Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ידית ההילוכים ב205, אפשרי?

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הרכבתי ידית דומה - עם אותו פטנט על הרכב שלי ( 205CTI)

זה יתאים גם לך.

כדי שזה יחזיק טוב אתה יכול לעשות מספר ליפופים של איזולירבנד על המוט במקום בו מחזקים את הברגים. הם יתהדקו יותר טוב מאשר ישירות על המוט המתכתי. אם יש לך יכולת להלביש צינור גומי מתאים על המקום, זה עדיף.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי ככה תאמת חשבתי ! תודה אלון .

אגב מניסיונך אין מצב שזה יחליק לי במהלך השימוש ויתחרבש במהלך נסיעה ?

ודבר שני את הידית המקורית ב205 שלך הוצאת נכון?..השאלה איך עשיתה זאת באיזה אופן ? כמו שצויין פה בתרד -ע"י משיכה כלפי מעלה של הידית [ללא הברגה ]? האם זה הלך חלק?ודבר שני כאשר כבר הוצאתה את הידית המקורים איך ניראה ב205 הקצה של מוט ההילוכים?..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי ככה תאמת חשבתי ! תודה אלון .

אגב מניסיונך אין מצב שזה יחליק לי במהלך השימוש ויתחרבש במהלך נסיעה ?

ודבר שני את הידית המקורית ב205 שלך הוצאת נכון?..השאלה איך עשיתה זאת באיזה אופן ? כמו שצויין פה בתרד -ע"י משיכה כלפי מעלה של הידית [ללא הברגה ]? האם זה הלך חלק?ודבר שני כאשר כבר הוצאתה את הידית המקורים איך ניראה ב205 הקצה של מוט ההילוכים?..

מושכים חזק למעלה, תוך כדי סיבוב לימין או לשמאל. אם לא פירקו אף פעם זה יוצא ממש קשה. אם אתה לא צריך את הידית ניתן פשוט לחתוך אותה - אבל חבל. תפעיל כוח וזה יצא - לפי הפתגם הידוע: מה שלא הולך בכוח - הולך בעוד יותר כוח....

כדי שלא "יתחרבש במהלך נסיעה" כדבריך, ניתן להלביש מעין מעטפת פלסטיק קטנה (בד"כ מגיעה בכמה מידות עם הסט שלך) או פשוט להשתמש בצינור גומי הדוק. אצלי זה החזיק שנתיים. אחרי שנתיים פירקתי והחלפתי את צינור הגומי בכוסית פלסטיק קטנה - זה מחזיק עד היום (3 שנים).

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אלון -נירשם לפני וילקח בחשבון! אגב ראית תתמונות של הידית בדף הקודם בתגובה האחרונה שלי..?

מה דעתך עליה היא בכללי ניראת סבבה..?יענו שווה כל הסיפור הזה בישבילה..?ועוד שאלה חוץ מהברגי אלן [3 ברגים ] אין עוד משהו שתופס את הידית עצמה עם המוט..צריך לבדוק שההפרש בין העובי של המוט לעובי שהידית יכולה להכיל לא יהיה גדול מדי כי אם כן גם צינור שנשים לתפוס בניהם ברווח לא יהי כולכך יעיל היות והרווח גדול מדיי..! :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בFOREVER של ההורים שלי החלפנו את הידית הרגלית המשהו יפה מעור פשוט מוציאים את הרגילה בכוח ודוחפים את החדשה אח"כ תנסה להדק את זה טיפה אם הברגי אלן אם זה לא הולך תנסה לבנות מתאם כיד הדמיון הטובה עלייך. בכל אופן ב205 שלנו הידית יושבת טוב בזמן הנסיעה אבל ברמזור אפשר פשוט להוציא אותה ולשחק איתה מסירות כשמתחלף לירוק מחזירים ונוסעים וזה עוב בלי בעיה. אז אל תתרגש ותתחיל לנסות להתאים את זה.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו תם ונישלם החלפת הידית הילוכים והכל כמובן בעזרתכם ומה שאמרתם לי ויעצתם לי לעשות וזה מה שיצא

הינה תמונות לפניכם!! אגב לא להתייחס לרדיו טייפ המעפן בתמונה פשוט האוטו אצלי שבוע וזה היה אוטו של אישה מבוגרת קיצר יום שלישי הזה אני מתקין ר.ד נורמאלי [הרמקולים באוטו כבר דאגתי והחלפתי אתמול ..]

P1010970.JPG

P1010971.JPG

P1010972.JPG

P1010974.JPG

וזאת הידית הילוכים הישנה והמקורית [איכס..] של הפגו שלי !!

P1010975.JPG

שוב תודה לכל מי שהגיב פה בתרד!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...