Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים שמתעצבנים על זה שאתם שוטפים את האוטו יש? (או פריקת עצבים)

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פריקה/שאלה

אף שכן לא מתעצבן אצלי, חוץ מאחת למעשה וועד הבית שבעבר החליטה שאני אשטוף ביום מסויים (לפני שהמנקה של הבניין מגיע) והיום החליטה שהיא לא רוצה שאני אשטוף יותר.

השכנה משוגעת,יש לציין, עם כל הכבוד, זה לא גנאי, זה המצב.

לא מעניין אותה כסף,בכיף ניתן לה, גם הוצאות נלוות של המנקה וגם על המים שאני מבזבז, זה ממש לא העניין שלה.

היא מתעצבנת על המים שאני שופך ובכך מלכלך את הבניין.

למעשה כדי להתחשב בכך אני תמיד יורד שיש שמש סובל מהחום ושוטף בכדי שהמים יתייבשו, מדובר באספלט והם מתייבשים בשמש קיצית תוך שעה.

יש לי עוד מקומות לשטוף בהם אבל זה מעצבן להסחב עם כל הציוד למקום אחר.

בקיצור אם היא לא הייתה היה שקט, ממש מעצבן.

אה ואחרי השטיפה כמו מאנייק אני תמיד שוטף את חדר הזבל הקטן ואת השלוליות באספלט כדי לרצות אותה, היא מבחינתה אומרת שאני לא שוטף מספיק טוב.

מה קורה אתכם? קרה או קורה לכם? מה אומרים להם?מותר לי כחלק מזכוייותי כדייר או אסור לי ? (אני מאמין שזה מעוגן לרעתי מבחינת החוק)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך חניה פרטית בבניין? איפה אתה שוטף? בגדול אם אתה נמצא בשטח המשותף בבניין מותר לך לשטוף את הרכב, אין קשר למנקה, המים על האספלט או מצב השלוליות בחדר זבל. יחד עם זאת, אם היא משוגעת אתה יכול למצוא את האוטו שלך עם נזק שהיא תעשה לו.

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק היא לא תעשה 100 אחוז, אין מה לדאוג.

יש לי חניה בבניין דירות משותף, אכן כך, החניה שייכת לדיירי הבניין. מי אומר שמותר לשטוף את הרכב? משהו שעגון בחוק?

את האמת שגם אם יש חוק כזה יהיה לי קשה מאוד להלחם איתה, זה לא כזה פשוט.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לה שום זכות או יכולת לכפות עליך לא לשטוף את הרכב.

נראה שאתה עושה הרבה מאמצים לא להרגיז אותה, מה שאנשים אחרים בכלל לא היו מתאמצים לעשות. אתה כמובן יכול להתנהג כישראלי ה"ממוצע" ולהחליט שאתה שם עליה קצוץ ולהמשיך בשלך. סביר שלאחר זמן מסויים ימאס לה והיא תפסיק להציק.

החוק היחיד שהיא יכולה להביא כנגדך הוא אם אתה שוטף עם צינור, מה שאסור ע"פ חוק (למרות שסביר שאף אחד ברשות לא יטרח להגיע ולתפוס אותך על חם, בעקבות תלונה כזו, אם תגיע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת החוק, אסור לך לשטוף את הרכב עם צינור מים זורמים....אלא עם אישור מיוחד מהעיריה והוכחה על קיומה של מערכת מיחזור מים, בקיצור- בשפתנו זה גאלאבניאק! (כאב ראש).

בתכלס, בינינו, כשאף אחד לא רואה ולא שומע ולא קורא, אני שואל את פותח השרשור, עם יד על הלב, יכול להיות שבאמת המים שאתה משאיר בשטח מלכלכים את הבניין?

זה שאתה שוטף בשמש, הכל טוב ויפה, אבל אם יבוא שכן וידרוך בשלולית שהשארת וילכלך את הבניין, זה יאה בעינייך?

תשתדל להזיז את הרכב למקום בו המים לא יפריעו לאף שכן, אם זה ניתן בכלל לביצוע.

אם באמת אתה מרגיש שהיא נטפלת אלייך ללא סיבה, תזהר רק מהקטע הזה של התלונה נגדך לעיריה על בזבוז מים כי אז יכול אתה לקבל קנס וזה יהיה לא נעים.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לה שום זכות או יכולת לכפות עליך לא לשטוף את הרכב.

נראה שאתה עושה הרבה מאמצים לא להרגיז אותה, מה שאנשים אחרים בכלל לא היו מתאמצים לעשות. אתה כמובן יכול להתנהג כישראלי ה"ממוצע" ולהחליט שאתה שם עליה קצוץ ולהמשיך בשלך. סביר שלאחר זמן מסויים ימאס לה והיא תפסיק להציק.

החוק היחיד שהיא יכולה להביא כנגדך הוא אם אתה שוטף עם צינור, מה שאסור ע"פ חוק (למרות שסביר שאף אחד ברשות לא יטרח להגיע ולתפוס אותך על חם, בעקבות תלונה כזו, אם תגיע)

אני לא שוטף עם צינור, ואני יכול לקנות ולחבר שם כי זה ממש ממש מזמין וקל אבל אני יודע שזה ילכלך יותר ואני לא עושה את זה(וסובל ושוטף עם 2 דליים ורק מי שעשה את זה יודע כמה זה קשה וכמה צינור חוסך עבודה)

היא לא תפסיק, אני כמעט בטוח, יש לה בעל וילדים אבל גם הם רק יכולים לאיים ולא לעשות עם זה יותר מדי, היינו בשכנות טובה,המשפחה עזרה לה לגבות חובות מדיירים שלא שילמו וועד, ועוד המון דברים.

לפני כמה ימים היא צעקה על שכנים אחרים (ערסים) בלי פחד על כך שעישנו נרגילה בלובי של הבניין (לובי פתוח וגדול,אני לא מעשן ולא הייתה לי בעיה עם זה,בשביל זה יש לובי כזה) הם קיללו אותה אבל מצד שני אני כבר לא רואה אותם עושים את זה אז כנראה הם התקפלו, היא צעקה גם על שכנים שנשברה להם תיבת הדואר והם לא תיקנו ,זה לא הפריע לאף אחד אבל היא החליטה שזה מפריע למראה הבניין.

אם ימאס לי עליה אני ימשיך לשטוף כדי לראות לאן היא מסוגלת להגיע, נחשוב על זה.

מבחינת החוק, אסור לך לשטוף את הרכב עם צינור מים זורמים....אלא עם אישור מיוחד מהעיריה והוכחה על קיומה של מערכת מיחזור מים, בקיצור- בשפתנו זה גאלאבניאק! (כאב ראש).

בתכלס, בינינו, כשאף אחד לא רואה ולא שומע ולא קורא, אני שואל את פותח השרשור, עם יד על הלב, יכול להיות שבאמת המים שאתה משאיר בשטח מלכלכים את הבניין?

זה שאתה שוטף בשמש, הכל טוב ויפה, אבל אם יבוא שכן וידרוך בשלולית שהשארת וילכלך את הבניין, זה יאה בעינייך?

תשתדל להזיז את הרכב למקום בו המים לא יפריעו לאף שכן, אם זה ניתן בכלל לביצוע.

אם באמת אתה מרגיש שהיא נטפלת אלייך ללא סיבה, תזהר רק מהקטע הזה של התלונה נגדך לעיריה על בזבוז מים כי אז יכול אתה לקבל קנס וזה יהיה לא נעים.

אוקיי שרקי עלית פה על משהו, שכן שמגיע מהחניה יש סיכוי שבזמן השטיפה ידרוך על המים,לאחר מכן הוא ילך על האספלט ועד שהוא יגיע לכניסה ויעבור את השטיח, הוא באמת יכול ללכלך את הלובי. וכמה שזה נשמע ציני אני אומר ברצינות שאתה צודק. אבל ראבק מנקה מגיע פעמיים בשבוע ומנקה בצורה פדנטית(היו לנו אינספור מנקים אבל היא צעקה על כל אחד והם התפטרו, גם עליו היא צועקת אבל הוא איש חזק כנראה) אז מה הבעיה שיהיה טיפה לכלוך למשך חצי יום,וזה לא בוץ או משהו קצת טביעות נעליים או משהו לא רציני בכלל.

אין לי לאן להזיז את הרכב,זה גם לא יעזור כי בחדר זבל עדיין ישפך קצת מים והיא תתעצבן.

ובשפתנו? אני לא דובר את השפה הזאת , חוץ מקללות (פרסטיטוטקה)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר תודה רבה,כמו שאמרתי כסף לא מעניין אותה, והשכנים לא אכפת להם שאני שוטף רק לה זה אכפת.

אין לנו שכנים שעושים מה שבא להם, כולם מצייתים לה כי אין ברירה, היו כאלה שהיו מעשנים והיו זורקים את הבדל היא הייתה צועקת עליהם והם היו מפסיקים,עכשיו גם גיליתי שהשכנים האחרונים שהיא צעקה עליהם בקשר לנרגילה עברו דירה והם דיי חדשים בבניין שלנו, מה הסיכוי שזה בגללה ? אני חושב שהם גבוהים.

אני יכול להמשיך לעשות את זה ולהסביר לה בצורה יפה שאני לא מפסיק, וזה כנראה מה שיקרה.

אולי תציע לה שבכל פעם שאתה שוטף תשים סמרטוט בגבול עם האספלט לבניין?

כאמור לא אכפת לה יותר מדי מזה שנכנסים לבניין ומלכלכים, היא תפסה אותי בדיוק אחרי שרוקנתי את הדלי האחרון אז היו הרבה מים על האספלט, כמו שהסברתי זה משהו שמתייבש תוך שעה, אבל לך תסביר לה את זה (אמרתי לה שזה מתייבש היא אמרה שזה לא,רבע שעה אחרי נשארו כבר רק סימנים)

גם בכל שאר הזמן היא תופסת אותי באמצע השטיפה, אם אני שוטף ומתחמק מלראות אותה היא בחיים לא תשים לב ששטפתי.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלי פעם אחת צעק בזמן שטיפה שכן פלצן(פרופסור מבן גוריון), שבוע אחרי זה הוא עוד פעם צעק עלי כשרציתי לצאת מהחניה.

בפעם השניה הוא כבר הדליק לי את הפיוז וכמעט הרבצתי לו.

מאז הוא שותק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק ח' אחד או מקסימום דאבל..לא צריך למלא את המסך בכאלה.

ובתור עבריין ששוטף את הרכב עם צינור, הכח כרגע אצלה.

תמשיך לא לשים עליה עד שיגיע פקח בזמן שטיפה ואז זה יכאב לך בארנק.

גם אני עבריין ושוטף את הרכב עם צינור...בגלל זה אני תמיד כל כך נחמד לשכנים לקראת שבת (:

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי רק מקנאים בבניין ואיך שאני מתחיל לשטוף עוד 2-3 שכנים שוטפים איתי. הייתי תמיד שוטף עם דלאים אבל התחלנו לחגוג על המים של ועד הבית עד שהיא החליפה מנעול לחדר עם הצינור :lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק ח' אחד או מקסימום דאבל..לא צריך למלא את המסך בכאלה.

ובתור עבריין ששוטף את הרכב עם צינור, הכח כרגע אצלה.

תמשיך לא לשים עליה עד שיגיע פקח בזמן שטיפה ואז זה יכאב לך בארנק.

גם אני עבריין ושוטף את הרכב עם צינור...בגלל זה אני תמיד כל כך נחמד לשכנים לקראת שבת (:

רשמתי פעמיים -אני לא שוטף עם צינור !

אצלי רק מקנאים בבניין ואיך שאני מתחיל לשטוף עוד 2-3 שכנים שוטפים איתי. הייתי תמיד שוטף עם דלאים אבל התחלנו לחגוג על המים של ועד הבית עד שהיא החליפה מנעול לחדר עם הצינור :lol:

אצלי עוברי אורח מקנאים ;(

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין נוצרות קצת שלוליות של מים כאשר אתה מסיים,

אולי פשוט תקח מגב גדול שמיועד לחצרות , ותאסוף את המים בסיום התהליך, ואז היא לא תוכל להגיד כלום ,

זאת פעולה שלא אמורה לקחת יותר מ3-5 דקות לאסוף את המים (תזיז את הרכב לפני ככה לא תשפריץ עליו וגם יהיה לך פנוי)

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי את השלוליות אני מפזר אבל אי אפשר לנקות מים מאספלט אם אין לו עומק והאספלט טיפה בירידה אז המים מתפשטים ואין עומק לאחר פחות משעה הכל יבש כלא היה אבל לך תסביר לה שזה מתייבש, היא פשוט לא מבינה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהיא תמנע ממך לשטוף את הרכב עם דליים ? עוד לא שמעתי באף מקום את זה .

אז בסדר , טיפה יש שלוליות בכניסה , לא כזה ביג דיל . בשביל זה אתה משלם ועד בית ש"ינקו אחרייך" :).

בקיצור , אם לא בא לה דלי CITRUS על הראש , שתלך לחפש חברים במקום אחר .

מה אתה מתרגש ממנה ? לא עברתה על שום חוק והיא יכולה לצעוק ללמפה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...