Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטרד מנותני הלוואות

ד ו ד
שימו לב! השרשור הזה בן 2556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקבל מיליון שיחות טלפון משלל חברות סלולאר, אינטרנט, זיבי. כמו גם הודעות על הלוואות. שיגעו את השכל. כל מיני מספרים חסומים עם מענה אוטומטי ומספרי 077 למיניהם. בא לי לרצוח אותם כבר. שיגעו את השכל. אם היה כוח להתעסק עם זה הייתי תובע בתביעות קטנות, מרכז את הכול, מוציא פירוט מחברת הסלולר ושלום על ישראל.

אגב, איך מחשבים יום עבודה לעצמאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהודעות אני פשוט מתעלם. מעיף את ההתרעה הצידה ושוכח מזה. בדיוק 0.04 שניות. בלילה הטלפון על מצב Do Not Disturb אז גם אם שולחים משהו אני זה לא מתריע.

מטלפונים (בעיקר ברוסית) אני בעיקר נהנה. הנה כמה תסריטים:

"שלום, ראינו שמגיע לך החזר מס. אתה מעוניין לשמוע על המסלולים שלנו?"

-"תודה רבה, אבל אני לא משלם מיסים"

"מה הכוונה, אדוני, אתה לא עובד?"

-"לא לא, עובד. פשוט לא משלם מיסים"

"אה, אתה שכיר?"

-"לא, עצמאי, פשוט לוקח את כל הכסף בשחור ולא משלם שום מס"

פה התשובות כבר משתנות בדרגת הקומיות שלהן והשיחה נגמרת מהר מאוד.

*מתקשרים לסלולרי*

"שלום, אני מדברת מחברת פלאפון/סלקום/וואטאבר"

-"שלום. אין לי טלפון סלולרי"

"אבל... התקשרתי ל..."

-"כן, זה טלפון של הבית. אני לא מאמין בסלולריים. קרינה"

"א... טוב. תודה"

"שלום אדוני. שמעת על ברי המים החדשים של נביעות/מי עדן?"

-"כן, אני מכיר אותם אבל לא משתמש"

"למה? אתה יודע, מים מינרלים הם הרבה יותר בריאים ממי ברז"

-"זה מה שאת חושבת מתוקה. אני כימאי והיו לי הרבה ברים כאלה. עשיתי מחקר, וגיליתי שהממשלה שמה במים שלנו *הכנס אלמנט אקזוטי כאן* כדי לשלוט במחשבות שלנו."

הם לא תמיד מחכים שאני אסיים את המשפט לפני שהם מנתקים לי בפרצוף.

למי שאין סבלנות לזה. תמיד אפשר לפתוח את השיחה ב"סליחה, לא שמעתי מאיזה חברה אמרת שאת/ה מתקשר/ת".

אחרי שהם אומרים מאיזו חברה - להגיד שאתם כבר לקוחות מאוד מרוצים שלהם. אם הם מנסים "להגדיל" אתכם ולהציע שירותים של עוד חברות, כמובן שאתם כבר לקוחות מאוד מרוצים של החברות האלה גם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי פתרון פשוט: אני יושב רחוק מהנייח, ולא קם כאשר מצלצל. אפילו חמי האולטרא שמרן למד להתקשר לנייד (ואני משלם לו קו ב-10 ש"ח לחודש, 140 דקות זה יותר מדי בשבילו).

והנייד פשוט חסוי, אז לא מציקים לי .

מצד שני הרבה דואל ספאם (buy2 ודומיו, לא cializ והגדלות שהיו נפוצים במייל לפני עשור), מוחק אותם כשיש איזה חלון בעבודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא עונה למספרים שלא נמצאים אצלי בזכרון של המכשיר, אם מישהו שאני לא מכיר ממש חייב לדבר אותי הוא תמיד יכול לשלוח טקסט.

לגבי ההודעות sms אני מכניס אותן לרשימה השחורה של המכשיר, הבעיה שבכל פעם שמחליפים רום זה נמחק.

לגבי ברי מים, אתה צודק לגבי זה שהם מזוהמים. עשיתי במסגרת הלימודים שלי בדיקה השוואתית של מקורות מים שונים וברי המים היו יותר מזוהמים ממי ברז רגילים. הערכה שלי בגלל שהצינור הסופי שממנו המים זורמים לכוס הוא מזוהם.

סתם לידע הכללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בובי - המדיניות שלך בעייתית. יש לא מעט שיחות חשובות מגורמים שאינם מוכרים למכשירך. דוגמא שהיתה אצלי לפני דקה - שיחה חוזרת מקרן ההשתלמות, שנזקקתי ממנה לאיזה מידע.

היו תקופות בהן סבלתי די הרבה משיחות ספאם, הגרועה ביותר היתה חברת הסקרים "גיאוקרטוגרפיה", . נבחתי על לא מעט נציגים וטרקתי את הטלפון בניהם עשרות םא לא מאות פעמים, אבל הזרם הלך ונחלש וקצב הפניות ירד לפעם בכמה חודשים. והיתה גם איזה מישהי שהיתה פונה אלי במשפט לא מובן שהסתיים ב"פארוסקי" - אחרי ששמעה את המילה "מה" כמה פעמים גם היא נאלמה ונעלמה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד החביבים עליי... תתחיל לענות להם בעברית. הנאה מובטחת.

עושה את זה מזה מס' חודשים. לא לשם שעשוע אלה כדי שימחקו את המספר שלי ויפסיקו להתקשר.

בינתיים ללא הצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אצלי, בין זה לבין השימוש ב-TrueCaller, התופעה נעלמה כמעט לגמרי. והתחלתי ממצב של שלוש-ארבע שיחות בכל יום.

כנראה שזה תלוי במאגר המידע הספציפי שאתרע מזלך להגיע אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא עונה למספרים שלא נמצאים אצלי בזכרון של המכשיר, אם מישהו שאני לא מכיר ממש חייב לדבר אותי הוא תמיד יכול לשלוח טקסט.

לגבי ההודעות sms אני מכניס אותן לרשימה השחורה של המכשיר, הבעיה שבכל פעם שמחליפים רום זה נמחק.

אנשים שעושים משלוחים בטח ממש מתים עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שעושים משלוחים בטח ממש מתים עליך.

וגם אראלה ממפעל הפיס.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...