Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוהב נהיגה וצריך 4x4

b_elad
שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש רכב נהיגה כיפי אך גם פרקטי, עם יכולת 4על4 בסיסית. התקציב עד 350 אלף ש"ח.

יכולת שטח בסיסית...הכוונה לעבור בשביל חול בסיסי שבו חלק מהרכבים נתקעים (לא רכבי הנעה כפולה), וחלק לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכבי ספורט מטבעם נמוכים יותר, וספק אם רכבי 4X4 שנועדו לכביש יוכלו לחצות שטח טכני מידי (וגם תחשוב שאם הלך על הצמיג בשטח מאיזו אבן או קוץ או משהו זה לא נעים כל כי זוג צמיגים יעלה לך כמו רבעייה טובה לרכב "נורמלי"), אבל חשבתי על זוג הרכבים הבאים שדי קולעים למה שאתה רוצה- גם יחסית גבוהים, גם 4X4, אבל קתצ מעל התקציב (מניח שאפשר לפתור חלק מזה במיקוח, אחרי הכל זה לא שעם ישראל רץ בהמוניו וקונה אותן...)- אודי RSQ3 ומרצדס GLA (גרסת ה-AMG שלו עולה 454K, ולכן "תיאלץ" להסתפק בGLA250 עם הנעה כפולה ב-310K). לטעמי האודי מבצע יותר טוב את המשימה למיטב הבנתי של דרישותייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. אילו רעיונות מצויינים שגם חשבתי עליהם. ה gla יותר מודרנית במראה וה אודי יותר ספורטיבית להבנתי. אין לי כוונה לשטח טכני, רק קצת חול כאשר אני צריך להתקרב קצת עם הגלשן לחוף.

מה לגבי פורסטר טורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר גדול, פחות ספורטיבי (תיבה רציפה טובה לקורולה 1.6, פחות לפורסטר טורבו), חלש יותר אבל מהנה מאוד בנהיגת שבילים אגרסיבית.

אם רוב הנסיעות שלך בכביש, לא הייתי בוחר בו, פשוט כי יכולות הכביש של האודי (הנעת קוואטרו, 46 קג"מ, 340 סוס, DSG7 רטוב, רצועת כוח וצמיגים רחבים- קצב מאוד גבוה בכל תוואי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ישיבה גבוהה לא חשובה, רק יכולת ה-4X4 הבסיסית, אז סקודה סופרב 280 יכולה להתאים - לא נופלת דינמית מהג'יפונים (להיפך), נוחה מהם, די מהנה במצב הרוח הנכון ועם ביצועים מרשימים. כבונוס - מאוד מרווחת ונוחה ביומיום.

לא מציעה יכולת שטח מן הסתם, אבל עם מרווח גחון גדול ב-1.3 ס"מ מה-RS Q3 כנראה שתספיק לך - וגם תשאיר אותך עם המון עודף (265 אלף שקל, לפני מיקוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מוותר בכזו קלות על האודי- לעתים קרובות הם נותנים הנחה כזו או אחרת (במיוחד על רכבים כאלו, שאותם לא רואים יותר מידי על הכבישים). לך לסוכנות, קח הצעת מחיר.

לבין הפורסטר והמרצדס, הייתי לוקח את הפורטסט- יותר חזק, מרווח, כנראה יותר אמין. המרצדס הרגישה לי קצת כאילו חסכו עליי וכאילו כל מה שיש ברכב הזה זה סמל ענק מקדימה והרבה פוזה, אבל מבחינת איכות חומרים/אבזור היא לוקה בחסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זוג צמיגים יעלה לך כמו רבעייה טובה לרכב "נורמלי")

מה הכוונה? שצמיגים לג'יפון יעלו יותר מצמיגים לפרייבט או שצמיגים לרכב 4X4 יעלו יותר מלאותו רכב בלי 4X4? אם זה הראשון, אתה צודק, אבל הפער לא כזה משמעותי. אם זה השני, מה גורם לך לחשוב לך? וזה גם לא נכון.

RSQ3 ו-GLA45 לא רק שהם אוברקיל לפחות או יותר כל צורך אפשרי, אלא גם לא יתנו לך אפילו את יכולות השטח הבסיסיות ביותר. תבדוק מה מרווח הגיון של כל אחת מהן ומה חתך הצמיגים. לשטח הן לא יורדות.

פורד קוגה בגרסה הבכירה תתן לך מענה מצויין לאהבת הנהיגה וגם יכולת 4X4 בסיסית. אם תחכה ל-3008 החדש של פיג'ו (אם הוא ישמור על האופי של זה הנוכחי), גם הוא מאוד מהנה לנהיגה ביחס לג'יפון. צריך אבל לראות אם הפעם ימכרו אותו אצלנו עם 4X4. אם בא לך יוקרה - הייתי הולך לכיוון של במוו Xמהשנכנסבתקציב, יתן לך את הטיפ טיפה שטח שאתה צריך והם גם מאוד מהנים לנהיגה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הראשון, וגם שייקח בחשבון שצמיגים שהולכים לכזה רכב ספורטיבי ממש לא באותו ליגה מבחינת מחיר כמו צמיגים לקורולה, נניח. נסיעה בשטח (והמציגים הם צמיגי כביש) קצת קשה מדי והלך הצמיג. ובגלל שזה רכב הנעה כפולה צריך להחליף רביעייה (ולמיטב זכרוני אין בכלל גלגל חלופי, רק ערכת ניפוח). לא עניין זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון נחמד, רק קצת מבעס להחזיק 2 רכבים...בעצם שלושה כולל האישה.

מי תהיי הכי כיפית לנהיגה בסיבובים?

הרבה ג'יפאים מחזיקים את רכב השטח רק לטיולים, אבל מכיוון שאתה צריך רק יכולת בסיסית לעבור בחול, כל רכב ספורטיבי עם הנעת 4X4 יתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מוותר בכזו קלות על האודי- לעתים קרובות הם נותנים הנחה כזו או אחרת (במיוחד על רכבים כאלו, שאותם לא רואים יותר מידי על הכבישים). לך לסוכנות, קח הצעת מחיר.

לבין הפורסטר והמרצדס, הייתי לוקח את הפורטסט- יותר חזק, מרווח, כנראה יותר אמין. המרצדס הרגישה לי קצת כאילו חסכו עליי וכאילו כל מה שיש ברכב הזה זה סמל ענק מקדימה והרבה פוזה, אבל מבחינת איכות חומרים/אבזור היא לוקה בחסר.

תגיד את סוכן של וואג ? כל שרשור ששואלים על רכבים שלא קשורים למה שאתה מיחצן ישר אתה קופץ עם אותה מנטרה .

הסובארו מצויינת גם בכביש וגם בשטח קל ‚ היא תיהיה מן הסתם זולה יותר לאחזקה וכל מה שמיסביב ובטח גם אמינה יותר ‚ אבל היי זה לא הכסף שלך אז נפציץ "בסמל סטטוס" .

לפותח השרשור הרבה פחות מהתקציב ‚ נראת מצויין עושה שימוש ביחידת הנעה חדשה 1.6 ליטר טורבו - וגם במערכת הנעה כפולה מתוחכמת יותר מהמערכת הנוכחית של סובארו, כולל שימוש ב"טורק ווקטורינג" .

http://www.cartube.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%95-%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%92-%D7%A0%D7%95%D7%97%D7%AA%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%94

בנוסף אמורה להגיע לארץ האינפינטי QX30 שנראת מצויין מבוססת על פלטפורמה ומנועי מרצדס (GLA).

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4727764,00.html

עריכה אחרונה על ידי Daniel.K
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...