Jump to content

kanter_m

 • הודעות

  175
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי kanter_m

 1. לדעתי, אחרי המוות שעשו לי בייבוא של אופנוע, לייבא רק דרך מוסך או מישהו שמבין. לפני זה צריך להגיש ניירת למשרד הרישוי ולמכס. חוץ מזה נראה לי שלא ניתן לייבא רכב שאין לו מרכז שירות מורשה בארץ
 2. אני אחדד את השאלה (אין לי ספר טיפולים מסודר) במוסך המרכזי טוענים שצריך להחליף שמן גיר אוטמטי. באף פורום אחר זה לא כתוב. החלפת שמן גיר כל 60000 מייל.
 3. תודה מראש לעונים, מחפש פירוט מה אמור לכלול כל טיפול (במקרה הזה מ60.000 והלאה) בהונדה סיביק 1800 שנת 2017 (דגם ישן). הרכב נקנה בסוכנות ליסנג 0 ק"מ, כך שלא הייתה שום ספרות. במוסך המרכזי נתנו לי ספר שרק רושמים את הטיפולים שם. ברשת לא הצלחתי למצוא
 4. תודה על התשובה, אפרט: הקליטה הדיגיטלית, דרך האינטרנט עובדת מעולה. הקליטה ברדיאו הרגיל היא הבעיתית. כמובן שבדקתי אם האנטנה מחוברת למכשיר, לא מתקוון לפרק את הריפוד של התקרה כדי להגיע לאנטנת החרב כדי לבדוק רציפות. עד לפני חודש היה מכשיר ישן יותר (אנדרואיד 6 עם 1 גיגה RAM- בגלל זה החלפתי כי שאר האפליקציות זחלו).הקליטה הייתה מעולה וגם הRDS עבד. השאלה בפוסט הייתה די פשוטה: האם מישהו מכיר האם יש מגבר מובנה באנטנה ברכב הספיציפי שלי- הונדה סיביק 2017 דגם הצ'בק 1800. קראתי שיש רכבים שיש כזה דבר.
 5. ז זה המכשיר שנמצא כרגע ברכב, רציתי להציג את הבעיה ולחדד את השאלה. עוד קצת מידע לא מזיק.
 6. האם בהונדה סיביק הצ'בק 1800 שנת 2017 יש מגבר מובנה לאנטנת הרדיאו? אם אין כדאי להוסיף משהו בסיסי מאליאקספרס?
 7. שמן חלודה? חס וחלילה, יפורר לך את כל הפלסטיק. והחום בתוך הרכב בקייץ כשהחלון סגור מגיע ל70 מעלות, המגן שמש רק מגן על הדשבורד שלא יתפורר משמש ישירה.
 8. איפה ברדיו יש תפריטים? הכוונה לתפריטים של כל המכשיר? כי לתוכנה עצמה של הרדיו אין הגדרות.
 9. היי, מכיר את סוג המפסקים האלה, בחום הישראלי הפלסטיק מתייבש ולפעמים מקבל עיווט. לא מציע לנסות בכוח. ישאר אצלך ביד. מציע לנסות למצוא חליפי ב-EBAY. או באחת הפירוקיות ולהחליף. אפשר לפרק את הפנס ובבית בעדינות לראות מה הבעיה בפנים.
 10. החלפתי את האנדרואיד הישן גרסה 6 למערכת חדשה - תואם מקור להונדה סיביק 2016. גרסת אנדרואיד 10 2 ג"ב זיכרון. הקליטה בFM די גרועה, רעשי רקע ברוב התחנות (בישן הקליטה הייתה מעולה) וגם אין תצוגת שם תחנה (איך מאפשרים RDS?). האם יש משהו לעשות? בעל העסק אומר שזה המכשיר היחיד שמתאים לגודל הפאנל (8.1"). ואין מה לעשות.
 11. נגיד יש לכם 100 אלף ש"ח. איזה רכב אפשר לקנות במחיר הזה? דרישות: מעל 250 כ"ס, אמינות, 2 או 4 מקומות, נסיעה נעימה ושקטה כמה שאפשר. מה אומרים? אפשר את כל החבילה באוטו אחד?
 12. תודה, אנסה. יש דרך קלה לפרק את הפנס פשוט?
 13. שלום לכולם! מבקש עצה/עזרה/הדרכה איך להחליף מנורה ראשית בהונדה סיביק הצ'בק 1800 שנת 2016 מבלי לשבור את הידיים. מנורה ימנית עוד איך שהו הצלחי להחליף אחרי שפירקתי כמה פלסטיקים, אבל שמאלית, אין גישה בכלל. אולי אפשר לפרק את כל הפנס?
 14. שלום לכולם, האם יש איזה חוקיות, הגדרה מפורשת כמה משקולות (גרמים, טונות?)מותר להוסיף בזמן איזון גלגל?
 15. kanter_m

  גיר אוטומטי מול ידני

  אכן סקרנות, ווכוח עם חבר שטוען שיש הפסד של-30-40% בהספק כאשר עובדים עם ממיר טורק אוטמטי ישן.
 16. kanter_m

  גיר אוטומטי מול ידני

  נחדד את השאלה: למשל רכב מהשנתון האחרון, הונדה סיביק 2017 1800 סמ"ק גיר אוטומטי פלנטרי עם 140 כ"ס. כמה יהיה בגלגלים לעומת גיר ידני רגיל.
 17. האם יש כלל אצבע שיכול להגיד כמה כוח (באחוזים) מפסיד גיר אוטומטי רגיל כנגד הגיר הידני או הרובוטי?
 18. שאלה: איך לכוון סיבובי סרק למיצובישי כריזמה אייר 2002-? כשמפעילים מזגן הטורים יורדים עד כדי כיבוי מנוע. יש מצערת עם בורג או שזה רק מהמחשב?
 19. יש לי ניסן מיקרה 2013 עם 85 אלף ק"מ, בטיפול האחרון המכונאי זרק לי: עוד לא החלפת גיר? שאלתי למה? אומר אצל כולם הולך בסביבות 90-100 אלף. להכין את האוטו למכירה? או סתם בילבול? תודה לעונים
 20. שלום חברים, הונדה סיביק שנת 2000, 190 אלף ק"מ. רוצה קצת לפנק, (יש לציין שלא אוכלת שמן). איזה תוספים מומלצים? כמו תוסף לשמן או תוסף לדלק- לניקוי אינג'קטורים, פלאגים, שסתומים. הצריכת דלק עלתה בשנים האחרונות. תוה לכל העונים
 21. אתה צודק, רק חשבתי לחסוך 3 שעות מהעדרות מהעבודה. בראשון דיברו על 3-4 שעות, לעומת שעה במוסך השני.
 22. התחדשתי לפני כשנה בהונדה סיביק 1800. הגיע הזמן לטיפול 15000. ניגשתי למוסך הונדה-וולוו מורשה באיזור השפלה, בינתיים לא אחשוף את שם המוסך, לטיפול ראשון. רצוי לציין שההודאה Service due soon הופיעה על צג המחשב. הטיפול הסתיים די מהר כ 50 דקות 670 ש"ח, המתנה בחדר המתנה די מאופש שכל הזמן טייל מישהו על גג החדר (חתול\יונה) כשהנעתי את הרכב ההודעה נשארה. שאלתי אם עשו בכלל טיפול לרכב, שאם כן למה לא אפסו את המחשב. או ואז התחיל הסיפור. זה רכב שנרכש מליסינג. זה ייבוא מקבילי. אין הונדה עם הודאה כזאת. טלפונים למוסך הראשי. טוב, לא יודעים שישאר ככה. זה בסדר. קצת בעצבים מול המוסכניק חיפוש בגוגל. 3 קליקים על המחשב וההודאה נעלמה!! טוב למדנו משהו. תשובת המוסך. ***ההודעה נערכה עקב בעיות תחביר המקשות על הקריאה. נא לבדוק לפני שמתלוננים על בינוניות אצל אחרים *** השאלה למה זה? מוסך מורשה של חברת מאיר המהוללת? לא עוברים הדרכות על דגמים חדשים? למה לשלם כפול על טיפול שיכולתי לעשות ליד הבית ב350 ש"ח במוסך מורשה משרד התחבורה שזה גם בסדר? כנראה פעם הבאה זה מה שאעשה.
 23. זה בלי דמי מנוי, בכרטיס תדלוק שלפזומט נותנים הנחה של 60 אג' לליטר. (לפחות זה מה שאני קיבלתי)
 24. היה לי כזה דבר גם, אמנם ברכב די ישן, חופש במיסב של הגלגל, חופש בתפוחים, איזון לא טוב של הגלגלים...כל אלה יכולים לגרום לשחיקה לא שווה של הדיסק. תפנה למכון לאיזון פרונט. לשם התחלה תעשה חריטה של הדיסקים, אין צורך להחליף, ורצוי ורפידות מחומר רך.
×
×
 • תוכן חדש...