Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שופט, נשיא, שרים חברי כנסת וראשי ערים כבר יש לנו

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 3700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הגיע הזמן שייקחו אחריות על מעשיהם.

יקחו אחריות??? - דחפו להם ת'אחריות בלי וזלין.

כל הכבוד לשופט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין כמה כאלה מנהיגים היו לנו ולא נתפסו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקחו אחריות??? - דחפו להם ת'אחריות בלי וזלין.

כל הכבוד לשופט.

חאדר, עם ווזלין, או בלי ווזלין - עונש ראוי (במידה ויישאר כזה אחרי הערעור).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לשופט שלא ריחם עליהם. לצערי זו רק טיפה בים. כל מי שמצוי קצת במסדרונות הרשויות

המקומיות ומוסדות השלטון, יודע שבלי קומבינות ותחמונים, שום דבר לא זז, וכסף בטח לא תרוויח.

אז יש כאלה שמחליטים שהם לא במשחק, אבל רבים אחרים מעדיפים לשלם ועל ידי כך גם להרוויח

הרבה יותר ממה שרצו בהתחלה, בזמן קצר בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג צרוף.

הנוכל יורשע גם בראשונטורס,

אי אפשר למחוק/להעלים חשבוניות כפולות ומשולשות מהמחשב.

אני יודע בוודאות כיוון שאני עובד על התוכנה הזו.

עד עכשיו הוא יצא זכאי שם רק כי שולה זקן שתקה ושכבה על הגדר עבורו-לא עוד.

לחשוב שהחלאה הזה היה ראש ממשלה-לא יאומן.

אם אתה עובד על התוכנה (מנחש שחשבשבת) כמתכנת אז אתה יודע שאין דבר כזה שאין דבר כזה. לפני כמה שנים היה מפעל צינורות בטון ואבנים משתלבות שלקח איש מחשבים שנכנס לתוכנה ויצר אפשרות למחוק חשבוניות.

לגבי הגנבים לא מרחם על אף אחד מהם. הם לא טיפשים ולא תמימים ואנשים ברמתם ומעמדם יודעים בדיוק מה יהיה התשלום אם ייתפסו. הם בחרו להמר אז שידעו לשלם.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד על תכנת ניהול משרד נסיעות שנקראת גלבוע, תכנה שנפוצה ברוב משרדי הנסיעות בארץ.

כאשר אתה מבטל חשבונית היא מופיע בצבע אפור, אבל נשארת בתיעוד התחשבנות הנסיעה.

אין לי ספק שהוצאו חשבוניות כפולות ומשולשות, ובעודפי הכספים שהצטברו טסו "חינם" כל בני משפחתו של הנוכל.

אני לא מדבר על מחיקות קרימינליות של אנשי מחשבים.

לכן הופתעתי שהנוכל המורשע זוכה בראשונטורס, אבל כנראה ששתיקתה של שולה זקן (בתשלום?) הצילה אותו אז.

עכשיו, כשירד לה האסימון, והיא מבינה סוף סוף עם מי יש לה עסק, ואם תתקבל עסקת הטיעון- חבל לו על הזמן.

מה שהיא הולכת לזמר יכול להוסיף לו עוד כמה הרשעות טובות.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...