Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מה גם מצלמת go pro נתקעה לי בגלל אישורי משרד התקשורת בups. תוציא בקשה משלך למשרד התקשורת זה יהיה יותר מהיר מלחכות ליופיאס, את האישור שלח ליופיאס וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. זאת אומרת, שאם אנתק את הראוטר האלחוטי המצוקמק שנתנו לי טריפל C , ואחבר את הארצ'ר, הוא לא יעבוד כי אין לו מודם ?

לא מנתקים את הראוטר של החברה. הופכים אותו למודם בלי כל היכולות האחרות (או לבד או בעזרת התמיכה שלהם).

את הארצר מחברים בכבל אל המודם והוא הראוטר של הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במודמים עסקינן:

אני עוד מעט עובר לגור עם החברה ואין אפשרות לכבל רשת (היא גם לא מסכימה לקידוחים :x) כמו ב 15 שנה האחרונות :cry:

אני חושש מפינג גבוהה, לאגים קשים ועוד שאר מרעין בישין - צריך מודם ראוטר במכשיר אחד לתשתית של בזק -

שיספק קליטה טובה גם דרך קיר בטון עבה

אשמח להמלצות על דגמים :)

אם יש קיר בטון עבה אז וייפיי זה לא הפתרון (כי הרי אתה לא רוצה שהקרינה תטגן אותך).

הייתי קונה באמזון זוג מתאמים על חשמל או קואקס. זה ייתן פתרון יותר יציב ופשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר מצוין ומאוד מפתה. יחד עם זאת, ראיתי שהביקורות, הן בארץ והן באמזון לא מהללות מאוד.

יש לך ניסיון קודם איתה?

בן

נתקלתי בה בעבר בתור מוכר, לא זוכר פידבקים שליליים מהלקוחות.

היום אני מסתכל על זה אחרת - אין דיבורית לרכב ב100 שקלים בארץ, גם לא דרעק סיני, בטח שלא plantronics.

במקרה הכי גרוע היא תתפקד same or better than דיבורית סינית ג'נרית שיש בארץ ב100-150 שקל, עדיין הרווחתי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה K100 כבר מעל לשנתיים ובאמת שהיא מעולה

קניתי בעקבות הקבה המלצות ישנות פה בקבוצה וממשיך גם היום להמליץ עליה

ב110 שקל היא שווה כול שקל

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש קיר בטון עבה אז וייפיי זה לא הפתרון (כי הרי אתה לא רוצה שהקרינה תטגן אותך).

הייתי קונה באמזון זוג מתאמים על חשמל או קואקס. זה ייתן פתרון יותר יציב ופשוט.

אפשר פירוט? החדר לא כולו מבטון - רק הקיר שגובל עם הראוטר, והראטור עצמו מחוץ לחדר. המחשבים נמצאים בחדר בעל קיר בטון אחד, מצידו השני של הקיר נמצא הראוטר (בשאר החלל של הבית) עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר פירוט? החדר לא כולו מבטון - רק הקיר שגובל עם הראוטר, והראטור עצמו מחוץ לחדר. המחשבים נמצאים בחדר בעל קיר בטון אחד, מצידו השני של הקיר נמצא הראוטר (בשאר החלל של הבית)

הכוונה למוצרים כמו זה:

http://www.tp-link.com/us/products/details/cat-5034_TL-PA4010KIT.html

שמעבירים רשת דרך קווי החשמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה למוצרים כמו זה:

http://www.tp-link.com/us/products/details/cat-5034_TL-PA4010KIT.html

שמעבירים רשת דרך קווי החשמל

למשל המוצר הזה,עכשיו במבצע

https://www.amazon.fr/TP-Link-TL-PA4015PKIT-Adaptateurs-Ethernet-Int%C3%A9gr%C3%A9e/dp/B00BUL8762/

34 אירו כולל משלוח.

מחברים יחידה אחת לשקע חשמל וכבל רשת לראוטר, בחדר השני את היחידה השניה והכבל רשת מחובר למחשב. זה עובד היטב אצלי (לי יש מוצר דומה של חברת EDIMAX) וגם אצל חברים, גם בתלת פאזי. אם רוצים רשת בעוד חדרים פשוט קונים עוד יחידות (יחידה לכל נקודה נוספת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל המוצר הזה,עכשיו במבצע

https://www.amazon.fr/TP-Link-TL-PA4015PKIT-Adaptateurs-Ethernet-Int%C3%A9gr%C3%A9e/dp/B00BUL8762/

34 אירו כולל משלוח.

מחברים יחידה אחת לשקע חשמל וכבל רשת לראוטר, בחדר השני את היחידה השניה והכבל רשת מחובר למחשב. זה עובד היטב אצלי (לי יש מוצר דומה של חברת EDIMAX) וגם אצל חברים, גם בתלת פאזי. אם רוצים רשת בעוד חדרים פשוט קונים עוד יחידות (יחידה לכל נקודה נוספת).

מה המהירות שאתה מקבל עם החיבור הזה?

איך זה ביחס לחיבור אלחוטי יציב?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...