Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לאילת עם רכב מיני?

metalb
שימו לב! השרשור הזה בן 3722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת יותר חששתי לשאול פה את השאלה הזאת ולצאת מפגר חח

אבל בכל זאת רציתי ככה לשמוע מה יש לאנשים פה לומר...

תודה על התגובות

שתהיה לי נסיעה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב חדש\מטופל יעשה את הנסיעה הזאת, גם אם הוא בן שנה גם אם בן 20 וגם בן 40, תתחזק תיסע.

כמובן שצריך להזער לא לאמץ מאוד את הרכב, תן לו בקצב שהוא יכול וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה 1.4 ידני רפרנס 85 כוח 4 אנשים בוגרים בגאז מלא ומערכת אדיו שכוללת איטום ברכב (משקל).

הרכב עשה את זה בלי שום בעיה נסיעה ממוצעת 120-100.

מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שיסחוב אבל אל תצפה שיסחוב כמו אקורד..

דרך אגב פותח השירשור גם לך המנוע במיצובישי רועש? (אחותי קנתה לפני כמה חודשים והמנוע רועש ממש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כך

המנוע בספייס סטאר רועש

מתרגלים

מקסימום שומעים מוזיקה בווליום גבוה :)

יש לי בעיה שהרדיו נכבה לי לפעמים כשמתחשק לו... צריך ללכת ליבואן כנראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מבלבלים לו תמוח אני נסעית עם סיריון אוטומט האוטו צועק לאלוהים בעליות והייתי עם עוד שני אנשים והציוד היה באוטו השני {של המשפחה}

ברור שהוא לא יתקע או משהו אבל הוא מתאמץ בטירוף עד כדי שאתם מתחיל לפחד להיתקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שיש לך רכב חלש ואתה מנסה שיסע כמו חזק,תוריד רגל מהגז,תבין שאין לך גולף GTI ואתה תיראה שהרכב יסע בסדר גמור,אז אל תבלבל לנו את המוח מר בחור!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לפני כמה שנים נסענו עם המשפחה מפ"ת עד החרמון, טיול בצפון, ירידה לכנרת ומשם חזרה לפ"ת והרכב נסע ולא נתקע- והיה מדובר בלא אחרת מאשר...סיטרואן BX 1.6 אוטומט- אז כל רכב בערך יכול :) נכון שהיינו צריכים לתדלק הרבה לפני הסוזוקי בלנו שנסעה איתנו אבל הגענו וחזרנו והכל היה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הסיבה שמכוניות מיני מוכרות כרכבים עירוניים היא בגלל צריכת הדלק הנמוכה והמידות שמקלות על החניה וההתנהלות בעיר צפופה, לא בגלל שהם טובים רק לעיר ולא יכולים לנסוע בבין עירוני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מקום לגישה המבטלת מראש את עצם השאלה. הבעייה עם רכבי מיני עם מנוע שאינו חזק, היא המאמץ בעליות בדרך לאילת, במיוחד אם הוא עמוס בנועים וציוד. במקרה כזה, גם אם הרכב מטופל היטב כולל שמנים ונוזלים למיניהם, המנוע עלול להתחמם עד רמה שייאלץ אותה לעצור קצת בצד להתקרר. מנסיון.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מקום לגישה המבטלת מראש את עצם השאלה. הבעייה עם רכבי מיני עם מנוע שאינו חזק, היא המאמץ בעליות בדרך לאילת, במיוחד אם הוא עמוס בנועים וציוד. במקרה כזה, גם אם הרכב מטופל היטב כולל שמנים ונוזלים למיניהם, המנוע עלול להתחמם עד רמה שייאלץ אותה לעצור קצת בצד להתקרר. מנסיון.

לא נראה לי.

פסגות הרי אילת לא נמצאות ברשימת פסגות ההרים הגבוהות בתבל.

אין סיבה שרכב מיני שמתנייד יומיומית בהרי שוויץ, לא יתנייד פעם בשנה להרי אילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אין שאלות לגבי נסיעה לירושלים?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן היו גם שאלות על נסיעה לירושלים. בגדול - בולשיט. רכב מתוחזק היטב לא יתחמם גם בעליות וגם כשהוא עמוס ציוד, אלא אם יש בו בעיה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...