Jump to content

25michal

 • הודעות

  10
 • כאן מאז:

הנקודות של 25michal

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. אוקיי תודה לכולם... אז הייתה לי התלבטות בין המיקרה לספייס סטאר, ודווקא החלטתי ללכת על המיקרה, אני ישקול שוב את העניין... ואם בכל זאת אעדיף רכב עם ביצועים יותר טובים (מנוע 1600), אבל שיהיה גם חסכוני יותר מהמאזדה2, איזה עוד אופציות יש לי חוץ מהסוזוקיSX4?
 2. בהמשך לפוסט הקודם, הבנתי שיהיה לי קשה למצוא משהו שיענה על הדרישות בתקציב של 35K. אז התקציב עלה ל45K, וההתלבטות כרגע היא בין המיקרה שהיא חסכונית אבל הביצועים קצת פחות... לבין מאזדה2/ יונדאי I25, שיתנו ביצועים מספקים (בשבילי) ולהתפשר על החסכון בדלק. 1) האם יש עוד רכבים מומלצים חוץ מהמאזדה2/יונדאי I25, במסגרת התקציב, שיהיו יותר חסכונים בדלק ועם רמת ביצועים דומה? 2) או שאולי בכלל ללכת בכל זאת על המיקרה, מה דעתכם? הדרישות: (בסדר יורד) עד 45K ש"ח. אוטומט,אפשר רציף אבל לא רובוטי. אמין, חסכוני. בעיקר נסיעה בין עירונית (קצת עליות) נוסעת 25K ק"מ בשנה. אפשר גם משפחתית לא חייב סופר מיני. תודה!
 3. אני נוסעת לעבודה כל יום יותר מ50 ק"מ, לכן כתבתי שהחישוב ממוצע ביום, בכל מקרה אחרי בדיקה של כמה ק"מ עשיתי מאז שיש לי את הרכב הנוכחי, הגעתי ל25K בשנה, הרבה יותר ממה שחשבתי... עכשיו בכלל אני מפחדת שהרכבים האלה שציינתי קצת חלשים מדי, וכנראה שאעלה את התקציב ל 45K, אתפשר קצת על עלויות וחיסכון, ואחפש משהו קצת יותר חזק, אולי בכיוון של מאזדה 2 או יונדאי I25... אפתח כבר שירשור חדש על זה. בכל מקרה תודה רבה לכולם עזרתם לי מאוד!!
 4. הדגם הקודם של הסוויפט הכוונה עד 2010? לא נראה לי שתהיה לי בעיה עם הגיר הרציף, כמובן שאבדוק לפני.... הבנתי שהספייס סטאר ( בתקציב שלי שנתון 2013) הגיר רציף, באיזה שנה יש אוטומט מלא? הפיקנטו גם 2011 חורגת מהתקציב ( הגרסת מנוע 1.2) אם התקציב יעלה לכיוון 40K, אז אחשוב על זה, למרות שאז נראה לי עדיף כבר את הסוויפט...
 5. אוקיי... וחוץ מהרעש במאמץ, למה זה צריך להפריע לי? קודם כל הארת את עיניי, ועכשיו שאני מחפשת רכב "חסכוני" זה לאו דווקא מבחינת דלק, אלה שילוב של: דלק, חלקי חילוף/ אמינות, ירידת ערך. מסכימה שההפרש בדלק לא כזה רציני. 50 ק"מ ממוצע ביום (ברור שיש ימים שאני לא נוסעת בכלל אבל גם יש ימים שאני נוסעת הרבה יותר) לפי החשבון הפשוט שעשיתי *365 יצא 18,250, אז לא יודעת למה הגעת ל12-14. תודה,אכן מהקטנות ההתלבטות כרגע היא בין הסיריון למיקרה. אם בסוף אחליט להתפשר קצת על החיסכון לעומת הביצועים והנוחות וללכת על רכב קצת יותר גדול אז הI20 באמת אופצייה ביחד עם קיה ריו ואולי פורד פוקוס. (זה נראה לי הרכבים היותר גדולים היחידים שאפשר למצוא בשנתונים מעל 2010). ה runx 2007 קצת ישנה לי מדי... האמת שזה גם היה נראה לי אופציה טובה, קצת מעל התקציב אבל אם אצליח למצוא משהו סביר שנתון 10-11, עד 35K אשקול את זה, תודה
 6. אני מעדיפה גיר אוטומטי ולא רובוטי, לכן המיקרה עדיפה 1. 18,000 ק"מ ממוצע שנתי 2. 1-2 נוסעים בשוטף 3. קצת עליות זה אומר שבערך פעם בשבוע נסיעה לירושלים, ואני צריכה רכב שיסחוב את העליות ולא יקרטע ( בניגוד לאימפרזה 2005 שאני נוסעת היום) 4. אולי זה נשמע רע אבל בטיחות ונוחות פחות מענינות אותי כרגע, בעיקר בגלל שבתקציב המוגבל שלי אני חייבת להתפשר על משהו, ואני מעדיפה חסכון בדלק וביצועים סבירים על פני נוחות ובטיחות. 5. ההערה לגבי צריכת הדלק מתקבלת, למרות שבגלל שיחסית אני נוסעת הרבה (50 קילומטר ממוצע ביום) אני מעדיפה רכב חסכוני בדלק. 6. לרוב אין הרבה מטען לכן כמובן המגמה היא סופר מיני, אבל שוב אם יש רכב מקטגורייה אחרת שעונה על הדרישות אני לא פוסלת. תודה לכולם, וכמובן שאם יש הצעות לעוד דגמים הם יתקבלו בברכה.
 7. קודם כל תודה לכולם, האלטו אני קצת מפחדת שהביצועים לא יהיו מספיק טובים, הפזו 107 מגיע רק בגרסא הרובוטית (תקנו אותי אם אני טועה). הספייס סטאר מחוץ לתקציב לצערי, מה שמשאיר אותי עם המיקרה והסיריון. 1. מה עדיף? 2. יש למישהו עוד אופציות?
 8. לפי KML הוא צורך 1:12, אני מחפשת משהו יותר בכיוון של 1:15 ומעלה... או שאולי אין חיה כזאת באוטומט? תודה
 9. שלום חברים, הלכתי לאיבוד בין כל מבחר הדגמים ואני צריכה את עזרתכם! :lol: מחפשת רכב אוטומט עד 35K, לשימוש בעיקר בנסיעות בין עירוניות (כולל קצת עליות) וקצת בתוך העיר. הדרישות העיקריות הם: (לפי סדר יורד) 1. חסכוני בדלק 2. שיהיה בעל ביצועים סבירים (שיסחוב בעליות! :shock:) 3. עלויות אחזקה ותיקונים נמוכים א. האם הדגמים שיש בכותרת הם המומלצים ביותר או שיש עוד המלצות? ב. האם כדאי לחפש רכבים בשנתון כמה שיותר גבוה (כמו בכותרת) או שיש רכבים בשנתונים נמוכים יותר (2010 ומטה) שעדיפים? תודה מראש!
×
×
 • תוכן חדש...