Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מגדלים זקן?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי אין טראומה של זה מהצבא. אני הייתי מתגלח פעם בשלושה ימים וזה היה מספיק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי היה זקן צרפתי בערך מאמצע השירות הסדיר (אחרי שחטפתי מכסה מנוע של נגמ"ש בסנטר ולא יכולתי להתגלח 3 שבועות) למשך כ 3 שנים.

אם זה לא זקן מלא על כל הפנים יותר קל להתגלח בלעדיו.

לי יש זקן צרפתי מאז הצבא עד היום. בגלל שלא נשאר הרבה שיער על הראש, עם הזקן הראש פחות נראה כמו ביצה....

יותר קשה להתגלח עם הזקן, צריך להשקיע זמן מעבר לרגיל בעיצוב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו כמה דרמה... טראומות מהצבא.. עייפים מלהתגלח..

מי שרוצה שיגדל, אבל למה לצאת מפרופורציות?! שתי דקות בבוקר להעביר מכונה לפני ששוטפים פנים. לצחצח שיניים לוקח לי יותר זמן.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

אולי אצלך.

אצלי זה נמשך רבע שעה ומסתיים בעור מגורה, נקודות שעירות שברחו מהמכונה ומראה כללי לא מלבב.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אצלך.

אצלי זה נמשך רבע שעה ומסתיים בעור מגורה, נקודות שעירות שברחו מהמכונה ומראה כללי לא מלבב.

אולי עם מכונה אחרת היה יותר טוב, אבל כמה פעמים שאני ניסיתי להתגלח עם מכונה שיש לי בבית (יונדאי שקר כלשהו), זאת בדיוק התוצאה שקיבלתי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונה של פילפיס, מהפשוטות של סידרת 8000, נותנת עבודה כבר 6 שנים. אפילו סכינים לא החלפתי לה. כאמור גילוח על בסיס יומי, אין תלונות לגבי התוצאה.

יש לי בבית עוד מכונה של פיליפס שקניתי פעם לאבא שלי בתור גיבוי. דגם סיני כלשהו, הכי זול שמצאתי בזמנו במחסני חשמל. איתה באמת ההרגשה והתוצאה פחות מרשימים..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו כמה דרמה... טראומות מהצבא.. עייפים מלהתגלח..

מי שרוצה שיגדל, אבל למה לצאת מפרופורציות?! שתי דקות בבוקר להעביר מכונה לפני ששוטפים פנים. לצחצח שיניים לוקח לי יותר זמן.

אני מתגלח עם סכין, עובר על שני כיווני הגילוח לוקח לי משהו כמו 15-20 דק'.

אין לי מכונת גילוח, ומתי שהיה לי היא לא גילחה לי חלק והשאירה הרבה זיפים.

אולי עם ההתקדמות של היום, יש כבר מכונות יותר יעילות... לא יודע אבל נכון לעכשיו זה לא מעט התעסקות ורחוק מאוד מ-2 דק'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידור זקן מלא דורש השקעה יומיומית גדולה יותר מאשר גילוח.

בהנחה ואתה רוצה להיראות טוב, ולא מחבל או חרדי שלוך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסדר את הזקן אלא פשוט מוריד הכל, יש לי יחסית זיפים עבים וקשים ואני צריך לגלח כל 3-4 ימים בערך.

אני מקפיד על סדר מסוים, אחרת או שהעור יעשה מגורה או שהגילוח לא יראה טוב.

1. שטיפת הפנים עם מים חמים ומרכך שיער.

2. מריחת ג'ל גילוח על כל הפנים.

3. גילוח עם כיוון הצמיחה (קודם פיאות, אח"כ צוואר ובסוף איזור הסנטר והשפם)

4. מריחת קצף. גילוח נגד כיוון הצמיח.

כל הסיפור הזה לוקח לי משהו כמו 10-20 דק'. לפעמים, הזקן ארוך מדי ואני מקצץ אותו לפני הגילוח.

ואם אני מספיק חרוץ, אני משתדל לעשות את זה ערב לפני כך שאני אקום עם עור פנים לא מגורה.

אני כל שבועיים-שלושה מגלח את כל הראש - פעולה אפילו עוד יותר מעיקה ומציקה מגילוח של זקן.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחד ותיעוב בלאס וגאס בחיי, ולא זאת ועוד אתה גם עושה דאק פייס...

:lol:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי התמונות של בנצי, אני לא יכול להתאפק.d6300a4e224fc343b133ae4a55726ffb.jpg66ba532964ade1c2b98254c2d15c14a3.jpg26be8a5bd873bfd0be600f0dc1547ad8.jpg

מי מנצח בתחרות ההומלס?

Sent from my K6000 Pro using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...