Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לעכבר ארגונומי לעבודה אינטנסיבית בתקציב הגיוני[הגיוני=200]

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 3463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא תדבר על ה-G700s ככה! הבנת אותי?!

הוא באמת אבל חתיכת עכבר רעב... אבל היי, הוא עובד יופי גם עם הכבל מחובר ואם לא היינו עצלנים (גם אצלי נגמרת הסוללה פעם ביומיים-שלושה) היינו יכולים לקנות סוללה קצת יותר רצינית מה-1900mAh המסכנה שאיתה הוא מגיע.

עריכה: קפץ לי הפופ-אפ שאומר שנשארו לי 10% סוללה... :x:lol:

גם לי מקודם קפצה ההערה הזו :p

זה דיי מעצבן אבל העכבר מפצה על זה הוא נוח ברמות גבוהות ביותר! :)

ובנוגע למקלדת אני הזמנתי מהאמזון MK710 שעלתה לי 110 דולר עם המשלוח לפה ופה בארץ המחיר הוא 680 ש"ח :shock:

הוא אפילו מגיע עם ה M705! כלול בערכה ושניהם עובדים על ה RECIEVER שמגיע בקופסה, לדעתי שווה ביותר. הגיע אלי תוך 8 ימים בדיוק עד לבית עם שליח - הזוי לגמרי.

מה שהביא אותי למצב שיש לי עכשיו שני עכברי M705 ללא שימוש, אחד אני נותן לחברה והשני מי שרוצה, אני יכול למכור לו :) מה שכן צריך רסיבר שיתמוך בו כי אני משתמש ברסיבר שהגיע עם הערכה למקלדת.

אגב לינק למוכר למי שמעוניין

http://www.amazon.com/Logitech-MK710-Wireless-Desktop-Keyboard/dp/B0036E8V08

המקלדת היא לא עם תאורה, אבל לא שומעים אותה והיא נוחה בטירוף, המגש תמיכה הוא מעין עור כזה ורך ונעים לשים אותה על הברכים (אני משחק מהסלון עם העכבר על הספה והמחשב מחובר בצד רחוק ממני לטלויזיה)

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב שהעלת את העניין הזה! אתה יכול לבדוק אם המקלדת עובדת עם המקלט של ה- G700s? אני רוצה לחבר ללפטופ גם מקלדת ולחבר אותו לטלוויזיה, אבל ממש לא בא לי לסתום את חיבורי ה-USB עם דונגלים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש למקלדת כניסות USB אתה יכול לנסות לחבר אליה את העכבר.

כך זה עובד אצלי, מקלדת K360 אלחוטית מחוברת בדונגל לG15 חוטית, ושניהן עובדות מעולה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

סליחה על ההקפצה ממוזיאון העתיקות.

אז אחרי כל שירי ההלל פה, קניתי את הM705.

(אגב: כנראה שיש לכם כפות ידיים ממש קטנות, חברים. הוא ממש לא נוח לי. וזה שאין איפה לשים את הזרת זה ממש מכה)

בקיצור- המנשנש גבינה הזה, זוכר את כל ההגדרות בכיבוי מערכת. הכל- תכנות של הלחצנים, רזולוציה. רק את מהירות הסמן הוא מתעקש להחזיר לי לאמצע כל פעם שאני מאתחל את המחשב.

הוא מנסה לרמוז לי משהו על מהירות המוח שלי, או שיש איך לסדר את זה?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העכבר דווקא סבבה לי, לי יש ידיים קטנות אז כנראה שבגלל זה

לגבי התכנות של הטלפון אכן התוכנה של לוג'יטק היא נחמדה לגמרי, אבל ממה שיצא לי לראות לא שמתי לב לבעיה בסמן העכבר או איפוס של המהירות.

אולי בגלל שאני לא מכבה ממש את המחשב.

תגדיר כפתור מראש של המהירות עכבר זה הכי פשוט, לחיצה עליו מחזירה אותך למהירות שהוא היה בה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה תוכנה אתה משתמש? Set point או logitech gaming software?

מוזר לי שאתה אומר שהוא זוכר את הרזולוציה אבל לא את המהירות, אני מניח שאתה מדבר על ה-DPI, ואז זה אמור להיות אותו דבר. אם אתה מדבר על מהירות הסמן בתוכנת Mouse המטומטמת הזאת של הווינדוס עצמו, תשאיר אותה איך שהיא ותשנה את ה-DPI של העכבר פשוט.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד עם זה.

ישירות מדף ההורדות בלוג'יטק...

מה שמעניין ששאר ההגדרות כן נשמרות.

רק על זה הוא מתעקש.

מממ.jpg

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו הגדרות מותאמות אישית הגדרת לו מעבר למהירות המצביע?

אם כל מה שהגדרת זה הקודם/ הבא (בלחצנים הצידיים) אז תמחק את התוכנה של לוג'יטק ותגדיר את מהירות המצביע דרך הווינדוס (לחצני הקודם/ הבא הם ברירת מחדל ולכן יישארו), אולי ככה זה יסתדר לך.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה. אם לא תהיה ברירה, זה מה שאעשה.

חבל.

אני אוהב את הגלילה הצידה, ואת הלחצן בצד שפותח את כל מה שבשורת המשימות.

למרות שגם להגדיר לו פעם ביום מהירות מחדש זה לא כ"כ נורא.

פשוט חשבתי שאני מפספס משהו באפליקציה הזו...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאוד.. הייתה לי את אותה תוכנה עם העכבר הקודם והמהירות מעולם לא התאפסה. תנסה להתקין מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה ממוזיאון העתיקות.

אז אחרי כל שירי ההלל פה, קניתי את הM705.

(אגב: כנראה שיש לכם כפות ידיים ממש קטנות, חברים. הוא ממש לא נוח לי. וזה שאין איפה לשים את הזרת זה ממש מכה)

בקיצור- המנשנש גבינה הזה, זוכר את כל ההגדרות בכיבוי מערכת. הכל- תכנות של הלחצנים, רזולוציה. רק את מהירות הסמן הוא מתעקש להחזיר לי לאמצע כל פעם שאני מאתחל את המחשב.

הוא מנסה לרמוז לי משהו על מהירות המוח שלי, או שיש איך לסדר את זה?

קניתי גם את הM705 המדובר. לעבודה אינטנסיבית הוא לא ממש נוח (כבד מדיי), לכן חובר למחשב בבית, ששם הוא סבבה.

עם המהירות לא הייתה לי בעיה, הגדרתי אותה בתוכנה של לוג'יטק, והיא נשארה כמו שהגדרתי.

אולי הבעיה אצלך במערכת הפעלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תשמעו, קניתי את הM705 (לפני שראיתי את ההמלצות, לא לדאוג), ופשוט רציתי לבכות מרוב תסכול.

הסמן תמיד זז בחוסר תיאום עם העכבר עצמו!

חשבתי אולי משהו דפוק אצלי בראש, אבל מסתבר שזו תופעה מוכרת למחצה שנובעת ממיקום העינית האופטית בצד ולא באמצע העכבר.

אחרי שחצי יום לימודים רציתי לדפוק את הראש בקיר, החזרתי אותו לחנות.

מתלבט אם לקנות את הM560 (יוצא 90 ש"ח יותר) או לחפש כיוון אחר.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי עכברי גיימינג מכיוון שהם גבוהים וכבדים.

העכבר שבקישור שטוח יחסית ומאוד נוח לעבודה. אני עובד איתו/ המחליפים שלו כבר 6 שנים (בגלל שאהבתי אותו קניתי כמה שיהיו במלאי). יש לו כפתור דאבל קליק.

http://www.wallashops.co.il/%D7%A2%D7%9B%D7%91%D7%A8-%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%98%D7%99-%D7%9E%D7%93%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7-%D7%91%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%97%D7%93/pi1kja003063

המחיר שלו זול והוא מעולה לטעמי.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט אם לקנות את הM560 (יוצא 90 ש"ח יותר) או לחפש כיוון אחר.

נסה trackball - דורש כמה שעות/ימים של הסתגלות ראשונית אבל לאחר מכן חייך ישתנו לטובה.

אישית אני עובד כבר 15 שנה עם Trackman Wheel של לוג'יטק בבית ובמשרד.

מוצר איכותי ובנוי לתלפיות, וכיום גם הגרסה האלחוטית שלו לא יקרה כמו פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...