענה שבישראל דרוש שמן אחר מאירופה

הנושא קשור יותר לתחילה וכיבוי המנוע.

הצמיגות של השמן בטמפרטורה עבודה לא כל כך משנה אבל הדרך לשם כן משנה.

השמן צריך לסכך היטב כבר מההנעה בסוויטש ושמן קר מתנהג אחרת בצמיגויות שונות. בגלל זה חשוב במדינות קרות לקחת שמן שכבר בהתנעה יתן שימון מהיר וגיע לכל המקומות. 5W ולא 10W.

כנ"ל בתהליך הכיבוי שם תפקידו בדרך כלל לשמן את הטורבו .

להלן השמנים המומלצים לפי טמפרטורה החיצונית

http://qoil.net/upload/news/tim-hieu-thong-so-nhot-va-phan-biet-cac-loai-dau-nhot-cho-moto-img-1484123397.jpeg

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר שוב : יש בסיס כימי לטענה שבישראל דרוש שמן אחר מאירופה

עזוב אותך מאירופה, סובארו פופולארית מאוד באווט-בק (מוכר לך השם?) האוסטרלי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית צריכת השמן ישנה ומוכרת בכל רחבי העולם.

הבעיה נפוצה במנועי בוקסר מסדרת FB החדישה יחסית.

בנוסף, היו מקרים של מנועים שנפחו את נשמתם לבורא אחרי כמה עשרות אלפי קילומטרים בודדים, כמו כן רעש משרשרת תזמון בעיקר בהתנעות בוקר.

בשיחה שעשיתי עם חבר שעובד בסובארו נאמר לי שהתופעה קיימת בעיקר במנוע 1.6 וגם בחלק ממנועי 2.0 - בעיקר ב XV. טוען שצריכת השמן לא ממש מוגזמת ותלויה בעיקר באופי הנסיעה של הרכב (פקקים, התגרזנות, נסיעות קצרות וכו').

בגדול, צריכת שמן קיימת גם במנועי טויוטה, הונדה, vag למניהם וכו', ומצויינת בספרי הרכב. לא נראה לי שמישהו יזכה בתביעה כלשהי.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים!!!

ייעוץ דחוף!!!

לא קראתי את כל הכתבות האלה עד לפני אתמול, הבעיה היא ששלשום הזמנתי סוברו אימפרזה הצבק 2000. בסוכנות אמרו שהדגם החדש יצא לפני חודשיים ושאין בו שום בעיות. הם מישהו מחברי הפורום המכובדים קיבל\קנה סוברו בחודשיים האחרונים? האם בעיית השמן עדיין קיימת?

יכול לבטל את ההזמנה עד מחר (ראשון)בערב.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...