Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא מנוע מחו''ל - משומש יש מס .??

jlavi2002
שימו לב! השרשור הזה בן 1454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאט לאט...

א. מה למכס ולאישור שהמנוע מתאים ?

ב. דגם המנוע יהיה זהה לקיים היום- עדיין צריך אישור למישהוא ??

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת .....קטסטרופה

אתה לא יכול ליבא מנוע.

ניסיתי הרגו אותי ב7 מדורי גהינום אז לבסוף ויתרתי.

אתה צריך לבקש בקשה אצל ברדה שהוא עצמו חצי אלוהים במשרד התחבורה וככה גם מחשיב את עצמו . לאחר מכן הוא ישלח אותך ליבואן שיאשר שאכן המנוע הזה שייך לרכב שלך ואחר כך אתה צריך הוכחה שיש לך רכב כזה ואחרי זה אתה צריך הוכחה כי המנוע שאתה מביא הוא אותו מנוע שמורכב לך ברכב ואחר כך אתה צריך להסביר למה את מייבא את המנוע ולשם מה?(כאילו מה לא מובן )

ואז לקנות מנוע לאחסן אותו בחו"ל לצלם את מספר המנוע ולבקש רשיון יבוא על פי אותו מספר מנוע . אז המוכר שלך תקוע עם המנוע שמכר עוד שבועיים - לא כולם מסכימים לשמור את המנוע ותתאר לך שברדה אחרי כל המאמץ הזה לא יאשר כמו שעשה לי וטענתו הייתה

"לא נראה שחייב לייבא מנוע כזה מחו"ל "

לך תתמודד עם זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הגיון ביבוא עצמי של מנוע לרכב.

שלם את העמלה הנוספת לכל יבואן שמתמחה בתחום וגם תחסוך הרבה כסף (בנסיעות, אישורים וחופשים מהעבודה) והרבה עוגמת נפש, שלא לדבר על זה שבמקרה של מנוע תקול, אצל יבואן יש אחריות ופשוט תקבל מנוע אחר במקום, מה תעשה עם מנוע שייבאת בעמל רב והוא תקול? תשיט אותו חזרה לשבדיה?

בקיצור, לא רעיון טוב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצדקה כלכלית ליבוא אישי של מנוע בדרך כלל אין ועדיף וזול יותר לרוב להשתמש ביבואן מנועים מורשה.

אבל זה אפשרי.

משרד החבורה דורש ,לפי הנוהל המפורסם באתר שלהם ולפי נסיוני, אישור מוסך מורשה שהמנוע מתאים לרכבך, ושאתה צריך להחליף מנוע, ושהם יעשו את העבודה. הכל חתימה וחותמת המוסך. גם אם אתה קונה מנוע ספייר, הם דורשים זאת.

תודא שהשולח כותב במפורש את מספר המנוע ומחירו על המשלוח.

כשתצטרך לשנות רישום מנוע ברשיון, תגלה שצריך גם שטר מכר "מחורר" רשמי, שרק יבואן או מגרש חלפים מנפיק.

או שיתנו לך תמורת תשלום, או שתיגש לאחראי על מכוני הרישוי והמוסכים ותספר לו את הבעייה, והוא ייצר לך אחד ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

user-offline.pngמה זה "מספר מנוע " - לפני שנים (ברכב אחר ) שדרגתי מנוע מיבוא...המנוע הגיע חלק ללא מספר ואני הייתי צריך ללכת למכון מורשה שהטביע מספר על המנוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהלך לי המנוע במרצדס המוסך ייבא עבורי מנוע.

הגיע תוך שבועיים מגרמניה, הוחלף אחרי עוד שבוע, והמוסך גם העביר את המנוע החדש רישום במכון רישוי.

רוצה לומר - תחליף מנוע דרך מוסך ותחסוך את כל הכאב ראש. (וגם קיבלתי מנוע חדיש וטוב בהרבה מההוא שירד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

user-offline.pngמה זה "מספר מנוע " - לפני שנים (ברכב אחר ) שדרגתי מנוע מיבוא...המנוע הגיע חלק ללא מספר ואני הייתי צריך ללכת למכון מורשה שהטביע מספר על המנוע...

הוא שאל על מנוע משומש, אתה יבאת מנוע חדש ללא מספר.

צריך שבניירת הקנייה והייבוא יהיה דגם המנוע (גם במנוע חדש) ומספר מנוע (אם משומש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ERAND70- מה שאתה כותב פשוט לא נכון!!

ברוב מדינות אירופה לא מנהלים מספר מנוע ולכן הוא לא מוטבע לא על חדש ולא על משומש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובחלק ממדינות ארה"ב אין גם מספר שילדה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ERAND70- מה שאתה כותב פשוט לא נכון!!

ברוב מדינות אירופה לא מנהלים מספר מנוע ולכן הוא לא מוטבע לא על חדש ולא על משומש!

לדעתי אתה טועה, אבל זה ממש לא משנה.

אנסח מחדש - במידה ויש מספר מנוע, עליך לציינו בכל התהליך.

(תמיד יש יוצאים מהכלל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...