Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק בקיה פיקנטו - תמונת מצב.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 3921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להשיג יותר טוב מהצהרת יצרן במחשב דרך, לא שובר שום שיא גינס. :lol:

זה כמובן היה בהומור. אין מצב בעולם שאנשים ישפרו את נתוני היצרן ב-35%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה מצליח להוציא 24 ק"מ/ ליטר בסקודה (35% יותר טוב מהיצרן!), אתה בדרך לשבירת שיא גינס.

לא אמרתי שאני מאמין ל24/ליטר של המחשב אבל אחרי שבדקתי את הסטייה שלו באיזור ה 10 לק''מ לליטר והבנתי את גודל הסטייה וחשבתי האם הסטייה גדלה לממדים כאלה שיש הפרש של 7-8 ק''מ לליטר, אבדוק בהזדמנות שתהייה לי נסיעה ארוכה.

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק זה טוב ויפה השאלה האמיתית היא מה יקרה לרכב כשיגיע ל100 אלף קילומטר וצפונה.

סלח לי, אבל אני לא סומך על המנוע 3 בוכנות הזה. (בטח לא בנסועה גבוהה).

הלוואי שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני מתנייד עם פיקנטו שקיבלתי מהביטוח.

הרכב רחוק להגיע לצריכה של 1:20.

הוא עגלה ובלתי נסבל לנסוע איתו בצורה ״רגועה ״ כי אז זמן התאוצה שלך למהירות בינונית של 80 קמש נראת כמו נצח ואתה מעכב את התנועה.

בעליות בכלל אין על מה לדבר ומחט הדלק עטשה צניחה חופשית. כמובן שאין מה לצפות ממנה ליותר מידי מלכתחילה כי היא לא בנויה לזה.

במהירויות נמוכות בלבד היא מרגישה די זריזה וכייף להגיע איתה לחניות, מאז שקיבלתי אותה אני לא דואג מחניה.

סהכ רכב סביר לא יותר מזה.

נקודה לציון, התא מטען מספיק ל 4-3 אבטיחים

עגלה של תינוק לא נכנסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני מתנייד עם פיקנטו שקיבלתי מהביטוח.

הרכב רחוק להגיע לצריכה של 1:20.

הוא עגלה ובלתי נסבל לנסוע איתו בצורה ״רגועה ״ כי אז זמן התאוצה שלך למהירות בינונית של 80 קמש נראת כמו נצח ואתה מעכב את התנועה.

בעליות בכלל אין על מה לדבר ומחט הדלק עטשה צניחה חופשית. כמובן שאין מה לצפות ממנה ליותר מידי מלכתחילה כי היא לא בנויה לזה.

במהירויות נמוכות בלבד היא מרגישה די זריזה וכייף להגיע איתה לחניות, מאז שקיבלתי אותה אני לא דואג מחניה.

סהכ רכב סביר לא יותר מזה.

נקודה לציון, התא מטען מספיק ל 4-3 אבטיחים

עגלה של תינוק לא נכנסת.

ידני או אוטומט? האוטומט הוא כשלון גדול מבחינת דלק לפי מה ששמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה בילבולי מוח, אנשים דורסים את הדוושה ומתלוננים שהצריכה גבוהה, בסיריון בדקתי את המחשב והוא היה מספיק מדוייק שלא צריך לספור דרך התחנות דלק, ויצא לי 4.9 ל100 בבינעירוני(יצרן טוען 5), בסקודה היצרן אומר 17.2 בינעירוני, המחשב נבדק ונמצא שהוא מחרטט כ 2-3 ק''מ ובנסיעה בינעירונית ואם ממש להתאמץ אני יכול להגיע ל-24 ק''מ לליטר לך תבין מה כול אחד מזיין במוח.

נכון מאוד,צורת הנהיגה שלך תואמת את צריכת הדלק, ויש אנשים שחושבים שאם הם ייקנו את הרכב עם צריכת הדלק הנמוכה ביותר וייטחנו את הדוושה אז הם טועים ...

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטומט לא להיט בצריכת הדלק, חבר עם ריו כמו שלי אבל אוטומטית מדווח על צריכת דלק מאוד גרועה, בזמן שאני עומד על 1:14/15, הוא על 1:10 בערך.

אנשים שואלים אותי איך הריו כי אני קניתי אחת. אני מספר להם הכל על האוטו, ואומר להם במפורש שזה הדגם הידני, ושהאוטומט ממש לא חסכוני בדלק.

ואז הם הולכים וקונים את האוטומט. כי לאבזר אותו קומפלט עולה רק 1600 ש"ח אקסטרא. :roll:

אולי הם חושבים שאני משווה צריכה של אוטומט לצריכה של ידני, וחושב שזה גרוע בהשוואה. ואז הם באים אליי בטענות שזה רכב זללן ושאני גרמתי להם לקנות חרא של אוטו. :x

קרה לי כבר פעמיים. :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטומט לא להיט בצריכת הדלק, חבר עם ריו כמו שלי אבל אוטומטית מדווח על צריכת דלק מאוד גרועה, בזמן שאני עומד על 1:14/15, הוא על 1:10 בערך.

חבר שלך לא יודע לנהוג ו/או שהוא נוהג בעיקר בעיר בתנאים קשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלך לא יודע לנהוג ו/או שהוא נוהג בעיקר בעיר בתנאים קשים.

אז זהו חבר, שגם פה בפורום יש אנשים עם ריו ידנית, וגם אוטומט, ומי שעם אוטומט דיווח על צריכת דלק גבוהה, תעשה חיפוש ותמצא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומט? האוטומט הוא כשלון גדול מבחינת דלק לפי מה ששמעתי.

האוטומט אכן כישלון, בעלי קיה מהדגם הנ''ל אפילו התאחדו לתביעה ייצוגית מול חברת קיה על הצגת נתונים שקריים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי שאעשה, עשיתי בדיקה.

במקטע הבין עירוני החלק, השגתי צריכה של 4.6 על המחשב!!! (ממוצע לאורך כל הקטע) אחרי תיקון הסטייה זה 5. 20 קילומטר לליטר. :-D

בנסיעה קצת פחות רגועה בדרך חזרה, השגתי נתון של 4.9. 5.3 באמת. לא כזה נורא.

אז גם הריו לא כזאת רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איזו משמעות יש לצריכת דלק על פי מחשב הדרך בכביש מהיר ובמהירות קבועה.

על פי זה, הפיז'ו 3008 1.6THP אוט' שלי חסכונית כמעט כמו פיקנטו כי היא מציגה נתון של 1:18.5...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...