Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל הכבוד למפכ"ל המשטרה

sk
שימו לב! השרשור הזה בן 7115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה דיי ברור שהוא רק חיפש על מה להדיח אותו. הדחה זה דבר חמור מאוד. במקרים כאלו מקסימום מסתפקים בנזיפה או משהו...

בכל אופן, מוזר שהוא נסע רק 140... אפשר שם הרבה יותר.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכל עניין של דוגמא אישית. מצפים מקצין בכיר במתנ"א להתנהגות שונה משמצפים מנהג ממוצע. והתגובה לפאקים מצידו חמורה בהתאם.

זה בדיוק כמו התגובה שתהיה לתפיסה של שופט בגניבה של ממתק מקיוסק. לאזרח ממוצע אפילו לא יפתחו חקירה בנושא, אבל שופט יודח.

או כמו התגובה אם נציב מס הכנסה יתפס מעלים מס, אם מנהל בקארזפורום ייתפס נוהג במאזדה ליסינג, אם קצין בכיר במג"ב יתפס מבריח פועלים מהשטחים, אם השר לבטחון פנים יתפס... טוב. עזבו את הדוגמא האחרונה.

בכל מקרה, ממנהל בכיר במערכת שאמונה על אכיפת כללים מסויימים מצפים לשמור על הכללים האלו בהקפדה יתרה. אפילו אם מדובר בזוטות ובמראית עין, הוא צריך להיות ללא רבב.

אז יאללה. שיזיינו אותו. אם יש מישהו לתעב, זה לא את הגניחטים שיושבים יום שלם בשמש על השוליים עם ממל"ז ותופסים נהגים תמורת 4000 ש"ח לחודש. צריך להאשים רק את בכירי מתנ"א שסדר העדיפויות שהם בעיקר אחראים לקביעתו, הוא שמוביל להתמקדות באכיפת מהירות דווקא בכבישים בטוחים לנהיגה מהירה, ובהתעלמות מאכיפת עבירות מסוכנות במקומות מסוכנים.

מבחינתי, שייקח הרבה מאס פיחטובה, ייכנס לכלא לכמה לילות ויקבל את מה שמגיע לו. ומגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתם את הפואטנה שבכל הסיפור הזה... וזה נורא נורע (שגיאת הכתיב במקור) עצוב.

אני מניח שיש פה כמה חברי פורום שבעברם נתפסו על עבירת מהירות (עזבו כרגע אם זה היה על 20, 30 או 40 קמ"ש), שאלה לי אליכם:

עשו לכם הנחה ושחררו אותכם לדרכם כאילו כלום לא קרה?!

( :shock: למה השתיקה הזו בקהל?)

אסור שיווצר מצב ששוטר (וחמור מכך - מפקדת משטרת התנועה, שאמור להיות דוגמא ומתעסק עם עבירות תנועה בחלק לא מבוטל מסדר היום שלו) שאיננו בתפקיד ינצל את דרגתו ומעמדות.

אסור לנו לשתוק ולעבור לסדר היום כאשר אנחנו רואים אוקטיבה/לאנטיס משטרתית מפעילה צופר כדי לפנות דרך ולאחר שעברה את הצומת היא ממשיכה בדרכה כרגיל!

אסור לנו לשתוק אסור לנו לשתוק ולעבור לסדר היום כשאנחנו רואים שוטרים/מתנדבים חושבים שהם חיים באיזה מרדף ויוצאים בפרפור (לא פרפור של איבוד אחיזה ביום חם או סתם כי תנאי הדרך משובשים פשוטו כמשמעותו - פרפור! :shock:) מרמזור ומסכנים את הולכי הדרך והמכוניות שלידם.

אסור לשתוק!

ואם אף אחד לא מטפל בזה, אז עדיף שמר קראדי (ישתבח שמו - אולי הוא ינענע את המשטרה ויחזיר אותה לפרופורציות הנכונות לה) ינהל מרדף אזרחי ויעניש את השוטר למען "יראו ויראו".

אם אין לך סיבה למהר או שאתה לא מוחש לזירת אירוע בתפקיד - אסור לך לצפצף על החוק שאותו את אוכף, אדוני השוטר!

אסור לנו לראות את המשטרה מצפצפת על החוק, כי בסוף נגיע למצב שבה שוטרים יתנהגו כמו במזרח אירופה (ומי שהיה שם יודע איך השוטרים "אוכפים" את הכסף... סליחה, חוק לידיים שלהם...)

בתקווה שמר קראדי ימשיך בתפיסת שוטריו בתפקוד לא הולם,

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנהל בקארזפורום ייתפס נוהג במאזדה ליסינג, אם השר לבטחון פנים יתפס... טוב. עזבו את הדוגמא האחרונה.

מנהל ב-CF נוהג במאזדה ליסינג? זה החטא האולטימטיבי... הוא צריך להחסם במיידי ושכל זכויותיו כמנהל ישללו ממנו (הוצאות אחזקת רכב, חופשה בארץ כולל מסאז' שוודי, תלושי שי לחגים, טיפול יופי לאישה, טיול לחו"ל פעם בשנה כולל נהיגה במיטב מסלולי אירופה על מכוניות על וכולי).

בנוגע לשר לבטחון פנים - באמת עזוב, מה כבר הסיכוי שדבר כזה יקרה? :-P

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שמגיע לו לחטוף, והוא צריך לשמור על כל הכללים יותקר מאחרים, אבל הרי מי כאן חושב שנסיעה בכביש 6 במהירות של 140 היא מסוכנת? נכון שהוא ביצע עבירה, אבל לפי דעתי עדיין זאת לא עבירה שצריכה לגרור עונש כזה, אם הוא היה עושה את זה בעיר, אז כן, אבל בכביש כזה שלא ממש מלא במכוניות, לפי דעתי המפכ"ל רוצה להראות שהוא כביכול מקפיד על הכללים, וחיפש להראות את זה למישהו.

דרך אגב כמו שאמרו, מגיע לזה שחטף לחטוף, אבל בגלל מדיניות האכיפה שלהם, לא בגלל העבירה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן מספר תגובות שלא ציפיתי לראות.

אני השבוע שמעתי על אחד שנתפס נוהג במהירות ובמקרה אותו שוטר שתפס אותו הוא חבר טוב של אבא שלו.

תפיחה על הכתף, "מסור ד"ש לאבא", והנהג נוסע לשלום למרות שביצע עבירת תנועה.

כל המדינה הזאת מושחטת/מקובמנת וכו', אבל בכבישים לא עושים הנחות.

-אנחנו מתעצבנים שאנשים מופרעים משתוללים ונוהגים במהירות יתרה ובכך מסכנים גם אותנו.

-אנחנו מתעצבנים ששוטרים שעומדים בפקק מפעילים את האורות הכחולים היפים שלהם ומרשים לעצמם לנסוע על השוליים ולעקוף את כל שומרי החוק שממתינים בסבלנות ("עלק בתפקיד" אומרים אחר-כך).

-וכנ"ל לגבי שאר הדברים שלשוטרים מותר (ומה שהם חושבים שמותר להם גם אם זה אסור)

דין פרוטה כדין מאה

שיהיה עבריין בצורה אחרת אבל שייצג את תפקידו הבכיר בכבוד וייפעל ע"מ שנוכל לחיות בשקט בכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם זה היה מזיז למפכ"ל אם לא היו עיתונאים מסביב.

זה ששוטרים נוסעים יותר מהר מאלה שהם תופסים זה לא חדש, וגם שהם נוסעים עם צ'קלקה באור אדום שלא לצורך.

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שמגיע לו לחטוף, והוא צריך לשמור על כל הכללים יותקר מאחרים, אבל הרי מי כאן חושב שנסיעה בכביש 6 במהירות של 140 היא מסוכנת? אותו קצין חייב לדעת שכמו שנסיעה במהירות מופרזת מסוכנת לרישיון ולכיס שלך - ככה היא מסכנת את התפקיד שלו נכון שהוא ביצע עבירה, אבל לפי דעתי עדיין זאת לא עבירה שצריכה לגרור עונש כזה, אם הוא היה עושה את זה בעיר, אז כן, אבל בכביש כזה שלא ממש מלא במכוניות, לפי דעתי המפכ"ל רוצה להראות שהוא כביכול מקפיד על הכללים, וחיפש להראות את זה למישהו. "שיראה" לו את זה כמה שיותר מוקדם. ככל שיקדים - מה טוב. המשטרה שלנו מושחתת ומסואבת עם שוטרי שיכורי-כוח ואסור לתת לזה יד ולרחם על אותם דרדסים (לא עושה הכללה)

אגב, בין הוצאות אחזקת רכב למנהלי CF ישנו גם סקטור מסוים שמעניק למקבלו מעמד של VIP במוסכי "לובינסקי", נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר וואנדורה, ש"יראה" לו, בסדר, אולי ככה אחרים לא יעשו, אבל עדיין לפי דעתי זה לא מוצדק שהעיפו אותו מהתפקיד בגלל זה, כלומר אני אכעס אם יעשו לי את זה (למשל קנס על מהירות של 140 קמ"ש בכביש 6) ואחשוב שזה לא הוגן, ואני בטוח שגם אתה, ככה שאם עושים לאחרים את זה, איך אפשר להגיד שזה מוצדק מבחינתנו.

אני עדיין חושב שאם מגיע לזה שנתפס לחטוף זה רק בגלל מדיניות האכיפה שהוא משליט אבל לא בגלל העבירה עצמה שהוא ביצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהל ב-CF נוהג במאזדה ליסינג? זה החטא האולטימטיבי... הוא צריך להחסם במיידי ושכל זכויותיו כמנהל ישללו ממנו (הוצאות אחזקת רכב, חופשה בארץ כולל מסאז' שוודי, תלושי שי לחגים, טיפול יופי לאישה, טיול לחו"ל פעם בשנה כולל נהיגה במיטב מסלולי אירופה על מכוניות על וכולי).

בנוגע לשר לבטחון פנים - באמת עזוב, מה כבר הסיכוי שדבר כזה יקרה? :-P

רוני

שכחת הורדה משמעותית של המע"מ על רכב חדש ושטיפה שבועית פנים וחוץ:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר וואנדורה, ש"יראה" לו, בסדר, אולי ככה אחרים לא יעשו, אבל עדיין לפי דעתי זה לא מוצדק שהעיפו אותו מהתפקיד בגלל זה, כלומר אני אכעס אם יעשו לי את זה (למשל קנס על מהירות של 140 קמ"ש בכביש 6) ואחשוב שזה לא הוגן, ואני בטוח שגם אתה, ככה שאם עושים לאחרים את זה, איך אפשר להגיד שזה מוצדק מבחינתנו.

מה לעשות, בכל תחנה אחרת בחיים אנו נתקלים במצב שבו נטפלים למישהו ונגדו פועלים ביד קשה.

זה קורה בביה"ס, בתיכון, בצבא (בעיקר בצבא) וגם במקום העבודה.

אותו "קורבן" נאלץ לשאת באחריות על המעשים שביצע וגם לשמש מעיין דוגמא ואזהרה לאלה שפועלים/מתכוונים לפעול באותו דפוס התנהגות.

נכון, זה לא פייר (במיוחד אם אנחנו נופלים להיות אותו קורבן) אבל זהו הרגלו של עולם... ובת'כלס? בכל פעם שנתקלתי במצב כזה - השיטה הזו הוכיחה את עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסתם את כל הנק' כאן

זה לא סגירת חשבונות ולא כלום

ואני יצמד למישפט נורא יפה שאני מכיר: נאה דורש נאה מקיים

איך הם מצפים מאיתנו לינסוע נכון כשמי שאמור לאכוף אותנו נוסע במהירות מופרזת

אני יכול גם להביא לכך דוג' (אולי לא מעולם הרכב אבל נירא לי שיש לכם היגיון בריא מספפיק כדי להבין):

כאשר אדם חילוני חוטא, אז זהו חטא אחד מיני רבים, וזה כבר לא משנה והוא יקבל את העונש המגיע לו.

אבל כאשר רב הקהילה חוטא הוא אמור לקבל עונש של פי שתיים ופי שלוש מחומרתו כי הוא ''סוחב'' אחריו קהילה שלמה.

אז אם לרב הקהילה מותר לחטוא בחטאים האלו אז לשאר הקהילה מותר

לפי דעתי סוף סוף יש לנו מפכ''ל טוב במישטרה שלא משנה לו אם אתה נוסע או מפקד

מה שמעניין אותי בכל הסיפור הזה

זה אם ה''עבריין'' קיבל דו''ח ונק'

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתלהב בכלל מזה שהורידו קצין משטרה בגלל מהירות..ועוד על 140 קמ"ש בכביש 6, למי אכפת? הוא לא סיכן אף אחד.

הענשת קצינים על עבירות תנועה בסיסיות יותר כמו דיבור בסלולרי, אי חגורת חגורה, פרסה במקום אסור, חניה על המדרכה או תוך כדי הפרעה לתנועה/נכה וכו'. אלו דברים חשובים יותר.

:mm_yeah:

כל מילה בסלע ואין לי מה להוסיף !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת על הכבוד למפכ"ל על האומץ שדרוש בכדי להדיח מפקד בכיר במשטרה בגלל עבירת תנועה

אולי סופסוף לא נראה יותר נידות שעוצרים אותנו על מהירות ואחרי שניה עוקפים אותנו במהירות מופרזת

עתה יש לאמתין ולראות כמה הארתעה של המפכ"ל הצליחה להשפיע על השוטרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עדכון קטן בנושא...

זוכרים שהייתה פשיטה על אימון ראלי שהיה בארץ? שכל המכוניות היו תחת אישורים בינלאומיים אבל כולם נעצרו ועוכבו?

אז מר גז הזה הוא הקצין שיזם את הפשיטה ההיא :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...