Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראפיד 2016 האם להחליף לסופרב?

matanmu
שימו לב! השרשור הזה בן 2606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי חדשות בשבילך - יש אנשים (כמוני למשל) שהאחריות ממש לא נמצאת גבוה בסדר העדיפויות שלהם. אני רוכש רכב לפי צרכיי רוב כלי הרכב החדשים שרכשתי היו עם אחריות בין שנתיים לשלוש, את הפעמים בהן הייתי צריך לממש את האחריות אני יכול לספור על יד אחת. ו-כן אני מקפיד לטפל במוסכי יבואן בכמה שנים הראשונות, ואז גם כשיש תקלות הן מכוסות ברוב המקרים במסגרת אחריות של רצון טוב.

אם זה רכב גרמני זה מלחיץ כי החלקים מאד יקרים,

יפני פחות,עם הקורולה למשל נסעתי 5 שנים ואף פעם נושא

האחריות לא הציק לי,עם הסקודה אחרי שנתיים כבר הרגשתי לא

נוח למרות שמעולם לא היתה אפילו בעיה קטנה.

אף פעם לא הבנתי את הגוד וויל הזה ומה מטרתו,אני גם

לא מבסס שיקולים כלכליים על אחריות לא כתובה.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על כסף שיש ועבדנו קשה בשבילו-אנו נוטים להתבנקר בשביל שאיכשהו ננסה להאריך קמעא את חייו הקצרים במחיצתנו.

הכי כיף לבזבז כסף שאין. ת'כלס. אין יותר כיף מזה (:-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה, הרכבים המהירים ביותר בכביש יהיו תמיד רכבים שהם לא שלך/השכרה או רכבי נשים :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה לקנות רכב בן שנתיים וזהו. מונדאו או סונטה מ2015 יפנקו אותך הרבה יותר.

אתה רוצה אחריות? תביא לי 80 אלף שקל ואחליף לך מנוע אם תצטרך בשנתיים הקרובות. סגרנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...