Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהנדס חומרים? כנס בבקשה, עזרה בבחירת חומר להדבקת פלסטיק

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 3148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוג דה בורדו, יצא לך להדביק פלסטיק של פנס עם סופר 7 וזה לא השתחרר?

אני רוצה לבצע את התיקון כל עוד הפנס בחוץ ולא מורכב עדיין ברכב. אחרי שהוא יהיה מורכב לא תהיה גישה נוחה לעשות את התיקונים האלו שוב.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל איציק עשה את זה לפי דבריו. כל הדבקה שתהיה קשיחה עלולה להישבר, זה חייב להיות גמיש מספיק במקרה הנ"ל.

אני באירלנד, מים בפנסים זה קישוט ידוע :lol:

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקה (דבק פוליאוריתן) או דבר MS (סופר 7 ודומיו) יעשו לך את עבודת האטימה וההדבקה בלי בעיה. נראה מוזר מאד שבחרו לשים בפנס PP, שטמפ' ההתכה שלו נמוכה מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוג דה בורדו, יצא לך להדביק פלסטיק של פנס עם סופר 7 וזה לא השתחרר?

אם זה לא התפרק בפנס ראשי של פרטנר HDI של אחי כבר 4.5 שנים, גם אצלך זה לא יתפרק... אחרי הכל, הויברציות בבנזין הן משחק ילדים ביחס לדיזל בנפח בינוני.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני ההדבקה העבר סמרטוט בצבע לבן טבול במעט אציטון (אל תשפשף את האיזור) בכדי לצרוב את השטחים המיועדים להדבקה תהליך אשר משפר את ההדבקה.

שים לב !

אציטון ממיס חומרים מפלסטיק לכן נסה תחילה על שטח קטן לפני שאתה מנקה את כול השטח המיועד להדבקה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ קודם כל בקצה כל סדק לבצע קדח קטן על מנת לעצור את ריצת הסדק.

לאחר מכן הייתי מדביק עם דו קומפוננטי איכותי של חברת 3M

הסדק לא ימשיך כי הפנס לא מחובר כרגע ברכב.

דו קומפוננטי זה אפוקסי?

אין גישה כל כך לעבור עם שמרטוט ואציטון מלבד להעביר אותו בחריץ עצמו.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...