Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST סטיישן .

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שצריכה להיות בעיה לאיילון מוטורס לפרסם מחירי מחירון של רכבים שהיא מוכרת, ממילא מדובר במחירים שמפורסמים באמצעותה ישירות ולצורך הענין גם את מחיר הפוקוס st הם פרסמו בפורום.

פרסום מתן הנחות ו/או הטבות זה כבר תלוי באיילון מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באופן טבעי, בפורום מכוניות מקבלים תחושה שיש עניין ענק ברכבים מהסוג הזה.

במציאות, היחס בין כמות הדיונים על הדגמים הלוהטים ועל מחירהם הוא ביחס הפוך לכמות שנמכרת בפועל.

ספציפית, כדוגמא, נמכרת ST אחת לכמה חודשים...

האם פרסום המחיר יקדם מכירות נוספות?

האם יש לו רלוונטיות כלשהי? הרי בכל מקרה, כל מכירה היא אירוע מיוחד וכנראה מקבלת מחיר "מיוחד".

בסופו של דבר מחירון מפורסם, במצב כזה הוא אילוז'יה. כאילו שנמכרות מכוניות במחיר הזה...הרי הוא ישתנה פעם אחר פעם בלי שימכרו מכוניות.

בהחלט אפשר להבין את אינטרס הקונים לבקש את השקיפות הזו, אשר מן הסתם עשויה להקל במו"מ שמבוצע כאשר יש 2 יבואנים (דלק ואיילון). אינטרס הפוך, של היבואנים - אין. בתאכל'ס, גם של מי שרכש כבר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניינים ישנה עוד פוקוס ST סטיישן בצבע שחור שאמורה להגיע.

הצעות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניינים ישנה עוד פוקוס ST סטיישן בצבע שחור שאמורה להגיע.

הצעות יתקבלו בברכה.

יאלה, אני מציע 120

Going once...

Going twice....

Sold!

ובנימה רצינית יותר- הצעות יתקבלו בברכה? לרגע חשבתי שקראתי הודעה של חבר פורום שלא מעוניין למכור אבל מגשש בשוק...

הייתי מצפה לקצת יותר מיבואן אמיתי, ובתור שחקן חדש בשוק ככלל, ויבואן מקביל שמנסה לבנות שם וסטאטוס של עסק רציני כפרט, כדאי לכם ״לשקול מילים״ - במיוחד במדיום כדוגמאת קארספורום (עם כל הרצון הטוב והתמיכה שלי לביסוס ״חברות״ בין הפורום לבין היבואנים...)

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי עושה פורומים ומוכר. ככה הוא מרוויח למחייה. אני בטוח שיש הרבה כאלה. לעשות אתר מכובד לא לוקח יותר משבוע שבועיים. לכן אני, אישית, מופתע, איך חברה רצינית חצי שנה יושבת ללא אתר אינטרנט..

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם אני תוהה מדוע אין מחיר רשמי לכל דגם ולכל תוספת.

במידה ויש מחיר, מקובל לרשום שישנן הטבות במחיר/אבזור/מימון וכו' במעמד הסגירה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין מחיר רשמי ואחיד ומכיוון שהביד הגבוה ביותר שקיבלתם עומד על 120 אלש"ח, אני מעלה ל145K.

ומזכיר- צבע לבן ג'אנט שחור.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת בזמנו שאתה לוקח ב-185-190 אלף את רמת האבזור הבינונית בגרסת האצ'בק.

פה הביאו לך גרסה יותר מאובזרת + סטיישן במחיר הזה +- והתקפלת בטענה שאין סאנרוף..

עזוב אתה לא רציני :wink:

בשעה טובה הפוקוס של חבר שלי עלתה על הכביש היום,אני כרגע בחו״ל אם תרצו תמונות שאני אחזור אני אצלם לכם קצת.

מיכה, תגיד לחבר שלך שיבוא איתנו לטיול בשבת, שילמד להכיר קצת את האוטו ולקבל קצת בראש...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...