Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל הכבוד למפכ"ל המשטרה

sk
שימו לב! השרשור הזה בן 7115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי עדכון קטן בנושא...

זוכרים שהייתה פשיטה על אימון ראלי שהיה בארץ? שכל המכוניות היו תחת אישורים בינלאומיים אבל כולם נעצרו ועוכבו?

אז מר גז הזה הוא הקצין שיזם את הפשיטה ההיא :wink:

מגיע לו

שיחזור לסיור בעזרת השם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי עדכון קטן בנושא...

זוכרים שהייתה פשיטה על אימון ראלי שהיה בארץ? שכל המכוניות היו תחת אישורים בינלאומיים אבל כולם נעצרו ועוכבו?

אז מר גז הזה הוא הקצין שיזם את הפשיטה ההיא :wink:

יש מצב,זה גם היה בדרום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

החזרת השרשור להתחלה עקב כמה כתבות מעניינות במגזין אוטו החדש(נובמבר)

שימו לב עמוד ראשון,30 ו-32,באחד מהם יש כמה נתונים לגבי צורת האכיפה של המפכ"ל יחד עם אחוז הסטיה של המד ברכב...

מעניין(כמו תמיד בכתבות אלו במגזין)

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד זה טוב מאד. אותו שוטר שנתפס במהירות גבוהה הוא אחד האנשים שאחראים על ביצוע המדיניות של תפיסת נהגים במהירות גבוהה מהמותרת בחוק. הרי היינו אומרים שזו שחיתות או צביעות אם אותו שוטר לא היה משלם קנס או מאבד את רשיונו. וכך אני בטוח כל אחד מאיתנו, כשאנחנו רואים שוטר עוקף אותנו בכביש במהירות גבוהה מן המותר אנחנו לעיתים מתעצבנים, אומרים שזה לא בסדר.

ולכן, מן הראוי שהשוטר צריך להיות שווה בין שווים לשלם את המחיר. וכאן אנחנו מגיעים לשאלת המחיר. אותו שוטר היה צריך לשלם לדעתי בכך שהיו פוסלים לו את הרשיון והיו עורכים לו משפט בבית דין לתעבורה כמו כל אזרח אחר.

מצד שני זה מוגזם. השוטר המדובר הגיע לדרגה גבוהה במהלך שנות שירות רבות למשטרה ולמדינה. מי הוא לעזאזל אותו מפכ"ל שמרצף עשרות שנים של שירות ועבודה בהשפלה ובמוחלטות בגלל מהירות העולה על המהירות המותרת בחוק. המפכ"ל עם כל הכבוד הגזים. אני לא יודע אם הייתה פה סגירת חשבונות או משהו שקשור בזה. אבל מהירות גבוהה מהמותר בחוק (שחלק מאיתנו מצדיקים אותה פה) היא בשום פנים ואופן לא עילה לסיום קריירה של אדם, בטח לא של שוטר בדרגה כה גבוהה.

קשה לי להאמין בכל זאת שזאת הייתה הסיבה היחידה שגרמה לצעד קיצוני זה. רב הנסתר על הגלוי כפי שאני חושב.

אז מצד אחד, אדוני המפכ"ל- כל הכבוד!!! ומצד שני תתבייש!!!

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים הסתובב לכם הראש קצת תבינו :

מהירות מרבית בכביש בין עירוני = 90 . (נקודה)

זה ממש לא מעניין אותי או את המפכ"ל מה אתם חושבים על זה , זה מדינת חוק

וככה צריך להתנהג , המפקד הזה שעצרו אותו צריך לשמש כדוגמא לכל עמישראל

ולא לעבור את ה-90 כמו שהוא נותן קנסות לאנשים שעברו את ה-90 הוא גם

צריך לקבל קנס ואף להתייחס אליו בחומרה יתרה משום שהוא שוטר.

מפכ"ל לא צריך להתבייש בכלום על מה שהוא עשה סוף סוף מישהו עם ביצים

במדינה הזאת !!

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...