Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוהב נהיגה וצריך 4x4

b_elad
שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש לא סוכן של וואג.

המלצתי על האודי כי היא עושה על הכביש (לטעמי) עבודה טובה הרבה יותר מהפורסטר, באופן שווה (שוב, לטעמי) את ההפרש במחיר ביניהם. אתה יכול לא להסכים, אבל את דעתי לא תשנה. ובאמת, הדבר האחרון שאיכפת לי ברכב זה המותג. גם אני גדלתי שהייתי צעיר על ״צרפתיות זה חרא״ אבל נסיעה על זוג מהתוצרת העדכנית שלהם הוכיחה לי אחרת.

ואם לטענתך אני כן מפציץ בסמל סטטוס, איך תסביר שבין המרצדס והסובארו הייתי בוחר בסובארו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראיתי את הצרכים של פות"ש וישר קפץ לי "הוא צריך דאסטר!"

אבל אז ראיתי את הכיוון שהוא לוקח, וישר חשבתי "שלושה דאסטרים?"

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאסטר - נראה לי רכב טוב במקרה ולא מחפשים ביצועים. התאוצה לא משהו, אבל רכב מאד פרקטי!

בכל אופן, אני חושב על האפשרות של רכב נוסף, כלומר לקנות רכב ספורטיבי (למשל bmw1-135 or 125i) ורכב 4על4. אפשר להשיג רכב שטח ב 60 אלף שח שלא מתקלקל כל יום? ( ועם מקום להכניס גלשן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא סוכן של וואג.

המלצתי על האודי כי היא עושה על הכביש (לטעמי) עבודה טובה הרבה יותר מהפורסטר, באופן שווה (שוב, לטעמי) את ההפרש במחיר ביניהם. אתה יכול לא להסכים, אבל את דעתי לא תשנה. ובאמת, הדבר האחרון שאיכפת לי ברכב זה המותג. גם אני גדלתי שהייתי צעיר על ״צרפתיות זה חרא״ אבל נסיעה על זוג מהתוצרת העדכנית שלהם הוכיחה לי אחרת.

ואם לטענתך אני כן מפציץ בסמל סטטוס, איך תסביר שבין המרצדס והסובארו הייתי בוחר בסובארו?

אגב לגבי הפורסטר אל מול ה GLA, ה GLA הרבה יותר נמוכה זה לא נקודות לזכותה במקרה הנל? גם המחיר מאד קרוב GLA250 ופורסטר טורבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש זה (לרוב) יתרון [יותר זוויות גלגול ומרכז כובד גגבוה יותר], בשטח זה (לרוב) חיסרון [הרכב קרוב יותר לקרקע ועלול להיתקע בחפצים].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ושנה טובה,

בדרישות שלך יש מגוון מכוניות שיכולות להתאים, או למתוח קצת את גבולות ההגדרה כמו ב.מ.וו X4, קדילאק SRX, טרוורס, GLA וגם GLK, והיתרון הגדול שכולן זמינות אצלנו, ותוכל לבצע נסיעת מבחן בו במקום, וגם לקבל הצעה אטרקטיבית.

(תעשה חיפוש במכוניות למכירה אצלנו בטווחי המחירים, נניח מ 200,000 עד 370,000, ותסתכל על התוצאות)

אתה מוזמן להיכנס,

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מחפש רכב נהיגה כיפי אך גם פרקטי, עם יכולת 4על4 בסיסית. התקציב עד 350 אלף ש"ח.

יכולת שטח בסיסית...הכוונה לעבור בשביל חול בסיסי שבו חלק מהרכבים נתקעים (לא רכבי הנעה כפולה), וחלק לא

תודה!

שמתי לב שאאף אחד לא העלה את הגולףR

כמו הסופרב AWD, לא עונה להגדרות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא מה עושה B3 ספורט ידנית בשטח...8)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עד לפני שנה וחצי החזקתי,קיה ספורטאז 2010 שנקנתה ב64000 מנוע 2.7 ליטר

6 צילנדר הדגם הישן. המטרה היתה בדיוק כמו שלך שהגלשן יכנס (סאפ 2.80מ) ויקח

אותי לים ופה ושם ולא יהיה איכפת לי ללכלך ולהתעלל בו.

חוץ מצריכת דלק של 6 קמ לליטר,היה מרווח ומלא מקום,נעים לנסיעה ואמין מאוד... נמכר

לחבר טוב ועדיין עושה את העבודה,חוץ מזה אני מחזיק בעוד

רכבים שאני ממש אוהב לנהוג בהם כשיש זמן ובא לי קצת להנות מנהיגה ספורטיבית (לא נוסעים

יום יום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון נחמד, רק קצת מבעס להחזיק 2 רכבים...בעצם שלושה כולל האישה.

מי תהיי הכי כיפית לנהיגה בסיבובים?

לא כזה נורא. כל כלי שתקנה יהיה פשרה מול שני כלים יעודיים. חוץ מזה אתה לא באמת הולך לים עם רכב של 350 אש''ח. הבחור שמעלי נתן לך מרשם לרכב אמין ומתאים למשימה.

לגבי סיבובים תלוי מה הכיף שלך. רוצה אחיזה טוטאלית - כך וואגית עם בקרות. רוצה להשתעשע קנה איזה ג'ולייטה תלתן ירוק ליום ליום. גם מגאן RS תהיה כיפית אבל קצת תבאס אותך מבחינת אבזור.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- אין לי בעיה ללכת לים עם רכב של 350, אני בדעה שאם קנית רכב תנצל איתו (קצת חול לא יהרוג).

- "וואגית עם בקרות" - פרשן?

- ג'ווליטה - הנעה קדמית - מה יהיה כיף בסיבובים?

חשבתי על רכב הנעה אחורית כמו bmw1

לא כזה נורא. כל כלי שתקנה יהיה פשרה מול שני כלים יעודיים. חוץ מזה אתה לא באמת הולך לים עם רכב של 350 אש''ח. הבחור שמעלי נתן לך מרשם לרכב אמין ומתאים למשימה.

לגבי סיבובים תלוי מה הכיף שלך. רוצה אחיזה טוטאלית - כך וואגית עם בקרות. רוצה להשתעשע קנה איזה ג'ולייטה תלתן ירוק ליום ליום. גם מגאן RS תהיה כיפית אבל קצת תבאס אותך מבחינת אבזור.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בכיוון של במוו יש לך X1 XDRIVE 20I.

וואגיות עם בקרות- רכבי קונצרן פולקסווגן (פולקסווגן, אודי, סיאט, סקודה) מאופיינים בהתנהגות די ניטראלית- המנוע חזק לרוב, האחיזה גבוהה, ההגה די מדויק וקל, ובגדול הם יכולים לקחת נהג בלי יכולת נהיגה גבוהה מדי על הכביש ולתת לו להרגיש כמו שומאכר. לרוב אי אפשר לנתק בקרות חוץ מברכבים מסוימים כמו גולףR ו-RS3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי דווקא בכיוון של bmw 125i או 135i ( במידה ולא הולך על רכב שטח ומפצל לשני רכבים).

אם לא מפצל אתה חושב שה X1 תהיי מהנה יותר מה x3 או אודי q3?

אם אתה בכיוון של במוו יש לך X1 XDRIVE 20I.

וואגיות עם בקרות- רכבי קונצרן פולקסווגן (פולקסווגן, אודי, סיאט, סקודה) מאופיינים בהתנהגות די ניטראלית- המנוע חזק לרוב, האחיזה גבוהה, ההגה די מדויק וקל, ובגדול הם יכולים לקחת נהג בלי יכולת נהיגה גבוהה מדי על הכביש ולתת לו להרגיש כמו שומאכר. לרוב אי אפשר לנתק בקרות חוץ מברכבים מסוימים כמו גולףR ו-RS3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע. היו לי ויש לי כלים יקרים. 350K זה סכום שאתה מתייחס אליו בכבוד בהנחה שעבדת קשה כדי להרוויח אותו. אני מכיר מישהו שקנה בזמנו דיימלר V12 ולא שטף אותה. כולה אוטו. זה בסדר. אבל רובנו מתבאסים יותר משפשופ מדרכה על רכב של חצי מליון מאשר 150 אלף. ככה אדם בנוי.

לא עולה בדעתי לרדת מהשביל עם אינפיניטי למרות שהוא 4X4 ויעבור שם בקלות. פשוט הצמיגים והג'אנטים יקרים קצת.

אם לא איכפת לך לראות RSQ3 סובל בתנאים שהוא לא בנוי להם - לך על זה.

לדבי הנעה והנאה.

אומנם הנעה אחורית זה נחמד מבחינת הורדת כוח ולוחמת הגה, אבל גם מאוד מסוכן מבחינת נהיגה אגרסיבית במיוחד בסיבובים.

היא הרבה פחות סלחנית. לי אישית זה לא הכי חשוב באוטו. אני חיי בסדר עם טורק סטיר.

כל אחד והכיף שלו בנהיגה. לאון קופרה החדשה תוציא אותך שומאכר כי היא תעשה את העבודה לבד. אתה רק תלחץ גז וכוון את ההגה.

אני לא אומר שזה רע. זה מצויין אם אתה בקטע של זמנים בבר בהר-נס הרים ואני בהחלט יכול להתחבר לתחושה. כל אחד והכיף שלו בנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...