Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ידית ההילוכים ב205, אפשרי?

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה !

ברשותי פג'ו 205 ,ידית ההילוכים המקורית באוטו כבר די ישנה בלויה ואכולה ובקיצור "ג'יפה" ,ואתמול קיבלתי את ידית ההילוכים הזו [תמונה : ] http://pctip.free.fr/upload/PC310953.JPG

עכשיו *** עריכה - גם קודם, גם עכשיו וגם אח"כ *** הידית הזו בעלת הברגה פנימית אם אני לא טועה. ובנוסף - יש לה מסביב יותר למטה 3 בירגי "אלן" לתפוס אותה עם המוט עצמו..בכל אופן השאלה שנישאלת פה היא: האם מניסיונכם והידע הרלוונטי שלכם הדבר אפשרי ..זתומרת ניסיתי לסובב ולהוציא את הידית המקורית אך היא רק מסתובבת ומסרבת לצאת מהברגה [אם יש ..]בכל מקרה שוב מניסיונכם האם ניתן לעשות משהו אם כן מהו?...?

תודה !

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיזו 205 - ידית ההילוכים אינה "תפוסה" ע"י הברגה אלא ע"י לחץ - משמע דוחפים את הידית (המקורית) בלחץ והיא "נתפסת" על המוט. כך - גם מוציאים אותה, ע"י משיכה כלפי מעלה!!

הידית שאתה קיבלת אינה מתאימה ל-205 אלא אם תערוך שינוי כלשהו - כמו הדבקה/חיבורי ברגים - בכל מקרה אני איני ממליץ על כך.

ידית מקורית של 205 עולה כ-80-90 ש"ח תלוי היכן אתה רוכש.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיזו 205 - ידית ההילוכים אינה "תפוסה" ע"י הברגה אלא ע"י לחץ - משמע דוחפים את הידית (המקורית) בלחץ והיא "נתפסת" על המוט. כך - גם מוציאים אותה, ע"י משיכה כלפי מעלה!!

הידית שאתה קיבלת אינה מתאימה ל-205 אלא אם תערוך שינוי כלשהו - כמו הדבקה/חיבורי ברגים - בכל מקרה אני איני ממליץ על כך.

ידית מקורית של 205 עולה כ-80-90 ש"ח תלוי היכן אתה רוכש.

.

רגע אבל אם ברצוני לשנות את ידית ההילוכים ??

וגם לשנות את הכיסוי הזה שמעל למסילה???

מה אני עושה?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני רוצה עדין להחליפה באחת לא מקורית ויחודית לדגם הספציפי [205] אלה משהו ספורטיבי במראה מעודכן מה אתה ממליץ לי מבחינה שיתאים לפגו שלי [כמובן מניסיונך..!]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידית החדשה שלך נראית כמו הידית שאני שמתי אצלי ב309...

פשוט תשלוף את הישנה(אצלי היא פשוט התפוררה) ותחבר את החדשה לפי ההוראות... הידית החדשה היא אוניברסלית ומתאימה לרוב סוגי הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו?????יש מצב לקצר את מוט ידית ההילוכים???הוא נורא ארוך ומציק...

חוץ מזה אני רוצה להעיף את השק עור הזה שמכסה את מוט ההילוכים(פג'ו 205 כן..??..) ולשים מסילה במקום...

אפשרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו?????
אלו סימני שאלה. ????????????? אני שם אותם פה כדי לא להשתמש בהם בהמשך ההודעה.

יש מצב לקצר את מוט ידית ההילוכים???
הידית היא מנוף. קיצורה יקשה את שילוב ההילוכים.

חפש "קוויק-שיפט" או QUICK SHIFT" במנוע החיפוש (הודעה של DRUGSTORE אם אני לא טועה).

ולשים מסילה במקום

מסילה ?

אם אתה מתכוון למסילה כמו של גיר אוטומטי אז תוכל להשתמש רק בהילוכים ראשון ושני.

אם אתה מתכוון למסילה בצורה הזו |-|-| לגיר ידני אז תצטרך מסילה שמתאימה למהלך שקיים ב-205 שלך. אני אישית לא מכיר מסילה כזו ל-205 (רק בלמבורגיני).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחנויות האביזרים שקים מעור צבעוני. לדעתי זה מצועצע מידי, אבל זה עניין של טעם.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו סימני שאלה. ????????????? אני שם אותם פה כדי לא להשתמש בהם בהמשך ההודעה.

הידית היא מנוף. קיצורה יקשה את שילוב ההילוכים.

חפש "קוויק-שיפט" או QUICK SHIFT" במנוע החיפוש (הודעה של DRUGSTORE אם אני לא טועה).

מסילה ?

אם אתה מתכוון למסילה בצורה הזו |-|-| לגיר ידני אז תצטרך מסילה שמתאימה למהלך שקיים ב-205 שלך. אני אישית לא מכיר מסילה כזו ל-205 (רק בלמבורגיני).

אני מתכוון לקצר את הידית ללא קוויק שיפט....פשוט שתהיה בשליש יותר קצרה...זה הכל..חוץ מלנסר בחאפריות יש משהו אחר שאפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאני קיצרתי את הידית הילוכים שלי בפיז'ו 205 ושלי...בלי בעיות!!! הידית הישנה יוצאת איך שאומר המשפט החכם מה שלא יוצא בכוח יוצא בעוד יותר כוח...אחר כך לקחתי מסור קטן והתחלתי לנסר את הידית מהאמצע...אחרי זה הרכבתי וחיברתי את הידית שקניתי אבל לא הורדתי את השק עור ככה הוא נראה יפה כי מקודם הוא לא הגיע עד למעלה ועכשיו הוא כן מגיע...ממש יפה...וזהו מראה ספורטיבי כזה...נחמד...קצת שונה בהצחלה אך תוך כמה ימים התרגלתי...אם אתה צריך עזרה או משהו תפנה אליי בפרטי אני ישמח לעזור לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצור ידית ההילוכים יכול לא רק להקשות על שילוב הילוכים - אלא גם להתגלות כמעשה בעל סיכונים בטיחותיים (לדעתי).

מזכיר לי פעם שהיה לי רכב עם חתך צמיגים רגיל (80) ורציתי חתך יותר נמוך (יותר ספורטיזי) - אז פשוט עם סכין חתכתי פס מן האמצע, והדבקתי - ככה נהייה לי חתך יותר נמוך!!

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסילה ?

רזי ,

לא יצא לך בנעוריך לנסוע באוטובוס "טייגר" ???????icon_rolleyes.gif

אפילו היה לו רעש פפססססססססססססטטטט כזה כמו האמ-אמא של וויסטגיייט.

אגב , גם לפרארי יש כלוב...icon_idea.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני רוצה עדין להחליפה באחת לא מקורית ויחודית לדגם הספציפי [205] אלה משהו ספורטיבי במראה מעודכן מה אתה ממליץ לי מבחינה שיתאים לפגו שלי [כמובן מניסיונך..!]

אתה יכול לגשת למחסן של פיז'ו , אם אני לא טועה בשרודר ולקנות של ידית של 206 XS או CC 2.0 .

מתאים 1 ל 1 , ונראה ספורטיבי מאוד .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי ,יש לך אולי תמונה של אותה ידית ספציפית שאתה מדבר עליה?

וכמו כן מה בערך מחירה כי בכל זאת זה לא בוער לי ואני קצר בכסף לאללה.

דבר שלישי אתה טוען שזה מתאים 1-1 ,באיזה שיטה זה מתחבר למוט המקורי ברכבמשהו מיוחד מסובך?

דבר רביעי בקשר לידית הילוכים שלי הינה שוב אני אצלם לכם תמונה של החיבור עצמו ותגידו לי ספציפית מה אפשר לעשות איתה ואם המוט ב205 שלי והאם יש דרך נכונה וטובה למרות זאת להתאים בינה למוט הינה תמונות:

PC310954.JPG

PC310957.JPG

PC310958.JPG

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...