Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא היית מגדיר את זה כנפילה! ממאה דולר אף אחד לא מת.

זה ניסוי מעניין שעשיתם יחד שהוכיח שבמאה דולר אי אפשר לקנות טלפון איכותי.

שמעתי על xiaomi דברים טובים, אבל הם יותר יקרים ממגבלת ה 75 דולר.

באגים בתוכנה לא בעיה לפתור, אבל כשקונים מכשיר מחברה קטנה שתשומת הלב שלה על המוצרים הבאים ואין תמיכה ויש מגבלות רגולציה של הסינים אז אתם בבעיה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

XIAOMI אכן כרגע לא מציעים מכשירים במחיר הנ"ל- אבל זריך ליזכור שהם אלו שעשו את המהפכה בשוק והמציאו את קטגוריית ה130$ למכשיר ברמה(מרובע ליבות, מסך HD איכותי,מצלמה מצויינת ואיכות בנייה)-זה היה הרדמי והוא נימכר בכמויות ובעקבותיו כל היצרניות האחרות שיחררו מכשירים ב130$(HONOR3C וכו').

לכן הם יכולים גם להמציא את הקטגוריה הזו -כל עוד הם ימצאו מיפעל שייצר להם את המכשיר הזה בכמויות כי הבעיה עם מכשיר החברה שהביקוש גדול בהרבה מההיצע.

לחברה יש תוכניות גדולות לכניסה לשווקים חדשים והיא תוך 4 שנים הגיעה לTOP5 בעולם וכעת אני יכול לשאר שהם מכוונים לTOP3 בשנה הבאה-מכשיר שכזה מאוד יעזור להם למטרה זו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שניסה לעזור, ובמיוחד לקופנינג'ה.

ניסיתי את מה שהנינג'ה כתב.

התקנתי GOOGLE SERVICES

GOOGLE SERVICES FRAMEWORK

GOOGLE MARKET

מפה

בכל אתחול של הטלפון הוא מודיע (פעמיים ואז "נרגע") ש"unfortunately, google services framework has stopped"

ואילו המרקט טוען ל- SERVER ERROR.

תנסה את שני אלה

https://mega.co.nz/#!QIVAxJBK!gH_iFfi0ZgcPvjFFgK0O7n5qo2iJJ2QjJPYQsfFHbIQ

https://mega.co.nz/#!lcF2kKJI!cky-7eOy9J5WoADZQeeatSNV3_G_vsfhHIWl4v6I3QY

זה מה שהגיע בתקופת ה 4.3, לדעתי אמור לעבוד

מקווה שיצא לך מזה משהו

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כתוב

Jiayu F1CPU:MTK6572 dual Core 1.3GHz2G:GSM850/900/1800/1900MHz3G:WCDMA 900MHz/ 2100MHz

וזה לא 3G...

טריק של הסינים כי לרוב במודע אחת היו שמים גם את גירסת הGSM הסינית וגם את דירסת הWCDMA ולכן בתיאור היה מופיע המידע של שניהם, מה שתכלס קובע לדעתי זה שליד כפתור ההזמנה רשום לך שאתה קונה את גירסת הGSM.

Price:

US $66.65 / piece

Bundle:

Black GSM Version

Color:

black

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביאסתם אותי עם הF1 שעושה צרות מכיוון המצלמה.

הוא הגיע לארץ ואני כל כך מחכה לו ועכשיו אתם אומרים שמצפים לי צרות איתו.

יש לדעתכם משהו לעשות בכדי למנוע את העגמת נפש?

(אני משער שדואר ישראל ישחררו אותו תוך זמן קצר,עניין של חודש חודשיים לכל היותר)

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי שברה את המסך בנייד שלה שנירכש רק לפני שנה . החלפה של המסך במכשיר ללא פירמה ידועה לא שווה .

אז מצאתי את הנייד הזה http://www.getit.co.il/ie2/Prod_Print.asp?PID=72207

נירכש מוואלה במבצע של 490 שח כולל מישלוח למכשיר מוחדש (לא מתוקן)

מה אתם אומרים עליו? איפה ניתן להשיג מגנים בשביל הנייד הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את שני אלה

https://mega.co.nz/#!QIVAxJBK!gH_iFfi0ZgcPvjFFgK0O7n5qo2iJJ2QjJPYQsfFHbIQ

https://mega.co.nz/#!lcF2kKJI!cky-7eOy9J5WoADZQeeatSNV3_G_vsfhHIWl4v6I3QY

זה מה שהגיע בתקופת ה 4.3, לדעתי אמור לעבוד

מקווה שיצא לך מזה משהו

שוב תודה.

הטלפון נשאר אצל הבן שלי (יש עליו "קנדי קראש" סיני, כולל קריאות עידוד בסינית שקורעות אותו מצחוק :D), אנסה בערב להתקין עליו (כבר העברתי את הקבצים לדרופבוקס שלי, ליתר בטחון :))

מה עם הקובץ השלישי (GOOGLE SERVICES) לא צריך להחליף אותו?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתעדכן אוטומטי, פחות קריטי, העיקר לגרום לפליי סטור לעלות קודם כל כמו שצריך

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הקולפאד. עברית מלאה. פלי סטור. מדהים איך שהוא עובד.

סתם. כולו סינית. מלא בזבל שלא ברור לי מאיפה הגיע. אני כבר שעה נלחם בו. עוד מעט הוא יהיה משקולת הדלת הכי יקרה בבית.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה זורק אותו לפח אולי כדאי לשלוח מייל לחנות ולבקש הוראות איך להתקין פליי/רוט/שפות?

אישית לא הצלחתי למצוא שום דבר למכשיר הזה בכל הגוגלים, ניסיתי :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao:כמעט הרגת אותי עם המשפט הראשון.

אתה יודע שאם מישהו (במקרה) מקבל מכשיר כמו שתיארת למעלה, יש אנשים (אחרים, לא אני :)) שיודעים לחלץ את הרום ממכשיר שהגיע עם אחד נורמלי, ולהתקין אותו אצל אומללים כמונו.

הזבל הסיני לא מטריד. חלק מהזבל הסיני הצלחתי כבר להסיר, את השאר אני אסיר אחרי (שיהיה לי מרקט ואוכל להוריד) סופר-יוזר.

אם אתה מתקדם איתו לאן-שהוא, תעדכן. גם אני מבטיח לעדכן אם אצליח לעשות משהו משמעותי.

אגב- קופנינג'ה- לפי עצתך,שלחתי מייל למוכר. בינתיים,הוא התחמק באלגנטיות.

ראה בתמונה...

1111.jpg

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהזמנתי הם ציינו שאין בעיה והוא תומך בעברית.

שילכו להתקנפג בכיכר החתולות.

שלחתי ליצרן מייל - http://www.coolpad.com/en/contactus.html

עריכה אחרונה על ידי discoTD5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...