Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

magneto fuel saver האם לדעתכם זה עובד?

Giladben.zaken
שימו לב! השרשור הזה בן 3748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ע"י הפרדת מולקולות בלה בלה בלה אמור לגרום לבעירה יעילה יותר וחסכון בדלק.

ידוע לי שזה משווק בישראל, ככה שאולי יש כאן בעלי ניסיון.

השווי של זה אומנם זול מאוד, אבל גם כסף קטן אני לא אוהב להשליך לפח, לכן רציתי לשמוע אם יש כאן מישהו עם ניסיון לחיוב עם המוצר הזה?

oFKcRkx-UMw דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיל מחשבתי:

נניח שהרעיון אמין. האם במקרה כזה אתה יכול לחשוב על סיבה אחת קטנה מדוע יצרני רכב לא ישלבו את המוצר בכלי הרכב שלהם? הם משקיעים מיליארדים לאורך השנים בתכנון של כל מה שאפשר ברכב על מנת שיהיה חסכוני בדלק - חומרים קלים, אווירודינמיקה, מכניקה, אלקטרוניקה, מערכות היברידיות ועוד ועוד ועוד - אופס!... בדיוק את היעילות המדהימה (והמחיר הזול) של ה- magnetic fuel saver הם שכחו? נו באמת...

ממליץ לך לחפש באתר של Popular Mechanics את המבחן שהם עשו ל-7 מוצרים במחירים בין 20 ל-400 דולר ולקרוא את הסיכום.

כדי לחסוך לך זמן, קבל את הסיכום של הסיכום: אף אחד מה-7 הנ"ל לא סיפק את הסחורה.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול חודש יש מוצר כזה שמישהו מעלה,עדיף תתרום את הכסף לנזקקים,תהיה יותר תועלת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים ישמור איך אנשים קונים את הבולשייט הזה ??

מגנט שמשפר את צריכת הדלק... טוב נו זה נראה קצת יותר מושקע מהרכיב שמחברים למצת סיגריות ברכב.

הדבר היחיד שאולי המגנט הזה עושה הוא ניקוי הדלק ממתכות כבדות שנכנסו לדלק וגם זה בספק .

בכל מקרה אני תומך ב X9500 שרשם את הדברים הכי נכונים שיש,אני חושב שהמהנדסים היו עולים על חתיכת מגנט שעולה 10 דולר במקסימום ,כך היו חוסכים מיליונים של דולרים בפיתוח מנועים חסכוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה כל כך מוצלח היצרנים היו משלבים זאת במכוניות המשווקות על ידם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי.

תודה.

וואו, קראתי עכשיו, פשוט מדהים.

רוב מוצרי הגימיק האלה, לא רק שלא תורמים, אלה גרמו להפחתת הספק.

עריכה אחרונה על ידי Giladben.zaken

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתעלמים מהיתרון הגדול של המוצר הזה (למי שמוכר אותו).

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שמשתמש בכדורים ששמים במיכל וזה חוסך 20%.

הוא טוען שזה עובד, אני בספק.

זה כן יכול לעבוד, העקרון פשוט מאוד!

הכדורים יוצרים סתימה במעברי הדלק שבכל רגע נתון עובר 20% פחות דלק מהמקובל :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...