Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

זו העיר היחידה בארץ שבאמת מתפקדת כמו עיר. מי שגר שם לא באמת צריך רכב כי יש לו הכל קרוב לבית. זה שדרוג גדול באיכות החיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו העיר היחידה בארץ שבאמת מתפקדת כמו עיר. מי שגר שם לא באמת צריך רכב כי יש לו הכל קרוב לבית. זה שדרוג גדול באיכות החיים.

הבנתי. עדיין, לשלם כאלה סכומים על דירות 40 -50 מר נשמע לי הזוי לחלוטין. כנראה בתור אחד שגר באזור הצפון כל חייו, קשה לי להבין את זה

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני גרתי באזור הצפון כל חיי עד לפני שנה וקצת. כרווק או זוג צעיר בצפון אתה יכול רק לחלום על ללכת לעבודה 15 דקות ברגל כל יום, להשתמש בתחבורה ציבורית שבאמת מגיעה כל 10 דקות, להחזיק רכב לצרכי פנאי בלבד, מלא מקומות בילוי במרחק של דקות ועוד יתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והשיקולים שלו. אבל אין ספק שלהרבה אנשים זה שווה.

אחרת לא היה כזה ביקוש עצום והמחירים לא היו כל כך הרבה יותר גבוהים במרכז מאשר בפריפריה.

עבורי אישית כאשר ירדתי משעה וחצי ביום נסיעה לעבודה במצטבר ל-20 דקות מצטברות של נסיעה לעבודה, זה היה שדרוג משמעותי באיכות החיים למרות שעברתי לדירה קטנה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף לזה גם עניין פעוט שבפרפריה אין עבודה, ובמרכז אף אחד לא יקח אותך לעבודה ברגע שישמע איפה אתה מתגורר.

להחזיק רכב לצרכי פנאי בלבד, מלא מקומות בילוי במרחק של דקות ועוד יתרונות.

נו, ואז בוכים שאין כסף לקנות בית בישראל. :lol:

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל אביב יש: תחבורה ציבורית טובה מאוד, אינסוף מוניות, שירותי משלוח פנטסטיים, תחרות בריאה כמעט בכל תחום קמעונאי, חיי תרבות עשירים, מקומות בילוי, המון אנשים צעירים, קירבה לשדה תעופה, חוף ים, מבחר גדול של מקומות עבודה.

ישנם מספיק אנשים שמעונינים ביתרונות של תל אביב כדי להעלות את המחירים לנקודה בה הם נמצאים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תלוי איפה ומה מצב הדירה.

אני יכול לומר שאפשר למצוא עסקאות הרבה יותר שפויות באזורים יחסית קרובים ולא בלב ת"א ועדיין להנות מהיתרונות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שמאוד מסקרנת אותי.. אני רואה כתבות על דירות שנמכרות בתל אביב, דירות 3-3.5 חדרים במחירים של כמעט 2 מיליון ואפילו יותר מזה. ואני באמת שואל את עצמי מאיפה הכסף ומי קונה את הדירות האלה. אני במהלך חיי הצלחתי לחסוך הון עצמי של 320K ועדיין לא יכלתי להרשות לעצמי דירה ביותר מ 1.1 בקריות. אז מאיפה לאנשים הכסף לשלם על 3 חדרים כאלה מחירים בתל אביב. האם המשכורות בתל אביב עד כדי כך גבוהות לעומת המשכורות בצפון או בדרום? הרי המחיה בתל אביב גם יקרה יותר לעומת הצםון או הדרום. האם המחירים האלה מייצגים את רוב הבתים למכירה בתל אביב? כלומר אין מצב נגיד לקנות בתל אביב דירת 3 חדרים בפחות ממיליון ולא באזור חרא? מי יכול להרשות לעצמו לשלם כאלה סכומים על דירות של 3 חדרים.

הנה דוגמא

דירת 2 חדרים ברחוב עירית, 44 מ"ר, קומה 3 מתוך 4, ללא מעלית וחניה, נמכרה ב-976 אלף שקל.

דירת 3 חדרים ברחוב זנגביל בצפון הישן, 68 מ"ר, קומה 1 מתוך 3, חניה, ללא מעלית, נמכרה ב־3.45 מיליון שקל

דירת 3 חדרים ברחוב פרישמן, 60 מ"ר, קומה 2 מתוך 4, עם מעלית וללא חניה, נמכרה ב־2.87 מיליון שקל

מה כזה מיוחד שם?

בתל אביב יש חצי מיליון תושבים. חלקם ותיקים אבל גם אם נניח וכולם היו חדשים עכשיו. במדינה שבה יש 8.5 מיליון תושבים וכמובן שהרוב רוצים להתקרב כמה שיותר למרכז העסקי במדינה (ותכלס העיר היחידה בה שהיא לא עיר שינה) אז רק 5.8% היו מסוגלים לקנות דירה (בהנחה שכולם מתחרים על כל הדירות). וכן ל- 5% העליונים באוכלוסיה יש כסף לדירות בתל אביב (תכלס גם מתחת לזה אבל לא הרבה מתחת).

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
.

נו, ואז בוכים שאין כסף לקנות בית בישראל. [emoji38]

דווקא הוצאות הרכב מצטמצמות משמעותית בצורה הזו. בילויים זה עניין של מינון. אפשר לצאת לבלות מדי פעם גם בלי להיכנס למינוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא יודע מה איתך, לי כבר יש אישור למשכנתא מבנק אחד כרגע [emoji41]

אפשר לבלות ולחסוך בדיוק כמו שאדון ישה בילה ונהנה בזמנו ועדיין קנה דירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...