Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סובארו BRZ

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האבזור לא מעניין, והמושב האחורי - במיוחד כשהמתחרה העיקרית שלה ויתרה עליו לחלוטין - עוד פחות רלוונטי. גם שיקולים של "רוב האנשים" לא משחקים כאן תפקיד, כי "רוב האנשים" יקנו אוקטביה. ה-BRZ נותנת היום משהו שלא נותנת אף מכונית אחרת. תחושה של פעם. עם הצורך לעבוד כמו פעם, עם הקולות והרעידות של פעם, ובעיקר משאירה מחשבה ש... שאולי אהיה מספיק אמיץ ואקנה אחת כזאת, פעם.

צ'מע, הבנתי שהאוטו לחץ לך חזק על מתג הרגש ושאתה מאוהב ( :wink: ), אבל הנסיעה הזו עם כל הכיף שעשתה לך היא החריג - ביום-יום האוטו צריך להביא גם קניות מהסופר ואם יש לך משפחה אז גם לאפסן ילדים מאחורה בתנאים מינימליים כדי שיצחק קדמן לא יתבע אותך בעוון התעללות.

כאן האוטו הזה נכשל ובענק, כן כאוטו כיף "של פעם" שיוצא מהחניה לנסיעת חוויה שבועית הוא פגז, כאוטו שצריך גם לבצע בעבור האדם הסביר את מטלות השגרה הוא ממש לא אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגע יש ביד 2 יח' BRZ: ידנית יד3 עליה מבקשים 126K ואוט' יד2 עליה מבקשים 132K. בשני המקרים זה עדיין מעל 50% משווי הרכב החדש (בזמנו). ייתכן שבמקרה של המיאטה שמירת הערך עוד יותר טובה.

עכשיו, אם פיג'ו 308 GTI חדשה עולה 190 וקצת על הכביש, האם אתה חושב שהיא תהיה שווה קצת מעל 100 כעבור 5 שנים? אני בספק.

הרכב הזה הוא סוג של אלפא רומאו - יש לה פאקים די מעצבנים, חלקם בדברים שאמורים לפחות להיות טובים ברכב כזה, ועדיין, בשורה התחתונה מדובר על מכונית נדירה בנוף הרכבים המודרניים. מעין רכב 90s שדחפו לו דיבורית בלוטוט', בקרת אחיזה ויורו 6 כי 2017, לטוב ולרע.

האם הטוב גובר על הרע? לטעמי האישי, בהחלט. בשורה התחתונה זה רכב ספורט אמיתי לכל דבר ועניין.

האם הוא מתאים לכל חובב נהיגה? לא.

אגב, סיוויק טייפ ערס וקופרה (לפחות במצב ספורט) יותר קשות מהברז באופן מובהק.

במקרה אני מחפש BRZ משומשת כמה חודשים 2 הרכבים שציינת פה בחיים לא ימכרו במחיר שהם מפורסמים גם לא קרוב

אחת יד ראשונה חברה, הייתה נסיעת מבחן הראשונה של סובארו

והשניה עברה כמה בעיות "אמינות"

המיאטה שומרת ערך הרבה יותר טוב מהBRZ בוודאות, גם לוי יצחק מתמחר אותה בהרבה יותר עם אותם נתונים

בלי קשר רכב ספורט לא קונים משיקולים כלכליים, מה שעושה לך את זה זה הרכב לקנות, ב200+ מה כבר משנה 10 אלך לכאן או לכאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל נוחות זה עניין של בחירה, לא של הכרח.

בוודאי שזה עניין של בחירה. החיים הם לא תחרות השתנות של מי יותר הארדקור בבחירת רכבים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, הבנתי שהאוטו לחץ לך חזק על מתג הרגש ושאתה מאוהב ( :wink: ), אבל הנסיעה הזו עם כל הכיף שעשתה לך היא החריג - ביום-יום האוטו צריך להביא גם קניות מהסופר ואם יש לך משפחה אז גם לאפסן ילדים מאחורה בתנאים מינימליים כדי שיצחק קדמן לא יתבע אותך בעוון התעללות.

כאן האוטו הזה נכשל ובענק, כן כאוטו כיף "של פעם" שיוצא מהחניה לנסיעת חוויה שבועית הוא פגז, כאוטו שצריך גם לבצע בעבור האדם הסביר את מטלות השגרה הוא ממש לא אופציה.

ברור שזה לא האוטו הראשון שהייתי ממליץ למשפחה עם שישה ילדים, וברור לחלוטין שזה לא יכול להיות הרכב היחיד בבית. במשפחה עם ילדים, אם עושים את ההסעות והנסיעות המשפחתיות עם האוטועבודה אני לא רואה למה הברז לא יכולה לתפוס את תפקיד הרכב השני. אין שום בעיה לנסוע איתה לעבודה בבוקר (במיוחד אם גרים באיזור בלי פקקים פסיכיים), לקפוץ אחרי העבודה להביא איזה משהו מהסופר או לצאת ל-Date Night. זה לא קארט או הסירת ביצות הזאת של ההילביליז. בסך הכל זה אוטו שאפשר לחיות איתו.

כן, התאהבתי. אז מה?! :oops:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

להכריח משפחה עם צרכים סטנדרטיים של "תביא/תיקח"

להפיל כמעט הכל על רכב אחד, היא לא ריאלית.

על בשרי עברתי את זה עם האבארט ששם עוד היה

כמה ס'מ מרווח על פני הצינוק הקרוי brz.

וממרחק הזמן, הייתי מתפשר גם על המנוע הזה.

על מה שקורה מאחורה, זה כבר בל יעבור.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים שנהגו הן בברז והן במיאטה nd - אשמח להבין את מי העדפתם ומדוע.

מהחפירות שלי, מלבד המושב האחורי - נדמה שרוב היתרונות נמצאים אצל המיאטה. אבל לא נהגתי באף אחת עדיין, לבינתיים בעיקר אוסף מידע

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון על ND סטנדרטית וBRZ משופרת פליטה יניקה, בסדום ערד הלוך חזור. הND מרגישה מהירה יותר אפשר לבלום איתה מאוחר יותר ולדעתי רכב ספורט טהור יותר, החיסרון שלה שאחרי הBRZ הND הרגישה כמו אוניה, ממש רכה אתה בולם או פונה ואתה ממש רוכן וזה מעצבן.

הBRZ הרגישה יותר רכב, עם מרווח הגיוני לראש ומושבים אוחזים יותר, הבולמים קשיחים, אך עדיין הרגישה איטית לעומת הND וגם בסוף הירידה הבלמים דעכו מה שלא קרה בND.

אישית יותר נהנתי מהND ספציפית באותו כביש, אך לדעתי בחיי היום יום הBRZ נותנת חבילה ופרקטיות טובה יותר, וגם נמכרת בפועל נמוך יותר מהND.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה הוא סוג של אלפא רומאו

מחמאה נדירה ממש.

ריגשת.

אגב, מה שהכי הפריע לי במיאטה (חוץ מהמחיר), זה שהרכב הוא לא ידידותי לגמדים בעליל.

לדעתי צריך להיות לפחות 1.75, כדי להרגיש שאתה רואה את הכביש. מצד שני, אני לא בטוח שאז לא תתקע במראה או תוכל לסגור את הגג.

מישהו יכול להגיד אם הברז גם ככה? או שאפשר למצוא בה תנוחת ישיבה סבירה יותר?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מה שהכי הפריע לי במיאטה (חוץ מהמחיר), זה שהרכב הוא לא ידידותי לגמדים בעליל.

לדעתי צריך להיות לפחות 1.75, כדי להרגיש שאתה רואה את הכביש. מצד שני, אני לא בטוח שאז לא תתקע במראה או תוכל לסגור את הגג.

כנראה שאתה רגיל מדי לתנוחת הישיבה (עמידה על שרפרף) של ה-500. דווקא המכוניות האלה הן הכי Midget-friendly.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש ביד 2 יח' BRZ: ידנית יד3 עליה מבקשים 126K ואוט' יד2 עליה מבקשים 132K. בשני המקרים זה עדיין מעל 50% משווי הרכב החדש (בזמנו). ייתכן שבמקרה של המיאטה שמירת הערך עוד יותר טובה.

עכשיו, אם פיג'ו 308 GTI חדשה עולה 190 וקצת על הכביש, האם אתה חושב שהיא תהיה שווה קצת מעל 100 כעבור 5 שנים? אני בספק.

הרכב הזה הוא סוג של אלפא רומאו - יש לה פאקים די מעצבנים, חלקם בדברים שאמורים לפחות להיות טובים ברכב כזה, ועדיין, בשורה התחתונה מדובר על מכונית נדירה בנוף הרכבים המודרניים. מעין רכב 90s שדחפו לו דיבורית בלוטוט', בקרת אחיזה ויורו 6 כי 2017, לטוב ולרע.

האם הטוב גובר על הרע? לטעמי האישי, בהחלט. בשורה התחתונה זה רכב ספורט אמיתי לכל דבר ועניין.

האם הוא מתאים לכל חובב נהיגה? לא.

אגב, סיוויק טייפ ערס וקופרה (לפחות במצב ספורט) יותר קשות מהברז באופן מובהק.

הייתי שמח לרכוש רכב ברמה של 308 ג'יטיאיי שמור בן 5 שנים עם גיר ידני ב100 אלף.

(כמו גולף ג'יטיאיי, קופרה (אם היה ידני), ג'ולייאטה טילטן או פיג'ו 308 תאורטית)

כמו כן אני מאמין שה308 נותנת יותר מהמתחרות הידניות שציינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני 1.75 ובמיאטה הרגשתי כאילו ציירו אותה עליי.

ב-brz יש מקום פיזית ואין תחושת צפיפות מהקונסולה והדלתות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב מעולה.

אז איזו סדנא מוכנה להרים את הכפפה ולספק לנו סופרצ'ארג'רים? :D

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים שנהגו הן בברז והן במיאטה nd - אשמח להבין את מי העדפתם ומדוע.

מהחפירות שלי, מלבד המושב האחורי - נדמה שרוב היתרונות נמצאים אצל המיאטה. אבל לא נהגתי באף אחת עדיין, לבינתיים בעיקר אוסף מידע

אתה בעצמך הבאת קישור למבחן ארוך מחול של 2 הרכבים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שרוצה לשמוע רשמים מאנשים מהארץ ולא מכתבים מחו"ל.

איזו מהירות עריכה. אל תדאג שומי זה שיצאת חומוס יהיה הסוד הקטן שלנו ;)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...