Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I10 /סיריון/אלטו, או בכלל משהו אחר?

25michal
שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדגם הקודם של הסוויפט אמין ושומר על ערכו,בנוסף זריז אך לא חיסכוני.

הגיר הרציף עובד בצורה מוזרה בהתחלה כי אין תחושה שהגיר מעביר הילוכים אבל זה משהו שמתרגלים,אצלי במיצובישי גם גיר רציף ואני מאוד אוהב אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שווה ללכת על ספייס סטאר, היא די חסכונית ואוטומטית מלאה.

אולי היא על הנייר לא בתקציב, אבל אפשר להתמקח היום בלי בושה ולקנות אחת כזו בקלות.

עם קצת התמקחות, קנתה חברה טובה קיה פיקנטו 2014 אוטומטית, שעדיין באחריות.

יש הרבה ספייס סטאר שהן בוגרות השכרה\ליסינג - אם תקני מאדם פרטי (שקנה בעצמו מהליסינג), תקבלי נקודת מיקוח מעולה ותוכלי לרכוש רכב צעיר בסכום סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הקודם של הסוויפט אמין ושומר על ערכו,בנוסף זריז אך לא חיסכוני.

הגיר הרציף עובד בצורה מוזרה בהתחלה כי אין תחושה שהגיר מעביר הילוכים אבל זה משהו שמתרגלים,אצלי במיצובישי גם גיר רציף ואני מאוד אוהב אותו.

הדגם הקודם של הסוויפט הכוונה עד 2010?

לא נראה לי שתהיה לי בעיה עם הגיר הרציף, כמובן שאבדוק לפני....

לדעתי שווה ללכת על ספייס סטאר, היא די חסכונית ואוטומטית מלאה.

אולי היא על הנייר לא בתקציב, אבל אפשר להתמקח היום בלי בושה ולקנות אחת כזו בקלות.

עם קצת התמקחות, קנתה חברה טובה קיה פיקנטו 2014 אוטומטית, שעדיין באחריות.

יש הרבה ספייס סטאר שהן בוגרות השכרה\ליסינג - אם תקני מאדם פרטי (שקנה בעצמו מהליסינג), תקבלי נקודת מיקוח מעולה ותוכלי לרכוש רכב צעיר בסכום סביר.

הבנתי שהספייס סטאר ( בתקציב שלי שנתון 2013) הגיר רציף, באיזה שנה יש אוטומט מלא?

הפיקנטו גם 2011 חורגת מהתקציב ( הגרסת מנוע 1.2) אם התקציב יעלה לכיוון 40K, אז אחשוב על זה, למרות שאז נראה לי עדיף כבר את הסוויפט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספייס סטאר בכול השנתונים גיר רציף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החשבון הפשוט שעשיתי *365 יצא 18,250, אז לא יודעת למה הגעת ל12-14.

אם נוסעים לעבודה 5 ימים בשבוע 50 ק"מ ביום זה 12,500 ק"מ (אני מביא בחשבון 50 שבועות בשנה. לא לשכוח שיש חופשות וחגים. מעשית מספר ימי העבודה אפילו פחות מזה). נוסיף עוד 1500 ק"מ נוספים ונגיע ל-14,000 ק"מ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נוסעים לעבודה 5 ימים בשבוע 50 ק"מ ביום זה 12,500 ק"מ (אני מביא בחשבון 50 שבועות בשנה. לא לשכוח שיש חופשות וחגים. מעשית מספר ימי העבודה אפילו פחות מזה). נוסיף עוד 1500 ק"מ נוספים ונגיע ל-14,000 ק"מ.

אני נוסעת לעבודה כל יום יותר מ50 ק"מ, לכן כתבתי שהחישוב ממוצע ביום, בכל מקרה אחרי בדיקה של כמה ק"מ עשיתי מאז שיש לי את הרכב הנוכחי, הגעתי ל25K בשנה, הרבה יותר ממה שחשבתי...

עכשיו בכלל אני מפחדת שהרכבים האלה שציינתי קצת חלשים מדי, וכנראה שאעלה את התקציב ל 45K,

אתפשר קצת על עלויות וחיסכון, ואחפש משהו קצת יותר חזק, אולי בכיוון של מאזדה 2 או יונדאי I25... אפתח כבר שירשור חדש על זה. בכל מקרה תודה רבה לכולם עזרתם לי מאוד!! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...