Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטוץ עם מוסטנג

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשגרתי בקנדה ב2005 הייתה לי צמודה מוסטנג GT מהניילונים של חבר שקנה אותה ושבר את הרגל ולא יכל לנהוג. מנוע V8 עצום שמדביק אותך למושב בקטע מלחיץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתיבה יפה, אור. ממש יכולתי להרגיש את מה שתיארת במילים.

שמח שנהנית, אחלה דרך לשלב ביזנס עם פלז'ר :-)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפידבק חברים, עוזר ביצירת החשק לעדכן רשומות מדי פעם :)

מוכרח לציין שעכשיו אחרי שהתודעתי לכבישים המדהימים שיש שם (דרום סן חוזה), ברור לי שבפעם הבאה שאני מוטס לשם אני מגדיל תקציב והולך על משהו עוד יותר מעניין. זה לא ייאמן איזה playground קיים להם בחצר האחורית(!) בעיקר בשעות הלילה (אמנם זה מוריד מהקצב שאפשר לפתח, עבורי לפחות היות ואני משתדל לא להגיע למצב 'התפרעות', אבל הכבישים ריקים לגמרי ומרגישים dedicated למטרה).

פעם הבאה אני אתכונן לכך מראש ואמקסם את הפוטנציאל.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, רואים שנהנית. :lol:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שבסוף היה לך מעניין קצת בכל זאת :) אחלה כתיבה והעברה של התחושות. אני הייתי בסן חוזה לפני שנתיים תקופה ארוכה של 3 חודשים, מכיר את הכבישים המדוברים, אכן תענוג. מה שיפה אצל האמריקאים זה שהם מאד מנומסים. אם אתה נתקע אחרי רכב, יושב לו יותר מחצי דקה על הזנב (גם אם לא קרוב), הוא מבין עניין ויורד לשוליים או אפילו עוצר במפרצון כדי לתת לך לעבור ולא להפריע.

הלוואי עלינו ...

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך!!!! כל פעם שרכב עבר למפרצון כזה חייכתי לעצמי וחשבתי איזה אדיר כאן. השתדלתי כל פעם לנפנף ביד בהכרת תודה. מה שיפה זה שהנחמדות הזו מדבקת, וכך קרה שלא הרגשתי שום צורך להבהב (אני אף פעם לא צופר) לכאלו שנתקעו בנתיב השמאלי, פשוט האטתי והמתנתי בסבלנות.

הקטע המוזר: דווקא בכבישים הצרים הם סופר מפרגנים ואכן מפנים נתיב ולפעמים אפילו עוצרים בצד (למרות שאני לא נדבק לתחת ולא מהבהב, זה נטו מתוך פרגון) - אבל בכבישים המהירים הרחבים היו המון תופעות של אנשים שתקועים בנתיב מסויים בלי קשר למהירות ו/או לתנאי הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה זה עניין אחר, הם פשוט מפעילים קרוז קונטרול ומחכים שייגמר הכביש :)

אז גם אם הוא רק שני קמ״ש מהיר יותר מזה שבנתיב לידו הוא לא יטרח להאט או להאיץ ובכך להפריע לקרוז קונטרול.. אדישות כזאת שאותי הטריפה. אין אקשן בכביש כמו בארץ, כולם נוהגים כמו זומבים. פה כל נסיעה זה יציאה לקרב, יותר מעניין ככה :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אז.... בסופ"ש שעבר חגגתי יומולדת, וכמתנת יומולדת "חביבה" הוחלט להקפיץ אותי לתמוך בלקוח שלנו בארה"ב (טיסה כורטסה בשבת, ליציאה מהארץ בראשון), סאומו.

התכנון היה שהות של שבוע ימים, ובעת הזמנת הרכב שמתי לב שיש הפרש די קטן בין רכב סביר (intermediate) לרכב עם פוט' להיות קצת יותר מעניין (premium). זכרתי את הסטוץ ההוא עם המוסטנג ואיך הזמנתי רכב 'רגיל' והצלחתי לשנורר משהו מעניין, וקיוויתי לעשות זאת בשנית.

הקאצ' - בעוד שפעם שעברה הזמנתי דרך AVIS היות וחבר עם נסיון רב בטיסות ביזנס המליץ עליהם בתור חברה מפרגנת, הפעם נאלצתי להזמין דרך HERTZ היות והם אלו שהציעו מחיר טוב לרכב פרימיום. אמרתי לעצמי שיומיים אחרי יומולדת, בשילוב עם רכב בסגמנט גבוה, והזמנה עסקית דרך חברה 'חזקה' יספיקו לסגור את הפינה.

אז אמרתי...

בפועל, לא הצלחתי להוציא מהרץ שום דבר, הזמנתי פרימיום - ופרימיום קיבלתי. כשקלטתי שהרכב הוא ביואיק, שלא ידועים בחוויית נהיגה משובחת במיוחד (ולאחרונה אם אני זוכר נכון הם בכלל 'אופל עם סמל') ניסיתי להחליף לפרימיום אחר, אבל לטענתם זה הרכב היחיד שהיה בנמצא. לשדרג בתוספת תשלום (הייתי מוכן לשים מהכיס) לא יכולתי עקב עניינים לוגיסטיים - אני מזמין את הרכב דרך סוכנות צד ג' שעוברת עם החברה שלי ולא ניתן לשנות RESERVATION מבלי לבטל ולפתוח חדשה, וזה סיפור די מעיק ומציק אחרי 30 שעות בדרכים.

אז קיבלתי BUICK REGAL, 260 BHP, AWD. היא אמנם נראית כמו תחת אבל היי יש לה SPEC די מרשים בסה"כ.

מגיע לרכב, נראה כמו ספינה קטנה, מבפנים הכל בנוי היטב אבל לא מהודר במיוחד או משהו, בתכלס אין הבדל מעניין בינה לבין הקורולה שקיבלנו בנסיעה הקודמת מבחינת אבזור. בשתיהן יש מסך, מושבים מחוממים, בקרת אקלים, שיוט וכו'. בביואיק יש כוונון חשמלי של כסאות וחימום הגה אבל WHO THE FUCK CARES.

לעומת הFORD ESCAPE TITANIUM ששנוררתי בשבוע השני בנסיעה הקודמת, הביואיק מרגישה נחותה... לפורד היה לפחות גג פנורמי שהכניס daylight לתא הנוסעים, ישיבה גבוהה ונוחה (אם כבר אתה משייט אז למה לא), טורבו כיפי ועוד כמה פיצ'יפקעס.

נו טוב, מה שאין לקורולה ולפורד זה 260 כ"ס והנעה כפולה.

ותכלס, גם לא נראה שיש את זה לביואיק....

אולי זה המשקל, אולי התיבה, לא יודע ולא מעניין - הרכב מאעפן. לא כיף, לא מעניין, לא כלום. סתם.

אז למה אני חופר כאן?

כי שוב פעם חטפתי בלת"מ, והשהות שלי הוארכה בעוד שבוע.

הפעם החלטתי שאני לא משחק בקקי, הזמנתי רכב מAVIS, והזמנתי CONVERTIBLE בשביל שיהיה ברור לחבר'ה שם שבאתי לנהוג.

הזמנתי מאותו סניף בדיוק ממנו לקחתי את המוסטנג פעם שעברה, בנמל"ת סן חוזה.

היום בערב (שלי) אני אוסף את הרכב, על פניו אני אמור לקבל שוב מוסטנג, בתכלס אני מחזיק אצבעות שאצליח לשנורר משהו יותר מעניין. פעם שעברה הציעו לי קאדי ATS, דודג' צ'ארג'ר יכולה לגמרי לסגור לי פינה, ואולי אספר להם שאני מכיר את roee והם יהיו מוכנים לתת לי את הקורבט שלו.... :)

הכנתי מבעוד מועד כרטיס חבר מועדון של אוויס, סיפור על איך חברה אחרת ביאסה אותי, על כך שאני חוזר לסניף הזה ספציפית כי הם היו אחלה פעם שעברה ודיבור על זה שבמקום לחגוג יומולדת בבית אני טוחן שעות בארה"ב.

wish me luck....

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע בדרכים טובות...

וגרום לנו לרייר!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריוס. אלוהים תעשה בבקשה שיקבל פריוס, אני מבטיח לא לא**ן שבוע.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל כייף לקרוא, והלוואי ו

צ'ארג'ר.

בחן גם את המערכת ברכב , לדעתי שלך יותר טובה - ותהנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריוס. אלוהים תעשה בבקשה שיקבל פריוס, אני מבטיח לא לא**ן שבוע.

dudeseriouslywtf.jpg

צ'ארג'ר נשמע לי קצת כמו דאונגרייד יחסית למוסטנג, אם כבר - שיפרגנו עם צ'אלנג'ר

2015_dodge_challenger_coupe_srt-392_fq_oem_1_300.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...