Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש הלקוחות של קארספורום וסיטרואן 23.6.17

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נופל על מסיבות הסיום של הקטנים...באסה:roll:

כל הכבוד על היוזמה....

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• ספונסר פורום

אחר צהריים טובים לכולם,

האירוע ביום שישי הקרוב, 09:30 אצלנו במתחם בשורק - עד סביבות 12:30.

האמת היא שאנחנו קצת מודאגים מההיענות הנמוכה - עד עתה קצת מתחת ל 50 נרשמים.

אם יש לכם תכניות לבוא, בבקשה תירשמו. מבטיחים שאנחנו לא עושים עם זה כלום, למעט היערכות לוגיסטית מקומית.

מצפים לראותכם,

יום שישי הקרוב 23.6, 09:30 אצלנו בבית.

להתראות,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם הייתם מאחדים את זה יחד עם המותג פיגו - היו הרבה יותר נרשמים. בסופו של דבר ה308gti מאוד מעניינת... אבל אני מניח שזה מאוחר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה להגיע, אבל לצערי אני בלי רכב יום שישי הקרוב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה להגיע, אבל לצערי אני בלי רכב יום שישי הקרוב.

חח.

זו בדיוק הסיבה להגיע.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote name=

לעניין הערת לובינסקי לכמות הנרשמים, לא שבא לי להתבכיין עכשיו אבל בכל זאת... אני למשל הייתי בא בשמחה אלא שעבורי מדובר במסע של ממש מחיפה לשורק, היות ואני מנומס ונחבא אל הכלים, בטח אהיה האחרון בתור לנהיגה ברכבים (מה שאותי מעניין זהו בעיקר הקקטוס הידני ובמידה מסוימת ה-C3 שמגיע לצערי רק אוטומטי).

עכשיו בשביל לנהוג 5 דקות אחרי שחיכיתי כמה שעות ונסעתי כמה שעות גם הלוך וגם חזור (וגם הדלק עולה משהו אם כי זו לא באמת הבעיה), המשוואה נוטה לצד של לנצל את היום היחיד הפנוי לי לסידורים נחוצים אחרים.

חבל שאירוע כזה לא מתקיים קרוב יותר (חיפה, זיכרון, קיסריה, נהריה וכיו"ב) אבל התרגלתי לכך שכל החיים מתרחשים במרכז ולצפון באים רק כדי להיקבר..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים למשוך קהל?

תשקלו להוציא דגם אחד, שאינו מקבוצת הלחם והחמאה, במכירת חיסול - כל הקודם זוכה.

למשל C3 פיקאסו דיזל ידני שעומד להיות מוחלף בקרוב.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אמרו מראש שזה מפגש לחברי הפורום ולא ארוע מכירות, ויפה שהם נשארים בפורמט הזה - אני בטוח שמי שממש ממש ממש ירצה להזמין משהו לא ידחו אותו, אבל זה לא המקום והזמן למכירת חיסול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח להגיע, אבל לילדה יש מסיבת סיום בגן. בכל זאת, סדרי עדיפויות וכזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

דבר ראשון לגבי מחר - חובה לבוא עם רישיון נהיגה בתוקף. ללא רישיון לא ניתן יהיה לנהוג. זה התנאי היחיד לנהיגה. (נהגים צעירים ונהגים חדשים - אין שום בעיה. תבואו בשמחה.)

מתנצלים מראש בפני הצפוניים והדרומיים על זה שאנחנו 'גוררים' אתכם אלינו למרכז. תנסו להסתכל על זה כבוקר של 'כיף', אולי זה קצת יקל על הנסיעה הארוכה.

לעניין מכירת חיסול (או מכירה בכלל) - כפי שציינו בפתיח, אנחנו רואים ביום הזה יום שמאפשר לכם להתרשם ממבחר הדגמים של סיטרואן, לחוש אותו, ולחוות אותו בצורה הכי ישירה. זה לא יום מכירות. אם מישהו מתעניין ספציפית ברכב מסוים אנחנו ממליצים להחליף באירוע כמה מילים עם אנשי סיטרואן בנושא, להחליף טלפונים ובתחילת השבוע הבא לנסות לקדם עסקה שמתאימה לצרכים שלכם.

לעניין אירוע פיג'ו - אנשי פיג'ו קוראים את השרשור הזה...

שיהיה לכם יום מקסים,

ניפגש מחר,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב!

ה ש כ מ ה...

הקפה עוד לא נטחן (מחכים שיהיה טחון טרי), הסנדוויצ'ים יוצאים מהמאפיה, העוגות בדרך מהקודיטוריה, ורק אתם חסרים לנו.

יאללה, בואו!

מחכים לכם,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו התעורר מוקדם.

אפשר להגיע באמצע?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב!

ה ש כ מ ה...

הקפה עוד לא נטחן (מחכים שיהיה טחון טרי), הסנדוויצ'ים יוצאים מהמאפיה, העוגות בדרך מהקודיטוריה, ורק אתם חסרים לנו.

יאללה, בואו!

מחכים לכם,

צוות לובינסקי

הכל כשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מהארוע עם חלה ממותגת לשבת!

האירוע היה מכובד כמיטב המסורת של היבואן לובינסקי, עם כיבוד עשיר וטעים ומצגת של רועי נחמיאס, מנהל המותג.

המצגת שנמשכה כשעה וחצי לוותה בשאלות מהקהל ותשובות מפורטות, כנות ובשקיפות ראויה לציון של רועי.

כה לחי! המשיכו בדרך זו בהצלחה!

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...