Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטרים הדריכו נהגת שאיבדה בלמים בכביש 6

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 3797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הבלמים לא היו עובדים בכלל, בלם היד לא מגיב, הגז תקוע עד הסוף והידית הילוכים תקועה על D, הייתי כמוצא אחרון סוגר סוויץ' תוך כדי נהיגה ומיד פותח אותו מבלי להתניע כדי למנוע את נעילת ההגה, ואז מאט עד שאני יורד לשוליים.

קרה לי מקרה עם פיאט אונו שאיבדתי בלמים בירידה של יקנעם למי שמכיר, לא נלחצתי ופשוט הרמתי בלם יד - הרכב עצר (עצר קצת בתוך הצומת + חריקת צמיגים ואנשים שמסתכלים, אבל עצר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קנתה מסוחר,סמכה עליו שהוא יעביר את הרכב טסט ו...

http://cars.walla.co.il/?w=/4700/2701016.

תמשיכו לקנות מסוחרים ותמשיכו לסמוך עליהם...נראה לאן תגיעו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה ראשונית שנערכה לרכב עולה כי דסקת הבילום בגלגל הקדמי-ימני השתחררה ממקומה וכתוצאה מכך נגרם כשל הבלימה. כתוצאה, הורה מנכ"ל משרד התחבורה לבחון את תהליך הרישוי של הרכב. (מקור וואלה)
רכב שנקנה מסוחר, דסקת בילום השתחררה:shock:

בקיצור רכב דפוק, הכי טוב יהיה לזרוק אותו לברזל ולקנות משהו נורמאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, איך דיסק הבלם יכול להשתחרר אם הגלגל מהודק?

הלא, אותם הברגים שמחזיקים את הגלגל, מחזיקים גם את הדיסק.

הגלגל, היה צריך להשתחרר לפני הדיסק ברמה כזו.

שהרכב, היה בלתי ניתן לניהוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו לקנות מסוחרים ותמשיכו לסמוך עליהם...נראה לאן תגיעו.

נתנו לך פתיון ואכלת אותו, אין מצב בעולם שכל המערכות כשלו.

הצביעו על כל בעיה אפשרית חוץ מהנהגת עצמה.

קנייה מסוחר לא פותרת את הלקוח מאחריות בבדיקת מצב הרכב,ביישור קו ובאחזקה שוטפת.

על אחת כמה וכמה כשרכב נקנה מסוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור הזוי. אפילו בקורקינט ממונע הסיכוי שכזה דבר יקרה הוא אפסי (שכל המערכות יתפגרו בעת ובעונה אחת).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסיפור הזה לא נראה לי בכלל.

נגיד שהיא התקשרה למשטרה והודיעה היא על כביש 6 בלי יכולת לעצור,

מה אמרו לה במוקד , "חכי אני אבדוק מי פנוי לידך" , "תמתיני יחזרו אלייך"

רעיון של מי היה להקליט בניידת ....

הסיפור מוזר ביותר.

הגברת התקשרה למוקד 100 והם עשו ועידה עם השוטרים בשטח ולכן השיחה מוקלטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהגת שאיבדה את הבלמים: "גיליתי שצינורות השמן ברכב חתוכים"

http://www.thepost.co.il/news/new.aspx?pn6Vq=E&0r9VQ=EILDK

ככל שיש יותר פרטים הסיפור פחות ברור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגברת התקשרה למוקד 100 והם עשו ועידה עם השוטרים בשטח ולכן השיחה מוקלטת.

אני בספק שהשיחה היתה מוקלטת ע"י המוקד שומעים שיש הקלטה ברורה של צד אחד ואילו הצד השני מוקלט כאילו מהרמקול של המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בעיון כל תגובה ותגובה בשרשור.

יש לי רק דבר אחד להגיד, הרמה הכללית של אוכלוסיית העולם בכלל ושל ישראל בפרט מידרדרת משנה לשנה בקצב מסחרר, אני כבר לא יודע אם להאשים את המצב הבטחוני, מדיני, כלכלי, מערכת החינוך, תוכניות הריאליטי או השד יודע מה! אני פשוט כל כך מאוכזב מהמצב הנ"ל.

לאנשים אין שום מוטיבציה להשתפרות ולמידה והכל נעשה מתוך ריקנות מוחלטת.

ההרגשה הזו מתייחסת לבערך 50 אחוז מהאוכלוסיה אך זה חלק שהולך וגדל בכל שנה עד שיחייב שינוי רציני לצורך שמירה על קיומנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הנושא פשוט מעצבן. בצבא לדוגמא, לא ייתנו לחייל שלא יודע לירות להיות קלע(אלא אם יש משהו שאני לא יודע עליו) כנ"ל לגבי שאר הדברים. מה לעזאזל נותנים לאנשים לנהוג כאשר אין להם מושג איך לתפעל רכב?

חשבה על הילדים בבית. עם טמטום כזה עדיף לא להתרבות.

יכולות להיות אלף סיבות לתקלה, מכל אחת מהן היא הייתה יכולה להיחלץ אלא אם עף לה הגלגל ובו זמנית התנתק ההגה מהמקום, ידית ההילוכים נשברה ונכנסה לה מסקרה לעיניים.

בקיצור, מצב מעצבן שמראה באופן עקיף את רמת האינטליגנציה של האנשים בארץ. (למי שלא הבין איך קישרתי בין השניים, אל תשאלו, אבל יש קשר)

כל הפרופוגנדה הזאת שעשו מהסיפור הזה גם מגוחכת. מהפריצה של הימ"מ להציל ילדה עשו פחות כותרות ורעש מאשר העניין הזה.

אגב, אין לי משהו נגד האישה הזאת אישית, אלא נגד אנשים שעונים על הקריטריונים שהיא עונה עליהם, בכלליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצבא לדוגמא, לא ייתנו לחייל שלא יודע לירות להיות קלע(אלא אם יש משהו שאני לא יודע עליו)

בולשיט, במחלקה שלי היה קלע שהצליח להחטיא גם מ-25 מטר :lol:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהאתרים מדווחים על בדיקה של מכון הטסט בו בוצע הטסט לפני כחודש ע"י הסוחר ממנו נרכש הרכב כיוון שנמצאו דיסקים שהתפרקו.

אחד האתרים מדווח על צינורות בלם חתוכים.

המעניין שהארוע החל מירידה מירושלים והמשטרה הפנתה את הנהגת לכביש 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הנושא פשוט מעצבן. בצבא לדוגמא, לא ייתנו לחייל שלא יודע לירות להיות קלע(אלא אם יש משהו שאני לא יודע עליו) כנ"ל לגבי שאר הדברים. מה לעזאזל נותנים לאנשים לנהוג כאשר אין להם מושג איך לתפעל רכב?

חשבה על הילדים בבית. עם טמטום כזה עדיף לא להתרבות.

וואלה, אז לפי התיאוריה שלך (שעשויה להיות בהחלט צודקת) - לכל הורה הדוגל באלימות מילולית (על אחת כמה וכמה פיזית) ובהכפשת הילדים שלו, אסור להיות הורה מלכתחילה. ולכל אדם שכל מה שהוא יודע לעשות כשהוא נכנס לפחית זה להתניע, לשלב ל D ושיש במקרה שתי דוושות והגה וצריך לעשות איתם משהו, לא לעלות על הכביש מלכתחילה.

השאלה היא - איך מזהים את זה ומונעים זאת מראש? קונדומים המוניים לכולם בסבסוד המדינה? סדרת בדיקות פסיכולוגיות לפני קבלת רשיונות נהיגה? רשיון להורות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, אז לפי התיאוריה שלך (שעשויה להיות בהחלט צודקת) - לכל הורה הדוגל באלימות מילולית (על אחת כמה וכמה פיזית) ובהכפשת הילדים שלו, אסור להיות הורה מלכתחילה. ולכל אדם שכל מה שהוא יודע לעשות כשהוא נכנס לפחית זה להתניע, לשלב ל D ושיש במקרה שתי דוושות והגה וצריך לעשות איתם משהו, לא לעלות על הכביש מלכתחילה.

השאלה היא - איך מזהים את זה ומונעים זאת מראש? קונדומים המוניים לכולם בסבסוד המדינה? סדרת בדיקות פסיכולוגיות לפני קבלת רשיונות נהיגה? רשיון להורות?

רק שתדע שבאיזהשהי מדינה באירופה מסבסדים קונדומים(משהו כמו דולר ל1000 או משהו), יש קומבינטורים שעושים מזה כסף בארץ:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...