Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל הכבוד למפכ"ל המשטרה

sk
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת כל הכבוד, ומאוד מאוד מפתיע, יש לציין. אם כי מצד שני, קצת יומרני מצידנו להתלהב מזה. סה"כ אנחנו אלו שטוענים ש-140 בכביש כזה זה באמת לא נורא...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כל הכבוד, ומאוד מאוד מפתיע, יש לציין. אם כי מצד שני, קצת יומרני מצידנו להתלהב מזה. סה"כ אנחנו אלו שטוענים ש-140 בכביש כזה זה באמת לא נורא...

רוני

נקודות למחשב...

דבר אחד לא ברור,זה לא אותו אחד שאמר שייתן פרופורציות בנוגע לאכיפת המהירות?

ואיך בדיוק הוא אכף אותו אם זה היה תוך כדי עקיפה?:roll:

עוד דבר,מה בנוגע לרשיונו של "העבריין הגדול"?

כידוע לי 140 בכביש 6 זה 30 מעל המותר,מה שלא תמיד גורר שלילה...אני צודק,לא?

צביקה

הוספה...

אם המפכ"ל ידע על כמה המפקד נסע תוך כדי עקיפה סימן שהם היו צמודים מה שאומר שהמפכ"ל גם לא נסע כחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האוטו שהוא החרים הוא שלח לשוטרי הסיור-הרבה יותר אפקטיבי מאשר רכב מושבת עם שלט "הרכב הושבת עקב אי ציות לחוק" כמו בצבא :-P

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא תפס את מפקד משטרת התנועה בדרום נוסע במהירות, והדיח אותו

כל הכבוד!

זה מעורר חיוך ששוטר בכיר נפל למלכודת שהוא עצמו טומן לנהגים, אבל בסך הכל אין ממה להתלהב.

א. האיש "נתפס" בידי המפכ"ל באמצעות הספידומטר. כולנו יודעים כמה זה מדויק ואמין. אם אחד מאיתנו היה מקבל דו"ח לפי ספידומטר היינו משתוללים. לדעתי בית המשפט גם היה מבטל אותו.

ב. זו עוד הוכחה לטירוף המערכות כאן בנושא מהירות. זה הדבר היחיד ששוטרי התנועה יודעים להתעסק איתו, זה מה שיש בראש למפכ"ל, ועל זה מדיחים קצינים. בקרוב דו"חות מהירות יחליפו את הרישום הפלילי.

ג. יש לי תחושה עמומה שאם אותו שוטר רק היה נוסע מהר ולא עוקף את הבוס שלו, הוא לא היה מפוטר. סתם תחושה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעורר חיוך ששוטר בכיר נפל למלכודת שהוא עצמו טומן לנהגים, אבל בסך הכל אין ממה להתלהב.

א. האיש "נתפס" בידי המפכ"ל באמצעות הספידומטר. כולנו יודעים כמה זה מדויק ואמין. אם אחד מאיתנו היה מקבל דו"ח לפי ספידומטר היינו משתוללים. לדעתי בית המשפט גם היה מבטל אותו.

ב. זו עוד הוכחה לטירוף המערכות כאן בנושא מהירות. זה הדבר היחיד ששוטרי התנועה יודעים להתעסק איתו, זה מה שיש בראש למפכ"ל, ועל זה מדיחים קצינים. בקרוב דו"חות מהירות יחליפו את הרישום הפלילי.

ג. יש לי תחושה עמומה שאם אותו שוטר רק היה נוסע מהר ולא עוקף את הבוס שלו, הוא לא היה מפוטר. סתם תחושה :roll:

כן...?? אני רוצה לראות מי ה"חכם" שיעיז ללכת נגד המפכ"ל ולהגיד שזה לא קביל...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתלהב בכלל מזה שהורידו קצין משטרה בגלל מהירות..ועוד על 140 קמ"ש בכביש 6, למי אכפת? הוא לא סיכן אף אחד.

הענשת קצינים על עבירות תנועה בסיסיות יותר כמו דיבור בסלולרי, אי חגורת חגורה, פרסה במקום אסור, חניה על המדרכה או תוך כדי הפרעה לתנועה/נכה וכו'. אלו דברים חשובים יותר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין המהירות אתם טוענים שזה לא מוצדק הרי אנחנו גם טוענים שליסוע בכביש הזה 140 זה די סבבה בלי הרבה סיכון ... והתנאים מרשים לך והכל חוץ מהחוק....

כל עוד שלנו אסור , גם להם לא צריכה להיות סיבה מיוחדת לעשות את זה .... סוף סוף שוטרים מקבלים על הראש... ישר כוח למפכ"ל....

יום טוב לכם

תומר.

יוצא לריס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתלהב בכלל מזה שהורידו קצין משטרה בגלל מהירות..ועוד על 140 קמ"ש בכביש 6, למי אכפת? הוא לא סיכן אף אחד.

הענשת קצינים על עבירות תנועה בסיסיות יותר כמו דיבור בסלולרי, אי חגורת חגורה, פרסה במקום אסור, חניה על המדרכה או תוך כדי הפרעה לתנועה/נכה וכו'. אלו דברים חשובים יותר.

:mm_yeah: ממש מיותר כל הסיפור הזה.

כפי שרשמתי בתפוז, להערכתי יש כאן עניין אישי עם הקצין הזה וזו הסיבה לעונש החריג (135 במקום 110 זה 250 שקל ללא נקודות, וכולם נוסעים במהירות הזו ומעלה בכביש 6)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah: אלו מקרים שקורים הרבה יותר ולא נאכפים...:twisted:

לפי מד הספידומטר זה הדבר הכי אמין כמו שאמרו פה כי ברור שהוא נסע יותר מהר ממך...אבל,כל בית משפט היה מזכה ועובדה שלא אוכפים ככה מהירויות...

:mm_yeah: ממש מיותר כל הסיפור הזה.

כפי שרשמתי בתפוז, להערכתי יש כאן עניין אישי עם הקצין הזה וזו הסיבה לעונש החריג (135 במקום 110 זה 250 שקל ללא נקודות, וכולם נוסעים במהירות הזו ומעלה בכביש 6)

רק עם אקדח לייזר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוא עשה מזה עניין?

סך הכל עברה שגוררת 4 נקודות 250 שקל קנס וזהו...

זאת לא עברה חמורה בכלל ולא מסוכנת

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוא עשה מזה עניין?

סך הכל עברה שגוררת 4 נקודות 250 שקל קנס וזהו...

זאת לא עברה חמורה בכלל ולא מסוכנת

250 שקל בלי נקודות.

עכשיו יתחילו להזכיר את המקרה המסכן הזה במשך שנים בכל פעם שיצטרכו דוגמא לזה שהשוטרים לא עושים מה שבא להם והשחוק חל גם עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מה לא ברור?

סתם לידע כללי...מי שקרא את מה שכתבתי למעלה יודע מה הדעה שלי לגבי מהירות...

אבל,

1.הוא היה על 140(ממש לא מזיז לי,כן?הכביש שם בסדר גמור)

2.גם אם היה על 135 כמו שהתחילו להבין כאן,בעברה רגילה זה עם נקודות אלא אם כן האכיפה הייתה באמצעות אקדח לייזר...

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור מספר תגובות לגבי מה הביג דיל ושזה כולה שווה 250 ש"ח וכו' החלטתי להגיב:

לא מדובר כאן על חומרת העבירה אלא מדובר על כך שהאחראים לאכיפה עוברים על החוק.

מן הסתם אילו הקצין היה בתפקיד אחר אזי העונש היה פחות חמור.

לעניין איך בדיוק המפכ"ל ידע שמפקד משטרת התנועה בדרום נוסע במהירות של 140 והאם זה ע"פ ספידומטר וכו' אינני יודע אך זה כבר סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהעבירה שלו עד כדי כך חמורה, כלומר מצד אחד כולם שווים בפני החוק, אבל מצד שני הרי גם אנחנו לא ממש מסכימים שלנסוע 140 על כביש 6 זאת עבירה רצינית.

אפשר כמובן להעניש אותו על ידי החרמת הרכב במקרה הגרוע אם המפכ"ל רוצה התנהגות למופת, אבל להעיף מישהו מהתפקיד בגלל זה זה מוגזם.

דרך אגב אני לא כל כך בטוח שהמפכ"ל בעצמו כל הזמן נוסע בגבולות המהירות המותרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...