Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק בקיה פיקנטו - תמונת מצב.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 3912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ממש סוחט,זה ישמע דבילי אולי לכמה,אבל אני נוסע עד שהמנורה נדלקת.

אין שום דבר דבילי בלנסוע עד שהמנורה נדלקת. דבילי זה לנסוע עד שהמחוג מגיע ל E / 0.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזבו מחשב דרך, זו לא בדיקה.

מעניין מה תהיה התוצאה "בשטח" כשתתדלק ותראה כמה ליטרים צרכת על הק"מ שעברת.

+1

בכל אופן, אני מבין שנפח מיכל הדלק בפיקנטו הוא 35 ליטר?

אז בכל מקרה אמורה להתקבל תוצאה של לא מפחות מ-1:15 כמו שאני מבין.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, המחשב דרך מזייף ב0.4 לטובתו. זאת אומרת צריכה אמיתית של 6.0. (הכוונה לחישוב של חשבונית תדלוק. קילומטרים חלקי ליטרים)

עם רכב זהה, ריו 1.2 ליטר ידני, לא ראיתי זיוף של 0.4 לטובת המחשב. יתרה מכך, אתה חושב שלהמשאבות של תחנות הדלק אין סטייה? אפילו בחוק מותרת להם סטייה מסויימת. עוד יותר מכך, על מנת לבצע בדיקה מדוייקת, אתה צריך ממש לתדלק באותה המשאבה, אותה הפייה, אחרת יש לך עוד הטיות. בקיצור - אין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמיים...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי (ריו ידנית) המחשב אופימי אבל לא מידי.. בדר"כ יוצא לי לפי המחשב כ 17 ק"מ/ל כשבפועל התוצאה 16 וקצת..

וכל זה בנסיעה הררית עם מזגן.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. עכשיו אני ממש מתחרט שלא קניתי פיקנטו במקום. :-(

לי יש קיה ריו ידנית, 1.2. (ראה חתימה)

ריו הרבה יותר רכב פיקנטו מכל בחינה. ההבדל בין צריכת דלק 1:16 ל-1:20 זה אולי 100 שקל בנסועה סבירה. האובססיה על צריכת דלק קצת מגוכחת כי אתה מפסיד עשרות אלפי שקלים בשנה על ירידת ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח שלכם פה מתייחס על נסיעה בכבישים בינעירוניים, וזה לא חוכמה.

הפיאט שלי כרגע בנסיעה מחיפה לת"א, עם קצת הרבצות בבית אורן, חמישה אנשים ברכב ומזגן, עשתה 14 ק"מ לליטר.

ה-107 שהייתה לי, בנסיעה לאילת עם האישה עם ציוד מזגן, ונסיעה שלא יורדת מה-110, עשתה 20 ק"מ לליטר.

החוכמה היא לעשות צריכה ממוצעת.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה בינעירונית זה הדבר הכי פחות מעניין, מכיוון שרוב אוכלוסיית המדינה גרה בעיר.

בוא נראה אותך משיג צריכה של 1:15 בתוך העיר, או צריכה של 1:13 כשאתה גר במקומות הרריים ועירונים (כמוני למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה בינעירונית זה הדבר הכי פחות מעניין, מכיוון שרוב אוכלוסיית המדינה גרה בעיר.

בוא נראה אותך משיג צריכה של 1:15 בתוך העיר, או צריכה של 1:13 כשאתה גר במקומות הרריים ועירונים (כמוני למשל).

אני גר במעלה אדומים ועובד בירושלים

אני משיג 12.5-13 לליטר במיכלים עירוניים בלבד בפיקנטו ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יותר טוב ממוצעת של 1/6 :-D

ממעלה אדומים יש לך עלייה של איזה קילומטר ומנוע של ליטר יתאמץ שם,מאוד ככה ש 1/13 זה לא רע.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם רכב זהה, ריו 1.2 ליטר ידני, לא ראיתי זיוף של 0.4 לטובת המחשב. יתרה מכך, אתה חושב שלהמשאבות של תחנות הדלק אין סטייה? אפילו בחוק מותרת להם סטייה מסויימת. עוד יותר מכך, על מנת לבצע בדיקה מדוייקת, אתה צריך ממש לתדלק באותה המשאבה, אותה הפייה, אחרת יש לך עוד הטיות. בקיצור - אין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמיים...

אני מניח שהסטייה במשאבות תמיד לטובת התחנה? :roll:

התוצאה של זיוף ב0.4 היה בין כמה וכמה תחנות. הייתה תקופה שהייתי ממש מתדלק באותה התחנה באותה המשאבה בלי לשים לב אפילו, כי שם הייתה ההנחה הכי טובה וזאת תמיד הייתה המשאבה הראשונה במסלול הזה. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה בילבולי מוח, אנשים דורסים את הדוושה ומתלוננים שהצריכה גבוהה, בסיריון בדקתי את המחשב והוא היה מספיק מדוייק שלא צריך לספור דרך התחנות דלק, ויצא לי 4.9 ל100 בבינעירוני(יצרן טוען 5), בסקודה היצרן אומר 17.2 בינעירוני, המחשב נבדק ונמצא שהוא מחרטט כ 2-3 ק''מ ובנסיעה בינעירונית ואם ממש להתאמץ אני יכול להגיע ל-24 ק''מ לליטר לך תבין מה כול אחד מזיין במוח.

אם אתה מצליח להוציא 24 ק"מ/ ליטר בסקודה (35% יותר טוב מהיצרן!), אתה בדרך לשבירת שיא גינס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירוני - יצרן האוטו לא מודד את הצריכה שלו בעזרת מחשב הדרך של האוטו. :-D

מחשב הדרך פשוט לא מדוייק. אין מה לעשות. חשוב גם לזכור שאנחנו גרים במדינה מלאה ברמאים, אז קשה לדעת אם המשאבה באמת נתנה לך 30 ליטר או 29 ליטר. אבל זה כבר בקטנה.

להשיג יותר טוב מהצהרת יצרן במחשב דרך, לא שובר שום שיא גינס. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה שמרבית המשאבות מדייקות (לרוב אני מתדלק בתוך העיר ולא בדרכים מהירות, כך שתדירות המתדלקים גבוהה ולא אמור להצטבר יותר מדי אוויר במערכת) - בכל פעם שנדלקת לי הנורה אני נכנס לתדלק ונכנסים 37 ליטרים למיכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי עם היאריס ספורט 2003 הצריכה (90% עיר 10% בינעירוני) ליטר ל14 נקודה משהו... (עיר ללא עליות כלל).

מחוץ לעיר תמיד מעל 17 במהירות חוקית +.

במקרה יצא לי לנסוע אתמול במהירות שבין 85-95 המחשב דרך הראה 21.6 (לא שאני מאמין) , נראה מה יהיה בתדלוק הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...