Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2017

Oren Amrani
שימו לב! השרשור הזה בן 2477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקורולה החדשה לטעמי מאוד שקטה ומאוד נוחה לנסיעה(אין שום מקום להדוואה לדגמים קודמים אבל בכלום).

השוואה לגולף איו כלכך מה להשוות מבחינת איכות בניה הגולף ברור אך מאידך, אחזקה ותקלות אין שום מקום להשוואה, הקורולה משאירה את כולם מאחורה מבחינת אמינות שרידות וכל עלויות האחזקה הנילוות לאורך השנים.

שוב זה לפי דעתי האישית בלבד שכל אחד יקנה מה שטוב לו.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השנקל שלי לדיון, בתור אחד שנוסע (מאולץ לנסוע) על קורולה חדשה כבר 3 חודשים ורחוק מלהיות חסיד טויוטה.

הרכב כן נוח ושקט - יחסית לרכבים אסייתים אחרים. אין מקום להשוות אותו לגולף.

מכיוון שמדובר בנסיעות עירוניות קצרות, עם כל הצער שבדבר, קשה לי להמליץ על מנועי טורבו ו/או גיר רובוטי - ואז עם מה נשארנו?

הייתי בודק גם את האוריס, הבנזין. ההיברידית שלדעתי היא בלתי נסבלת, אהובה על לא מעט אנשים שאני מכיר בזכות הנסיעה השקטה במהירויות עירוניות ופקקים.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע הרבה מאוד (מעל 250 ק"מ ביום), ומחליף הרבה רכבים בליסינג ותאמין לי הטויוטה נוחה ביחס ליונדאי (אני כבר 3 שבועות עם איוניק חדשה וסובל מהנוחות), רנו פלואנס הייתה נהדרת אבל הגיר מתחיל לזייף באיזה שהוא שלב וחברות הליסינג מתכחשות לעובדה,

שורה תחתונה הטויוטה נותנת אחלה תמורה (אני למשל חיבבתי גם את הפורטה),

וואגיות הייתי לוקח רק בליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יוצא נגד טויוטה. אני רק לא מבין איך לקוח פרטי (ועוד כזה שנוסע בעיר) מעדיף קורולה על פני האוריס.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא גם לא נוחה.

האוריס עדיפה עליה בפן הזה, אבל טויוטה בכלל לא מצטיינות בנוחות.

תגיד, נסיעת מבחן עשיתם לפני שהחלטתם שקורולה זה הרכב הכי טוב ורק צריך לקנות אותו?

לנסיעות קצרות מאוד בתוך העיר:

נוחות - עדיף רכב שיודע לשכך מהמורות היטב, לצלוח באמפרים. רכב גדול.

חיסכון בדלק - בנסועה כזו תקבלו אך ורק עם רכב היברידי.

מה יותר חשוב?

אמא שלי פשוט החליטה, אנחנו מחר קבענו בסוכנות בראשון לנסיעת מבחן.

אגב יש סוכנות מומלצת באזור המרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי שירות טוב בסוכנות עופר קצב חולון, גם המוסך שם בסדר ( כולל מחירי הטיפולים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך בחולון גם יותר זול מאשר רייכמן ( נבדק אישית ) וגם נותן 10% הנחה על הטיפולים לרכבים שנקנו בסוכנות שלהם. בעניין המחיר לרכב חדש ואביזרים, יש פה ושם הבדלים מינוריים בין הסוכנויות, אבל זה יותר קשור לכישרון במשא ומתן של הקונה.

מנהל המכירות בחולון ( שמולו מתנהלת הרכישה ) מאוד יעיל .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עזרה אחרונה לפני רכישה, הציעו לי בסוכנות בחולון באחים קצב קורולה הדגם 50 שנה עם וויז וצבע לבן פנינה ב135 אלף

יש לי הצעה מליס פור יו לדגם SUN PLUS ב117 אלף.

ליפור יו הרכש נרשם יד 2 מליסינג 0 ק"מ .

יש שיפורים של ה50 שנה ועוד שיפורים שלא ניתן לשדרג בליס פור יו כמו הוייז וצבע לבן פנינה.

הרכב מיועד לשמש את ההורים שלי ל4 שנים והם נוסעים 10 אלף ק"מ בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הפרטים אבל אני הייתי הולך על פחות מאובזר ועם 18,000 ש"ח עודף. בלי היסוס, אבל זה סדר העדיפויות שלי.

המשקל של היד הנוספת יורד ככל שהבעלות המתוכננת צפויה להיות ארוכה יותר. כך גם לגבי המכירה העתידית של גרסת הליסינג לעומת הגרסה המשופרת.

אני לא מכיר את השוק. אבל לפני רכישה מליס פור יו הייתי מחפש הצעה דומה ממתחרים. אולי יש הנחות גדולות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי הולך על הרכישה הפרטית. גם תהנה מהאבזור הנוסף, וגם יהיה יותר קל למכור. ההפסד לדעתי לא יהיה משמעותי (אם בכלל)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה אחרונה לפני רכישה, הציעו לי בסוכנות בחולון באחים קצב קורולה הדגם 50 שנה עם וויז וצבע לבן פנינה ב135 אלף

יש לי הצעה מליס פור יו לדגם SUN PLUS ב117 אלף.

ליפור יו הרכש נרשם יד 2 מליסינג 0 ק"מ .

יש שיפורים של ה50 שנה ועוד שיפורים שלא ניתן לשדרג בליס פור יו כמו הוייז וצבע לבן פנינה.

הרכב מיועד לשמש את ההורים שלי ל4 שנים והם נוסעים 10 אלף ק"מ בשנה.

שתרצה למכור את הפרטית, סיכוי גבוה שתקבל מחיר מעל המחירון בעיקר בגלל הגרסה המשופרת.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי רק gli .דגם 50 שנה עדיף.

דגם sun סתאם מבאס כי מרגישים שחסכו בכל פרט.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחברים מעלי - אם כבר קורולה, רק לא סאן.

כל פעם מחדש אני מוצא "חסכון" שמרגיז אותי בקורולה ליסינג שלי, לפחות תרגיש טוב יותר עם הבחירה שלך.

גם יקל עליך בסחירות העתידית.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...