Jump to content

Shezif

 • הודעות

  634
 • כאן מאז:

הנקודות של Shezif

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

1

מוניטין

 1. הגעתי לפוסט הזה במקרה אחרי שהייתי אצל שלמה סיקסט וחיפשתי רכב משפחתי. אחי, אם יש מצב שהאוטו שלך שם. אני רוצה אותו. בוא נדבר בפרטי ונראה איך אפשר לסדר את זה
 2. את הרכב הראשון שלי רכשתי בגיל 19. ובדיעבד זאת טעות איומה. זה הכניס אותי למסע כלכלי שבסופו כמעט והתרסקתי, נאלצתי לקחת הלוואות, לקבל קצת עזרה מהמשפחה ולבצע החלמה של יותר משנה בשביל לסדר את כל הברוך. היום אני בן 24 , אני מרוויח כפול מהמינימום , יש לי רכב חדש שהבאתי ב- 60K. ועדיין אני חושב שבדיעבד זאת הייתה טעות , לא כי כרגע אין לי כסף ... אלה פשוט זאת חתיכת הוצאה שליו דווקא שווה את זה . עזוב אותך יקירי, שמור את הכסף בארנק ולך קנה חודשי חופשי. תאמין לי. הייתי שם.
 3. תודה על ההמלצה. אני עובד עם NANOLEX . יש לי ציפוי נאנו ולכן אני עובד עם השמפו היעודי שלהם. אנסה להשיג את המקציף שאמרת ..
 4. חברים שלום רב, אני מחפש מיכל מרסס מקציף. ראיתי את המחירים בארץ וזה פסיכי בעיני לשלם על דבר כזה 300 שקל. רוצה המלצות למוצרים מחו"ל + חוו"ד. תודה
 5. אוי אוי אוי ... =\ כמה נזק בדראכמות ?
 6. המדבקות הארורות האלה הן סיבה לנזק. אני באמת שלא מחפש אשמים אבל יחד עם זה , מבחינת שמירה על הצבע הן פשוט חתיכת קטסטרופה. טעות לקנות רכב עם מדבקות.
 7. לא רק בצמיגים.. בכלל בחיים זה דבר חשוב.
 8. נראה לי שמה שאעשה זה שאמלא קצת ואחליף שמן בעוד 5K ק"מ.
 9. צר לי אם אתה מרגיש שהנושא נטחן בפורומים. האמן לי שהרצתי לא מעט חיפושים בנושא ולא הגעתי לשרשור שהתיחס לסוגיה הזאת בצורה מפורשת. אם אתה יכול אשמח אם תצרף פה לינקים לדיונים עם תשובות.
 10. למעשה זה גם מה שהשירות של צ'מפיון אמר לי.. אבל עדיין מעדיף לשמוע עוד כמה דעות
 11. 1. יכול להיות הרבה סיבות. בדרך כלל בגולף יש מצערת אקטרנית - אם מתי שהוא נגמר לך המצבר אז היא אולי יצאה מכיול. במוסך מכיילים אותה מחדש. לגבי פילטר דלק, יתכן שהוא אכן סתום מעט, אבל אז היית רואה בעיה גם במהלך נסיעה ולא רק בסרק...
 12. עשיתי טיפול לרכב בשישי ובאתי עם שמן Pennzoil Europe ultra 5w-40 השמן לא הספיק והוא הגיע עד הפס התחתון של המדיד , ז"א שניתן לנסוע , אני לא על המינימום אבל חסר קצת... לצערי amaon לא שולחים שמנים יותר לישראל ואני נתקעתי סופ"ש. היום נסעתי לאוטוסור ורכשתי בהמלצתם את ה-castr magntcs 5w-40 הבנתי מהם שזה שמן מצוין לשימוש יום יומי. אגב,אני מרבה לנסוע עם הרכב,וגומע איתו מידי יום מעל 100 ק"מ. השאל שלי היא האם אני יכול לערבב בין השניים ?
 13. יפה מאוד! שמעתי הרבה שבחים על הספייס סטאר מידידה שרכשה אחד כזה. בכל פעם שהיא רואה אותי היא נותנת לי דו"ח כמה זה רכב נוח וכמה הוא חוסך לה כסף ... שמח לשמוע שאתה מרוצה!
 14. Shezif

  סיאט מיי – הסיקור

  אפילו עברתי! במישור, בקטע שבין ראש העין לפתח תקווה על כביש 6. לא יודע ,אני מזין ליטרים... יש לך למעלה כפתור שעושה את ההמרה, אתה לא חייב להסתכל על זה כ-MPG יש לך שם אפשרות לראות KM/L פות"ש היה בעבודה וחזר וקלט יש פה פתאום שישה עמודים חחחח חברים קראתי פה את כל ההודעות , יהיו כאלה שיגידו שזה רכב קטן עם מנוע של קטנוע , יהיו כאלה שיסבירו שזאת חתיכת קניה. אני למדתי שהרבה פעמים אנשים שונים יכולים להתווכח על אותה האמת אבל הכל זה עניין של גישה ונקודת מבט. יהיה אחד שעבורו זאת תיהיה הקניה הכי טובה, יהיה אחד שפחות יתחבר וזה בסדר. אם אתם מביעים דעה תמיד עדיף שתביעו דעה עם נסיון של נהיגה ברכב , בסך הכל כל סיקור שהיה עליו היה מאוד חיובי... הרכב קיבל שבחים רבים. אבל שוב, יהיו כאלה שהתרגלו לרכבים עם 200 כ"ס ועבורם הוא לא יהיה שווה דבר.. הכל עניין של מה אתה מחפש ומה ההרגל איתו אתה מגיע.
×
×
 • תוכן חדש...