Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטרים הדריכו נהגת שאיבדה בלמים בכביש 6

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 3797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואלה, אז לפי התיאוריה שלך (שעשויה להיות בהחלט צודקת) - לכל הורה הדוגל באלימות מילולית (על אחת כמה וכמה פיזית) ובהכפשת הילדים שלו, אסור להיות הורה מלכתחילה. ולכל אדם שכל מה שהוא יודע לעשות כשהוא נכנס לפחית זה להתניע, לשלב ל D ושיש במקרה שתי דוושות והגה וצריך לעשות איתם משהו, לא לעלות על הכביש מלכתחילה.

השאלה היא - איך מזהים את זה ומונעים זאת מראש? קונדומים המוניים לכולם בסבסוד המדינה? סדרת בדיקות פסיכולוגיות לפני קבלת רשיונות נהיגה? רשיון להורות?

בהתייחסות נטו לעניין הרשיון, אני בהחלט חושב שה "טסט" שעוברים בארץ צריך להכיל התחמקות ממכשולים, עצירות חירום, ושלל שאלות (לא תאוריתיות, אלא בעל פה ומעשית) על התנהגות במצבי חירום.

כל מה שלומדים בקורס נהיגה מתקדמת צריכים להעביר כחלק מתהליך קבלת הרשיון.

את כל הנ"ל המורה נהיגה צריך ללמד ומספר שיעורי הנהיגה הנדרשים צריך להיות ארוך יותר.

הדגש בקבלת הרשיון צריך להיות פחות על חוקי התנועה (שאותם בהחלט ניתן לוודא ע"י תאוריה שבה נדרשים לענות על אחוז גבוה מהשאלון נכון, נאמר אפשר להכשל רק בשאלה אחת) ויותר על צורת הנהיגה.

אם לא רוצים להפוך עולמות, אפשר לחלק את הטסט לשניים, טסט ראשון רגיל שדורש נהיגה עם מבוגר (נאמר תקופה של 2-3 חודשים), וטסט נוסף לקבלת רשיון קבוע, הטסט השני יהיה קשה יותר ועם דגש על הדברים החשובים יותר.

אבל אנחנו בישראל, אז אני סתם חולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^ :lol:

קרעת אותי. זה הגנים היהודיים בפעולה :lol:

כן, למי שלא יודע לעשות דבר מלבד ללחוץ על בלמים או גז ולהעביר לD או לP, אסור לעלות על ההגה. היגיון פשוט, לא חושב שיש מישהו שחולק עליי בעניין הזה. זה משעשע שאנשים מופתעים מכך ש70 אחוז מהנהגים בארץ ירדו מההגה אם באמת יתחילו לתת רישיונות נהיגה לאלה שבאמת מגיע להם. זה המצב לצערנו.

בגדול, ההרגשה במדינה היא שהכל פשוט הולך עם הזרם כל עוד יש מזל. ברגע שהמזל יגמר, יהיה פיצוץ במדינה(בצורת השמדה, אנרכיה או לא יודע מה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ :lol:

קרעת אותי. זה הגנים היהודיים בפעולה :lol:

כן, למי שלא יודע לעשות דבר מלבד ללחוץ על בלמים או גז ולהעביר לD או לP, אסור לעלות על ההגה. היגיון פשוט, לא חושב שיש מישהו שחולק עליי בעניין הזה. זה משעשע שאנשים מופתעים מכך ש70 אחוז מהנהגים בארץ ירדו מההגה אם באמת יתחילו לתת רישיונות נהיגה לאלה שבאמת מגיע להם. זה המצב לצערנו.

בגדול, ההרגשה במדינה היא שהכל פשוט הולך עם הזרם כל עוד יש מזל. ברגע שהמזל יגמר, יהיה פיצוץ במדינה(בצורת השמדה, אנרכיה או לא יודע מה)

הגברת עוד תתבע את כביש 6!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי היא בכלל היתה על קרוז קונטרול ,שברולט ויויאנט,ואז שלוחצים ברקס הקרוז קונטרול לא משתחרר,שוב זו רק השערה את זה בוחני התנועה יבחנו.כל הכבוד לשוטר שלא ויתר והציל את הנהגת והילדים,יישר כוח.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי היא בכלל היתה על קרוז קונטרול ,שברולט ויויאנט,ואז שלוחצים ברקס הקרוז קונטרול לא משתחרר,שוב זו רק השערה את זה בוחני התנועה יבחנו.כל הכבוד לשוטר שלא ויתר והציל את הנהגת והילדים,יישר כוח.

קרוז קונטרול בדייהולט ויואנט?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל המכוניות קרוז קונטרול מתבטל בלחיצה על דוושת הבלם.

ובחלקן (בזה אני פחות בטוח) גם בלחיצה על הגז.

מה שכן יכול להיות זה מיקרוסוויץ' דפוק בדוושת הבלם ואז יכול להיות מצב שהקרוז קונטרול לא התנתק.

וגם באפשרות הזו - נהגת שלא מסוגלת להבחין בין 'אין לי בלמים' לבין 'יש לי בלמים אבל האוטו מוסיף גז כל פעם שאני בולמת' ?

אני מניח שהמיקרוסוויץ' הזה זה אחד הדברים שנבדקו אחרי האירוע.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לראות את הראיון עם הנהגת הוירטואוזית - שילת דגנית נחום - שהצליחה לשמור על פאניקה רציפה ולא לבלום רכב במישור הארוך משער הגיא בואכה 70 ק"מ עד מחלף בקה בכביש 6 :

http://www.kooker.co.il/%D7%94%D7%A0%D7%94%D7%92%D7%AA-%D7%A9%D7%90%D7%99%D7%91%D7%93%D7%94-%D7%94%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%96%D7%A8%D7%AA-%D7%90%D7%AA-%D7%A8%D7%92%D7%A2%D7%99-%D7%94%D7%93%D7%A8/

מעיון בסרטון עלו לי מספר שאלות :

מעניין איך היא חזרה לנהוג בשברולט וויונט התקולה שלה . כל הכבוד שכבר הספיקו במוסך לתקן את : 1. הבלמים המתפרקים. 2.דוושת הגז התקועה. 3. בקרת השיוט הבלתי מתנתקת . 4. בלם היד שלא תפקד. 5. תיבת ההילוכים שנתקעה ב D ולא ניתן היה לדבריה להעבירה ל N .

חבל שאת הכשרון שלה לתפעול הסלולאר בזמן דהירה במהירות 130 קמ"ש היא לא תיעלה לתפעול פשוט של הרכב.

מעניין לראות בסרטון אם איזה רגל היא מתפעלת את דוושת הבלמים... חומר למחשבה.

ותמיהה נוספת - למה היא ממשיכה לנהג על הוויונט ולא קיבלה שלילה מיידית , היא מהווה פצצה מתקתקת על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לראות את הראיון עם הנהגת הוירטואוזית - שילת דגנית נחום - שהצליחה לשמור על פאניקה רציפה ולא לבלום רכב במישור הארוך משער הגיא בואכה 70 ק"מ עד מחלף בקה בכביש 6 :

http://www.kooker.co.il/%D7%94%D7%A0%D7%94%D7%92%D7%AA-%D7%A9%D7%90%D7%99%D7%91%D7%93%D7%94-%D7%94%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%96%D7%A8%D7%AA-%D7%90%D7%AA-%D7%A8%D7%92%D7%A2%D7%99-%D7%94%D7%93%D7%A8/

מעיון בסרטון עלו לי מספר שאלות :

מעניין איך היא חזרה לנהוג בשברולט וויונט התקולה שלה . כל הכבוד שכבר הספיקו במוסך לתקן את : 1. הבלמים המתפרקים. 2.דוושת הגז התקועה. 3. בקרת השיוט הבלתי מתנתקת . 4. בלם היד שלא תפקד. 5. תיבת ההילוכים שנתקעה ב D ולא ניתן היה לדבריה להעבירה ל N .

חבל שאת הכשרון שלה לתפעול הסלולאר בזמן דהירה במהירות 130 קמ"ש היא לא תיעלה לתפעול פשוט של הרכב.

מעניין לראות בסרטון אם איזה רגל היא מתפעלת את דוושת הבלמים... חומר למחשבה.

ותמיהה נוספת - למה היא ממשיכה לנהג על הוויונט ולא קיבלה שלילה מיידית , היא מהווה פצצה מתקתקת על הכביש.

רכב כזה לא אמור לעבור בדיקת כשרות נסיעה, לפני שמשחררים אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איזו בחינה של כל המקרה על ידי המשטרה? זאת אומרת, בכל זאת הנהגת פעלה פה בצורה שמסכנת חייה ואת חיי הסובבים אותה, בגלל אי יכולת שלה לתפעל את הרכב. האם ישאירו לה את הרישיון?

(כמובן שהכל שאלות רטוריות וכמובן שאף אחד לא יבחן כלום וישאירו לה את הרישיון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"דגנית נחום מודה לאלוקים על שחייה ניצלו"

אולי תלמדי איך פאקינג לתפעל את הרכב שלך ותודי לעצמך.

אולי תודי לשוטר שהבין שיש לו עסק עם %$@# והציל אותך מעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור מה שהיה לנו פה זה נהגת שברגע אחד

1) "התקלקלו לה הבלמים"

2) "נתקעה דוושת הגז"

3) "נתקע מוט ההילוכים על D"

ושוטר שבמקום להתעקש איתה בשיחה על פעולות פשוטות כמו

1) להוריד רגל מהגז

2) להעביר לניוטרל

3) להוריד הילוכים

בחר כמעט אוטומטית באפשרות של סצנה הולוודית..

אז תסלחו לי אבל - מי יותר טיפש ממי?

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...